Pierwsze mecze półfinałów w Nikaragui zarówno w dorosłej jak i młodzieżowej lidze udało się poprawnie wytypować i dzięki temu osiągnęliśmy spory plus. Skorzystaliśmy ze specjalnej promocji STS. W poniedziałek kolejne mecze no i potem będzie można przewidzieć kto będzie bliżej awansu do finału przed meczami rewanżowymi. Będzie podobnie i nie padnie wiele bramek, czy może jednak przeciwnie i tym razem będzie więcej emocji? Przekonamy się czytając te analizy, a następnie oglądając same mecze, z których transmisja dostępna jest na YouTube. Wystarczy wpisać Liga Primera no i już.

Załóż konto z kodem promocyjnym: 550PLN ,aby otrzymać:

Najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce!

tylko na

Zakład bez ryzyka do 625 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 625 zł
ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Deportivo Real Ferretti – Managua FC

27.04.2020r. 03:00

 
No i druga para półfinałowa. Ferretti, które rozbiło wręcz u siebie ekipę Jalapa aż 5:1 no i pewnie rozbudziło nadzieje na dobry wynik przynajmniej u siebie. Oczywiście na próżno szukać porównań pomiędzy Jalapa, a Managua FC, która czekała na rywala i do półfinału awansowała bezpośrednio, bo przecież była najlepsza w sezonie zasadniczym. Para bardzo ciekawa, bo świetny zespół u siebie kontra zespół, który świetnie wygląda na wyjazdach, tak więc ten mecz ważny i kto wie czy nie ważniejszy niż rewanż. Ferretti utrzyma skuteczność czy może jednak Managua pokaże tą swoją solidność jaką imponowali w ostatnich meczach, gdy grali jako goście?
 
Gospodarze zajęli w sezonie zasadniczym 4 miejsce. 30 punktów i prawie 2/3 tego dorobku właśnie grając u siebie. Pod tym względem byli na 3 miejscu za plecami swojego rywala i Diriangen. Imponujące liczby, bo 23 strzelone gole + te 5 w ostatnim meczu dają aż 2.8 goli strzelonych przez Ferretti. Na ten moment to najlepszy wynik w lidze. Łącznie strzelili ich 36, tak więc o wiele lepiej wyglądają u siebie no i to może być wielka szansa na to, by osiągnąć dobry wynik, na który ich stać, ale z drugiej strony mimo ostatnio bardzo dobry wyników, bo 4 wygrane w 5 ostatnich meczach, a u siebie 4 wygrane pod rząd to jednak gdzieś ta Managua sprawia, że te liczby są tylko takie, a nie lepsze. Wszak 2 ostatnie mecze z tym rywalem Ferretti przegrało u siebie i na wyjeździe.
  • 19.03.2020r. Ferretti – Managua 0:1
  • 18.04.2020r. Managua – Ferretti 1:0
Mecze rozgrywane bardzo niedawno, więc można jak najbardziej się nimi sugerować co do formy no i potencjalnej siły drużyny. Ferretti  w ubiegłym roku potrafiło ograć Managuę 2:1. Była to ostatnia kolejka rozgrywek. Wówczas Ferretti wygrało sezon zasadniczy, a rywale byli na 4 miejscu, no ale w półfinale play off to obecny zwycięzca po 18 kolejkach wygrał w dwumeczu po rzutach karnych, bo po łącznie 210 minutach był remis 4:4 i awansował do finału, gdzie przegrał ostatecznie z ekipą Esteli 1:2 także po dwumeczu.
 
Goście mają więc niewątpliwie jakiś patent na rywali w ostatnim czasie, aczkolwiek może historia nada taki bieg wydarzeń, że znów awansuje 4 ekipa po 18 grach? Będzie ciężko o niespodziankę, bo Managua ustabilizowała formę i trudno ich pokonać. Wyglądają bardzo solidnie na wyjeździe i notują obecnie serię aż kolejnych meczów bez porażki, gdzie wygrali 3 mecze, ani razu nie padły przynajmniej 3 gole, a oni sami zanotowali 4 czyste konta i to pod rząd. Ta seria trwa.
 
Esteli w nocy pokazało, że nie zawsze gospodarze jednak musi wygrać, przełamali dobrą serię wygranych Diriangen u siebie i przybliżyli się do awansu do finału. Tak też teraz powinno być z Managuą. Z jednej strony Ferretti jest mocne, ale mają ewidentnie problem, gdy przychodzi do gry z tym rywalem. Wątpię, by gospodarze utrzymali skuteczność z meczu z Jalapa, tu ciężko będzie im nawet o gola. Myślę, że nie można wykluczyć nawet i powtórki wyniku z 2 ostatnich meczów. Będzie to solidna zaliczka dla gości w meczu u siebie. Wspominałem, że pod względem gier domowych są najlepsi w kraju.
 

Moja propozycja: X2/-2.5

Kurs: 1.91

Juventus Managua U20 – Esteli U20

27.04.2020r. 00:00

 
Pierwszy mecz półfinałowy dał niespodziankę i to sporą, no bo Managua, która tak dominowała w sezonie zasadniczym zagrała po prostu słabiutko i przegrała z Real Madriz 0:2 i ustawiła się w bardzo trudnej sytuacji przed spotkaniem rewanżowym. Po raz kolejny zobaczyliśmy inne granie aniżeli to, do czego ekipy zdążyły nas przyzwyczaić, czyli full ofensive, sporo bramek. Teraz widać podejście na poważnie, to już walka o coś konkretnego, nie ma miejsca na błędy, nie ma zbędnego ryzyka nie chcąc odrabiać strat w rewanżu.
 
Ciekawe będzie to spotkanie Juventusu Managua z Esteli. Gospodarze pokonali w poprzedniej rundzie 1:0 ekipę Jalapa grając od 23 minuty w osłabieniu. Tak więc ekipa ze stolicy w tym spotkaniu będzie osłabiona, bo to była czerwień bezpośrednia. Juventus mocno się męczył z ekipą, która grała tak słabo w końcówce sezonu, ale z drugiej strony zachowali czyste konto, także to też na plus. Problem w tym, że teraz przychodzi czas na mecz z chyba najlepszą ekipą ostatnich kolejek. Esteli zajęli 2 miejsce po 18 kolejkach, no ale warte odnotowania jest to, że obecnie notują serię 5 kolejnych wygranych meczów, a na przestrzeni ostatnich 10 wygrali ich aż 9. Przegrali tylko z Managua FC 2:1 na wyjeździe.
 
Juventus dobrze wygląda w domu, bo poza tym meczem z Jalapą wygrali 6 na 9 poprzednich meczów. Na pewno porażka z Diriangen, które było daleko za nimi nie było najlepszym wynikiem, ale mimo tego to są dobre liczby. Poza tym warto wspomnieć o meczach bezpośrednich. W nich wygrywali gospodarze, chociaż były to 2 inne mecze.
  • 29.02.2020r. Juventus Managua – Ferretti 1:0
  • 09.04.2020r. Esteli – Juventus Managua 3:2
Gospodarze więc potrafili ograć faworyzowanego rywala. Jednak co jest jeszcze istotne to forma Esteli w meczach wyjazdowych. Wygrali w 3 ostatnich strzelając aż 13 bramek tracąc tylko 1. Zdarzały się porażki w trudnych meczach wyjazdowych, ale tak czy inaczej to 2 siła ligi licząc tylko mecze wyjazdowe w tym sezonie. 16 punktów w 9 meczach i 5 wygranych. Gości także należy pochwalić za grę w defensywie w tak ofensywnej lidze. 19 straconych bramek to dosyć dobry wynik, nieco powyżej gola na mecz. Dla porównania Juventus stracił ich o 2 mniej i był ekipą, w której meczach padało najmniej bramek, bo 2.8.
 
Z jednej strony duża solidność u siebie, z drugiej świetna forma i chyba rola faworyta. Osłabienie gospodarzy jeśli to był ważny gracz może mieć spore znaczenie dla tego spotkania. Juventus męczył się mimo wszystko z Jalapą. Teraz wątpię w to, by podeszli do spotkania nastawieni ofensywnie. Esteli też lepiej broni i mimo takich dużych zapędów ofensywnych nie powinni tu zbyt wiele nastrzelać. Spodziewam się powtórki z tego, co działo się do tej pory w play off.
 

Moja propozycja: X2/-4.5

Kurs: 1.61

Cashback – zasady:

  • Aby wziąć udział w promocji – zakładacie konto z kodem promocyjnym: 550PLN
  • Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon.
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie ze zwrotem w przypadku porażki.
  • Obrót ewentualnym zwrotem x6.
  • Kurs minimalny 2.00.
  • Możecie zagrać pierwszy zakład na nowym koncie nawet do 625 złotych – będzie objęty cashbackiem.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!