fot.Rafał Rusek/ pressfocus

Wczoraj dwie polskie ekipy świetnie wykonały swoje zadanie, dzięki czemu nasz kupon zaświecił się na zielono! Dziś idziemy za ciosem i typujemy dwa spotkania z udziałem polskich drużyn, ponownie zajrzymy do spotkania Wisły Kraków, a także przeanalizujemy, czy warto jest dawać drugą szansę ekipie AGO. Ostatnio w decydującym momencie nas zawiedli, dziś będą w stanie naprawić błędy i wygrać z Copenhagen Flames? Pierwsze spotkanie już o 15:00, więc zapraszam do lektury i do kibicowania polskim ekipom!

Załóż konto w ForBET z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku
forBET –
Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Copenhagen Flames – AGO
04.03.2021 r. Godz. 15:00

Ago, Ago, czy tym razem stanie na wysokości zadania. Ostatnim razem, gdy typowałem ich mecz stało się coś, co jest bardzo często kojarzone z polskimi drużynami, czyli przegranie rundy przeciwko force przeciwnika, oddanie mapy i w rezultacie całego spotkania. Wtedy jednak AGO występowało z pozycji tej słabszej drużyny, natomiast dziś w pojedynku z Copenhagen Flames to Jastrzębie są faworytami do zwycięstwa. Dlaczego tak jednak jest, czy rzeczywiście ekipa Snatchiego ma argumenty, które przemawiają za nimi oraz czy duńska formacja może czymś nas zaskoczyć?

AGO poradziło sobie wyśmienicie w ich dwóch poprzednich spotkaniach, dwie wygrane 2-0 przeciwko Endpoint oraz Nemidze, zdominowali oni swoich rywali, nie dali im dojść do głosu, byli od nich po prostu lepsi. Wygrali oni cztery na pięć ostatnio rozgrywanych meczów, a jedyna porażka nastąpiła przeciwko Winstrike, gdzie po prostu w głupi sposób oddali rundę, mapę, a w rezultacie pozbawili siebie szansy na rywalizacje, chociażby na trzeciej mapie. Pomimo tej nierozważności, na przestrzeni ostatnich spotkań, jak również w meczu z Winstrike AGO prezentowało naprawdę dobrą grę i jeśli dziś utrzymają ten poziom, to powinni słusznie wygrać z CF.

Copenhagen Flames również notuje ostatnio dobrą formę, jednak ciągle nie jest to bardzo wysoki poziom. Wygrane z Limix oraz Galaxy Racer z pewnością podbudowały morale, jednak nie są to drużyny, których pokonanie wymaga specjalnych umiejętności. Wygrana z Mibrem robi oczywiście większe wrażenie, jednak Mibr obecnie nie jest w bardzo wysokiej formie, a sam mecz był chaotyczny i ledwo wyrwany, po dogrywce na ostatniej mapie.

Szczególnie dużą przewagę AGO widzę tutaj w mapach. Ich zdecydowanie najlepszą mapą jest Overpass, na której notują serię pięciu zwycięstw, a ta sama mapa jest najczęstszym banem ze strony AGO, gdyż decydują się na jej wykluczenie w 63% spotkań. Oprócz tego CF nie lubi grać na Duście, który zazwyczaj banują oraz na Nuke, gdzie przegrali czwarty raz z rzędu. AGO natomiast czuje się świetnie na Mirage, Vertigo czy Inferno, co w rezultacie daje nam sporą przewagę na ich korzyść, pod względem map poolu.

Podsumowując, AGO jest tutaj może nie 100% faworytem, ale z pewnością ma mocne podstawy, żeby wygrać to spotkanie. Są w dobrej formie, odbudowali się perfekcyjnie po porażce z Winstrike, są po prostu na małej fali. Ich map pool daje im przewagę nad Copenhagen Flames, a forma indywidualna zawodników AGO, np. Rallena czy Snatchiego pozwala na perfekcyjne wykonanie planów taktycznych i np. przejęcia jakiejś pozycji. Jest to trochę patriotyczny typ, ale widzę w nim value, widzę w AGO faworytów. Dajemy im drugą szansę i wrzucamy ich zwycięstwo na kupon. Tym razem gram w Fobert, przeczytajcie opinie na ich temat!

 

Copenhagen Flames – AGO
04.03.2021 r. Godz. 15:00
Typ: AGO wygra
Kurs: 1.65

Baner grupy esport

Wisła Kraków – Forze
04.03.2021 r. Godz. 19:00

 

Przechodzimy teraz do drugiego spotkania, gdzie polska drużyna już nie jest faworytem! Walcząc dalej w ludze ESEA Premier, którą typowaliśmy wczoraj, Wisła Kraków podejmować będzie Forze. Rosyjska formacja zajmuje obecnie piąte miejsce w grupie, z bilansem 2-2, jednak ma ambicje na górną część tabeli, wobec czego muszą wziąć się w garść i  zacząć nadrabiać punkty. W meczu z Wisłą to oni są faworytami bukmacherów, jednak czy słusznie? I czy Wisła ma argumenty, żeby wygrać to spotkanie?

Moim zdaniem kursy na Wisłę są przesadzone. Ekipa Ponczka w ostatnich spotkaniach prezentowała się ponadprzeciętnie i wygrywali większość ostatnich pojedynków. Nie bez powodu zajmują drugie miejsce w grupie, z bilansem 4-1. Wygrali trzy spotkania z rzędu, a ich wcześniejsze mecze to spotkania podczas IEM Katowice, gdzie mierzyli się z drużynami z pierwszego tieru, a i tak potrafili urwać mapę np. Complexity. Po IEM wygrali oni każde spotkania na przeciwników niższego tieru, co pokazuje po pierwsze ich dobrą formę, a po drugie ich morale są bardzo wysokie. We wczorajszym spotkaniu z HellRaisers, pomimo tego, że na obydwu mapach potrzebna była dogrywka, tak jednak Wisła pokazała siłę mentalną i domknęli spotkanie wynikiem 2:0. To pokazuje, że ich głowy są naprawdę w dobrym miejscu, a ich forma jest dosyć wysoka.

Nie chciałem jednak wchodzić w bardzo wysokie kursy na typ kuponie, więc przyjrzałem się typom w kierunku handicapu mapowego w stronę Wisły. Kursy są dosyć atrakcyjne, a jak spojrzymy na map pool obydwu drużyn, to wygrana wyboru Wisły wydaje się być dosyć prawdopodobna. Szczególnie dobrze wyglądają oni na mapie Train, gdzie Forze nie prezentuje się najlepiej. Również na Mirage, czyli zwyczajowym pierwszym wyborze Rosjan, ekipa Szpera również grali bardzo często i wygrywali ponad 55% zwycięstw. Pod względem map rywalizacja wydaje się być wyrównana, a więc zupełnie nie odzwierciedla to szans, jakie przedstawiają kursy.

Moim zdaniem kurs na bezpośrednie zwycięstwo Wisły jest bardzo atrakcyjny, i spodziewałem się o wiele bardziej wyrównanych kursów. Wiślacy pokazali już, że są obecnie w dobrej formie i forma ta przekłada się na wyniki, co widać już od nawet przegranego spotkania z Complexity. Forze natomiast jest obecnie mocno chwiejne z formą i nie są według mnie pewnym faworytem. Wisła wczoraj pokazała się z silnej strony i obecnie nie widzę tutaj szansy, żeby oddali ten mecz bez walki i bez ugrania przynajmniej jednej mapy.  Kurs na to zdarzenie jest jak dla mnie dosyć dobry, dlatego dorzucam to do mojego kuponu. Tak jak mówiłem, całość gram w Forbet, z naszym kodem promocyjnym możecie odebrać specjalny bonus dla graczy.


Wisła Kraków – Forze
04.03.2021 r. Godz. 19:00
Typ: Wisła wygra przynajmniej jedną mapę
Kurs: 1.40

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.
  • Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera.

 

 

Kupon esportowy Forbet 04.03

Zaloguj się aby dodawać komentarze