Po małym przestoju i słabej skuteczności wróciłem do dobrej dyspozycji, dzięki czemu dwa ostatnie kupony pokolorowałem na zielono. Zysk z dwóch kuponów wyniósł 835 PLN i uważam, że jest to bardzo dobry wynik. Miejmy nadzieję, że dziś nastąpi podtrzymanie serii, a wszystko za sprawą Primus League w Burundi, a więc otwieramy się na kolejny, nowy kierunek. Pod lupę weźmiemy 3 spotkania tej ligi i zaczynamy od meczu Interu Stars z Flambeau du Centre. Następnie przeanalizujemy spotkania Bumamuru z Aigle Noir oraz Atletico Olympic z Vital O. Patrząc na statystyki, to bardzo podoba mi się charakterystyka z tej ligi, dlatego triple na bramki wydaje się tu bardzo dobrą opcją. Zostajemy przy wyższej stawce, która ma nam dać kolejny, ciekawy zysk. 

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1259PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

Inter Stars – Flambeau du Centre

22.03.2020r. godz. 12:30

Zaczynamy od spotkania, które rozpoczyna się już o 12:30. Zmierzy się ze sobą 10. drużyna tabeli Inter Stars oraz Flambeau du Centre, która plasuje się obecnie na miejscu piątym. Moim zdaniem, ciężko tu znaleźć faworyta, kursy lecą na gospodarzy, ale zostawiam 1×2 w spokoju i wolę skupić się na bramkach i na mojej ulubionej linii over 1,5. Gospodarze może nie są overową drużyna, na 50 spotkań w ich meczach padło 48 bramek i jest to poniżej 2 bramek na mecz, lecz ostatnie spotkania napawają optymizmem w związku z naszym typem. Nie biorąc pod uwagę ostatniego spotkania, to w 6 kolejnych meczach padły co najmniej 2 bramki i w każdym z nim ekipa Interu zdobywała bramkę. W normalnych warunkach faworytami byliby raczej goście, którzy znajdują się wyżej w tabeli i jeszcze do niedawna byli w czołówce tabeli, ale ich forma jest naprawdę słaba. W 4 ostatnich spotkaniach zanotowali porażki i tracili wiele goli. Najpierw 1:2 i 1:4, a następnie 0:4 i znów 1:2. Gra defensywy w ostatnim czasie wygląda naprawdę kiepsko, ale także zdobywają bramki, co dla mnie jest dobrą informacją. Średnia bramek w ich meczach jest już zdecydowanie lepsza, 2,8 goli na spotkanie już wygląda zdecydowanie lepiej. Co więcej, na 25 spotkań, aż 20 zakończyło się wynikami z dwoma bramkami lub więcej. Bezpośrednie spotkania między tymi zespołami także napawają optymizmem. W sezonie 2017/18 oba mecze zakończyły się wynikami 2:1 na korzyść Flambeau, natomiast mecz tego sezonu wygrali aż 4:1. W obecnej formie będzie ciężko powtórzyć ten wynik, ale średnia 3,2 bramek na wyjazdach tej ekipy daje nam kolejny argument, że bramek może paść sporo. Wybieramy mój ulubiony over 1,5, który z reguły jest dość prosty. Wystarczy nam jedna bramka, by mecz się otworzył, dlatego jestem dość spokojny.

Moja propozycja: over 1,5

Kurs: 1,45

Bumamuru – Aigle Noir

22.03.2020r. godz. 14:00

Drugie spotkanie to już bezpośrednia rywalizacja między ekipami, które zajmują szóste i ósme miejsce w tabeli. Wyżej znajdują się przyjezdni, ale analizę zaczniemy może od gospodarzy. Ekipa Bumamuru plasuje się na 8. pozycji z właściwie niewielką stratą nawet do trzeciej drużyny, ale skupiamy się po raz kolejny na bramkach i możliwościach ich zdobywania. Bilans bramek w ich meczach to 34:27 i trzeba powiedzieć wprost, że nie są to imponujące rezultaty, jeśli chodzi zarówno o ofensywę, jak i słabą defensywę. Nie mniej jednak dają one średnią 2,4 bramek na mecz, co zdecydowanie nasz urządza. 9/10 ich ostatnich spotkań zakończyło się minimum 2 bramkami, co zdecydowanie jest argumentem na plus. Z drugiej strony przyjeżdża Aigle Noir, a więc najlepsza ofensywa ligi z 42 strzelonymi bramkami na koncie. Tracą też więcej od dzisiejszych gospodarzy, bo na minusie mają 32 bramkami i daje nam to naprawdę świetną 3 bramek na mecz. Bardzo ważny jest fakt, że 17 ich ostatnich spotkań zakończyło się co najmniej dwoma bramkami. Każda seria kiedyś się kończy, ale nie wydaje mi się, by miało to miejsce właśnie dziś. Sumując spotkania obu ekip, to na 50 meczów, tylko 9 z nich zakończyło się jednym golem lub mniej, co pokazuje możliwości obu zespołów. Naszym typem na to spotkanie jest znowu over 1,5, który wydaje mi się tu niemal pewny.

Moja propozycja: over 1,5

Kurs: 1,30

Atletico Olympic – Vital O

22.03.2020r. godz. 15:00

Ostatni mecz na kuponie to także rywalizacja w Burundi pomiędzy zespołem z dołu tabeli, a obecnym TOP 3 ligi. Faworytem rzecz jasna przyjezdni, którzy prezentują się zdecydowanie lepiej w tych rozgrywkach i oba kluby dzieli różnica 12 punktów. Po raz kolejny typowanie 1×2 zostawiam w spokoju i znów idę w bramki, które także powinny być w tym spotkaniu. Ekipa gospodarzy ma o co walczyć, gdyż obecnie znajdują się w strefie spadkowej, dlatego spodziewam się wielkiego zaangażowania. Co ciekawe z bilansem bramkowym 37:37 mają więcej strzelonych bramek niż rywale z czołówki. Średnia bramek w ich spotkaniach to aż 3,1 bramek na mecz, co jak dla mnie, jest idealnym rezultatem. Z drugiej strony ekipa Vitalu, która gra troszkę bardziej wyrachowany futbol, choć średnia 2,4 goli na mecz, to także niezła opcja. Obawiam się nieco tego typu patrząc na ostatnie mecze bezpośrednie, ale może to właśnie ten czas, by się przełamać. Prawdę mówiąc, to linia 1,5 bramek w tym spotkaniu jest niska, patrząc na możliwości obu drużyn. Można spodziewać się wygranej gości, ale uważam, że Atletico Olympic zdobędą dzisiaj bramkę i zrobi się nam naprawdę ciekawie. Wspominałem, że dla nich to kolejny ważny mecz i skoro potrafili niedawno wygrać z 4. i 5. drużyną, to także tutaj mogą powalczyć o dobry rezultat.

Moja propozycja: over 1,5

Kurs: 1,35

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1259PLN

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Zaloguj się aby dodawać komentarze