fot. Xinhua

Snooker to gra, która ma swoich ogromnych fanów i zwolenników lub osoby, które nie widzą w tym sensu. Ja zaliczam się do tej pierwszej grupy i z ogromną przyjemnością śledzę i typuję mecze najlepszych zawodników świata. Ostatnio przynosi to dobry efekt, bo trafiłem 8 z 8 zaproponowanych typów. W tym tygodniu kończymy UK Championship, czyli 1 z 3 najważniejszych turniejów w całym kalendarzu. Dzisiaj o ćwierćfinał powalczy Trump z Waldenem i Wilson z Dottem. Sprawdź moją zapowiedź tych meczów oraz typy na dziś! Serdecznie zapraszam!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2400PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 120 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Judd Trump vs Ricky Walden

UK Championship wkracza w decydującą fazę. Wczoraj poznaliśmy pierwszą czwórkę ćwierćfinalistów, a dzisiaj czas na kolejne pojedynki. Na moim kuponie nie mogło zabraknąć meczu zdecydowanie najlepszego obecnie snookerzysty Judda Trumpa, który zmierzy się z Rickym Waldenem, który w poprzedniej rundzie uporał się z trzykrotnym Mistrzem Świata Markiem Williamsem.

Nie będę przedłużał i od razu przejdę do typu na to spotkanie. Stawiam na to, że Trump odniesie przynajmniej trzyfrejmowe zwycięstwo. Dodam tylko, że mecze 1/8 finału rozgrywane są do sześciu wygranych partii, a więc nasz zawodnik musi wygrać 6:0, 6:1, 6:2 lub 6:3. Numer 1 w rankingu snookerzystów znajduje się obecnie w fenomenalnej dyspozycji i naprawdę trudno znaleźć kogoś, kto będzie w stanie mu się postawić. W ostatnim finale Northern Ireland Open nie dał mu rady sam Mistrz Świata i prawdopobnie najlepszy snookerzysta w historii Ronnie O’Sullivan. Dosłownie każdy element gry Judda wszedł na dużo wyższy poziom, niż miało to miejsce jeszcze mniej więcej rok temu. Trump od zawsze słynął z ofensywnej gry i z niesamowitych zagrań, na które inni zawodnicy nawet by nie wpadli. Obecnie do ofensywnej i skutecznej gry Judd dorzucił mądrą i taktyczną grę w momentach, które tego wymagają. Naprawdę ciężko znaleźć słaby punkt tego zawodnika.

Tym razem swoich sił spróbuje Ricky Walden. Generalnie mogę powiedzieć, że bardzo lubię tego zawodnika, ale w jego grze po prostu brakuje czegoś ekstra, co mają najlepsi na świecie. Walden gra spokojnie, kilka razy zastanawia się nad jednym uderzeniem, a jego mecze często są długimi i wyrównanymi partiami jak miało to miejsce w poprzedniej rundzie.

6 ostatnich bezpośrednich meczów to 6 zwycięstw Trumpa, a w 4 z nich Walden zdobywał 1 frejm lub mniej. W obecnych rozgrywkach obecny numer 1 dwa razy wygrywał do 1 i raz 3. Moim zdaniem dzisiaj zostanie to powtórzone. Trump jest w świetnej formie i pewnie zmierza po kolejny triumf w kolejnym prestiżowym turnieju.

Nasz typ: Judd Trump -2.5 frejma

Kurs: 1.46

grupa zagranie36

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Graeme Dott vs Kyren Wilson

Drugim meczem, który ląduje na moim kuponie jest starcie Dotta, który w poprzedniej rundzie w bardzo dobrym stylu pokonał Stuarta Binghama z Kyrenem Wilsonem, który na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy jest jednym z 5-6 najlepszych zawodników. Zdecydowanym faworytem jest drugi z tej dwójki, ale walecznego Szkota z całą pewnością nie należy lekceważyć.

W tegorocznych Mistrzostwach Świata Wilson doszedł aż do finału, ale tam nie miał już szans z O’Sullivanem. Turniej ten pokazał, że mówimy o naprawdę dobrym zawodniku, któremu do ścisłej czołówki brakuje już naprawdę niewiele. Kyren w ostatnich latach zaczął grać bardzo dobrze, a w ostatnich miesiącach dosłownie każdy snookerzysta ma z nim spore problemy. Ksywką tego zawodnika jest „Wojownik”, który idealnie oddaje sposób gry Kyrena. Wilson zawsze walczy do samego końca, od początku meczu chce narzucać swój styl gry, a w niektórych momentach potrafi zagrać bardzo agresywnie. W teorii jest on zdecydowanym faworytem dzisiejszego meczu, ale jego rywal nie jest zawodnikiem przypadkowym i dzisiaj z całą pewnością będzie zaciekle walczył o ćwierćfinał.

Dott ma to, czego jak na razie nie ma Kyren Wilson i jest mam tutaj na myśli oczywiście Mistrzostwo Świata. W 2006 roku nikt nie stawiał na tego zawodnika, a ten sięgnął po najcenniejsze trofeum. Kolejne lata nie były już tak udane, ale zawodnik ten prawie na każdym turnieju pokazuje coś wartościowego. W poprzedniej rundzie Dott ograł 6:2 faworyzowanego Binghama. Dzisiaj poprzeczka będzie zawieszona wyżej, ale Graeme pokazał już, że jest w stanie grać na równi z tymi teoretycznie silniejszymi.

Obaj zawodnicy mierzyli się już ośmiokrotnie, a 5 razy górą był Wilson. Większość z tych meczów było bardzo wyrównanych i dzisiaj moim zdaniem będzie podobnie. Stawiam na to, że obaj zawodnicy wygrają przynajmniej po 3 partie, a co za tym idzie, w cały meczu będzie ich co najmniej 9. Kusił mnie kurs na over 9.5, ale wolę zagrać bezpieczniej i zgarnąć kolejny zielony kupon.

Nasz typ: +8.5 frejmów w meczu

Kurs: 1.41

ForBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2400PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

uk champ snooker

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!