Abols i Greco nie zawiodą nas w szwedzkiej kanadyjce? Gramy SHL po 248 PLN!

Zawodnik Orebro Abols

W DEL idzie świetnie i mam nadzieję, ze hokejową formę przełożymy również na inne europejskie tafle. Dzisiaj skupiłem się na Szwecji i na dwóch rywalizacjach, które odbędą się w Timrze oraz w Gothenburgu. Zarówno Orebro, jak i Frolunda stoją przed szansą awansu do półfinału. Czy rywale potrzymają jeszcze swoje nadzieje na przedłużenie sezonu? Atakuje kanadyjkę, zapraszam do lektury!

Fortuna zakłady bez ryzyka do 600 PLN

Timra – Orebro: typy i kursy bukmacherskie (27.03.2023)

Gospodarze dzielnie spisali się kilka dni temu przeciwko Orebro. To rywale mieli więcej z gry, ale również o wiele więcej okazji w grze z przewagą jednego zawodnika. Udało się jednak wykorzystać PP na początku trzeciej tercji i w dogrywce zadać decydujący cios. Aby myśleć o awansie do półfinału, należy popracować nad dyscypliną i nie dopuszczać przeciwników do dogodnych sytuacji. Zadanie będzie trudne, aby wyrównać serię i potem w Orebro pokusić się o kolejną wygraną, ale to jest hokej i wszystko jest jeszcze możliwe. Przyjezdni nie mogą być zadowoleni z rezultatu, który padł w 5. starciu w tej parze. Wydawało się, że faworyci mają wszystko pod kontrolą, ale to rywale byli skuteczniejsi w PP i potrzebowali mniej okazji w grze z przewagą jednego zawodnika, aby strzelić gola. Orebro postara się już dzisiaj zamknąć kwestię awansu, tym razem w Timrze. Czy ta sztuka im się to powiedzie?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Timry w lidze zakończyło się zwycięstwem 3:2 z Orebro
 • Timra zakończyła sezon zasadniczy na 5. miejscu z dorobkiem 81 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 13 zwycięstw i 13 porażek
 • Ostatnie spotkanie Orebro w lidze zakończyło się porażką 2:3 z Timrą
 • Orebro zakończyło sezon zasadniczy na 4. miejscu z dorobkiem 83 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 12 zwycięstw i 14 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Timry 3:2
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na tafli w Timrze, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy i 3 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Pomimo porażki Orebro z Timrą dwa dni temu, to faworyt do awansu pozostaje cały czas ten sam. Nie będę jednak typował zwycięzcy, a skupię się na kanadyjce i pobieram punkt kapitana przyjezdnych. Rodrigo Abols to świetnie wyszkolony zawodnik, który nie potrafił się przebić do NHL, ale w Europie odgrywa kluczową rolę. Często wyjeżdża na lód w najważniejszych momentach i nie zawodzi. Regularnie gra w PP, co jest plusem dla naszego typu. Jeżeli prześledzimy dotychczasowe rywalizacje pomiędzy Timrą a Orebro, to nasz bohater w 4/5 starciach cieszył się z przynajmniej 1 punktu. Oby tym razem było podobnie, bo po porażce będzie spora motywacja, aby się zrehabilitować. Kto, jak nie kapitan ma wziąć ciężar gry na swoje barki. Sprawdź bonusy w Fortunie!

Rodrigo Abols powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej

Hokej fb

Frolunda – Farjestad: typy i kursy bukmacherskie (27.03.2023)

O tej samej porze rozpocznie się rywalizacja pomiędzy Frolundą a Farjestad. Wydawało się, że to goście są faworytami w tej serii, ale stary wyjadacz z Gothenburga dzielnie radzi sobie z obrońcą tytułu. W tej parze do tej pory wygrywali gospodarze, ale w sobotę nadeszło przełamanie ekipy przyjezdnych. Frolunda sięgnęła po dwa zwycięstwa z rzędu i potrzebuje jeszcze jednego triumfu, aby cieszyć się z awansu. Naturalnie łatwiej będzie ten sukces osiągnąć na własnej tafli, dlatego potrzebny jest kolejny dobry występ przeciwko aktualnemu Mistrzowi SHL. Farjestad co roku celuje w mistrzostwo i za chwilę marzenia te mogą się zakończyć. Niestety przeciwnicy zasłużenie prowadzą w serii i dzisiaj nadchodzi ostatnia okazja, aby przerwać tę negatywną passę. Z pewnością goście mają wszystko, aby wyrównać stan rywalizacji. Niemniej jednak przy pełnej hali będzie to utrudnione zadanie. Co pokaże nam obrońca tytułu?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Frolundy w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:1 z Farjestad
 • Frolunda zakończyła sezon zasadniczy na 6. miejscu z dorobkiem 81 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 13 zwycięstw i 13 porażek
 • Ostatnie spotkanie Farjestad w lidze zakończyło się porażką 1:2 z Frolundą
 • Farjestad zakończyło sezon zasadniczy na 3. miejscu z dorobkiem 90 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 15 zwycięstw i 11 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Frolundy 2:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na tafli w Gothenburgu, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Tak jak w pierwszym omawianym spotkaniu, tak i tutaj stawiam na kanadyjkę. Pobieram sobie punkt Amerykanina, który reprezentuje barwy gospodarzy. Anthony Greco pokazuje w ostatnim czasie klasę i regularnie notuje gole i asysty. Na ten moment ma już 4 oczka w punktacji kanadyjskiej w najważniejszym momencie sezonu i nie zamierza się zatrzymywać. Widać, że dobrze czuje się w play-off i jest liderem swojej ekipy. Jestem zdania, że przed własnymi kibicami ponownie będzie cieszył się z punktu. W 4/5 meczach z Farjestad popisał się trafieniem lub kluczowym podaniem. Skorzystaj z kodu promocyjnego w Fortunie!

Anthony Greco powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej

27.03. Fortuna SHL

fot. Pressfocus

100 zł + 200 zł + 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł freebety (20 zł BEZ depozytu zaraz po rejestracji)

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze