Co to był za weekend w naszym wykonaniu! W piątek i niedzielę udało nam się trafić kupony typu double i profit z ostatnich 17 typów wynosi prawie tysiąc złotych! Teraz czeka nas niespełna miesiąc przerwy od PGE Ekstraligi, ale w międzyczasie odbędzie się sporo ciekawych zawodów indywidualnych oraz spotkań w ligach zagranicznych. Tego typu wydarzenia są trudniejsze do wytypowania, ale jak nie my, to kto? Na dziś przygotowałem dla was singiel z angielskiej Premiership.

 

Zapoznaj się z szeroką ofertą FORBET!
Kod promocyjny: 2100PLN

 

King’s Lynn Stars vs Swindon Robins

Spotkanie drużyn z tej słabszej połowy tabeli. Jednak ze względu na kilka głośnych nazwisk w składach, zapowiada się bardzo ciekawie. Zobaczymy na torze chociażby młodą nadzieję angielskiego żużla, czyli Roberta Lamberta. Dla typowego polskiego kibica speedwaya zestawienia angielskich drużyn mogą być zagadką. Próżno szukać w czołówkach mediów takich nazwisk jak Michael Palm Toft czy Lewis Kerr, ale należy pamiętać, że często to właśnie ci mniej znani zawodnicy decydują o wynikach meczów w Premiership. W szeregach gospodarzy zobaczymy również Craiga Cooka, który jeszcze rok temu był stałym uczestnikiem cyklu Speedway Grand Prix. Niestety z dość marnymi wynikami. Zespół Swindon Robins, czyli goście dzisiejszego spotkania, to aktualnie piąta drużyna w lidze angielskiej. Liderem zespołu jest oczywiście Jason Doyle, który może pochwalić się średnią biegową 2,324. W Premiership niezwykle skuteczny jest również Troy Batchelor, na którego kibice gości mogą liczyć w tym spotkaniu. Faworytem jest jednak King’s Lynn Stars, głównie z powodu handicapu własnego toru. Żużlowa liga angielska jest dość nieprzewidywalna, więc nie będzie zaskoczeniem, jeśli bohaterem meczu będzie zawodnik drugiej linii. Istotną rolę będzie pełnić również formacja juniorska, a tutaj przewagę mają gospodarze.

 

Co obstawiać?

Tydzień temu udało nam się wytypować poprawnie wszystkie cztery typy z lig zagranicznych. Nie będę oryginalny, jeśli powiem, że stawiam dziś na kolejny wyśmienity występ Jasona Doyla. Australijczyk w tym sezonie jest naprawdę piekielnie skuteczny w meczach ligowych. W zeszłym tygodniu zdobył 10 punktów w Szwecji, 15 punktów w Anglii i 14 punktów w Polsce. To pokazuje, że były mistrz świata jedzie w każdej lidze na 100% swoich możliwości i nie odpuszcza ani jednego biegu. Jestem przekonany, że dziś będzie podobnie i obstawiam over 12.0 punktów Jasona w dzisiejszym meczu. Jeśli popatrzymy na jego przeciwników, to problem może sprawić mu głównie Robert Lambert i Craig Cook. Jednak ta dwójka to nie jest ten sam poziom co Australijczyk. Owszem, to Premiership i nie jestem przekonany, że bohater naszego typu zdobędzie łatwe 15 punktów, ale jest w takiej wysokiej formie w tym sezonie, że warto to wykorzystać. Doyle jedzie z dobrym, pierwszym numerem startowym co jest dodatkowym atutem. Zacznie spotkanie z pól wewnętrznych, a jego dobre starty powinny pozwolić mu zdobywać przewagę już od pierwszych metrów. Dobrze wiemy, jakimi silnikami dysponuje Kangur. Nie mam wątpliwości, że jeśli goście będą przegrywać różnicą ponad 6 punktów, to zobaczymy Jasona jako rezerwa taktyczna, co da mu dodatkowy bieg. Linia 12.0 jest mimo wszystko dość wysoka, więc zalecałbym ostrożną stawkę. Notujemy kapitalną skuteczność, ale należy pamiętać, żeby każdy typ grać z takim samym nastawieniem na wygraną. Tylko wtedy możemy uzyskać fajny profit w dłuższym odstępie czasu. Kurs na to zdarzenie w forBET wynosi 2.00, a początek spotkania o 20:30. W przypadku zdobycia przez Doyla równo 12 punktów otrzymamy zwrot stawki. Powodzenia!

 

Zdarzenie: King’s Lynn Stars – Swindon Robins

Typ:  Jason Doyle over 12.0

Kurs: 2.00

 

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!