Ostatnie 2 dni przyniosły nam profit na poziomie 703PLN. Miejmy nadzieję, że zwycięska passa będzie trzymała się blisko, także podczas dzisiejszych spotkań w lidze Loot bet, czy ESEA MDL.

Załóż konto w STS – 1230 PLN od depozytu + 29 PLN Freebet na start!

Przejdź do rejestracji w STS

KOD PROMOCYJNY: 1259PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Skuteczność typów na e-sport : 11/18

Profit/strata w typach na e-sport: +53 PLN

Ancient vs Illuminar

O meczu:

 • Godzina: 15:00
 • Format: BO1
 • Wydarzenie: United Masters League Season 2 Qualifier 2

Ancient: #X drużyna na świecie

 1. draken
 2. freddieb
 3. FREDDyFROG
 4. Relaxa
 5. tabz

Illuminar: #24 drużyna na świecie

 1. innocent
 2. reatz
 3. oskarish
 4. mono
 5. STOMP

ANALIZA:

Zaczynamy z grubej rury, od ważnych dla obydwu drużyn kwalifikacji. Dla Polaków wyjście z grupy i przejście turnieju powinno być formalnością. Dla Szwedów to bardziej okazja na sprawdzenie się oraz doszlifowanie umiejętności.

Ancient jest dość młodą drużyną, która lubi eksperymentować. Nie tak dawno wymienili oni 4 graczy. Drużynę można by nazwać Szweckim AGO, bo jest to skład wyłoniony z fuzji składu Chaos z ekipą Japaleno. Trudno jest postawić konkretną tezę w sytuacji, gdy skład jest niepewny, a zawodnicy grają w kratkę. Takiego czegoś właśnie doświadczamy w tym przypadku. Wygrana na średnie VP, ten sam wynik z Syman, po czym przegrana z portugalskim mixem Giants w słabym stylu. Patrząc na ich grę, można odnieść wrażenie, że to już było. Słusznie, zmiany i powroty do starych rozwiązań jak dla mnie nie mają sensu, a ten skład to nic więcej jak odgrzewany kotlet.

Illuminar po sporym lose-streaku dziś pokonało pewnie ekipę ex-Epsilon. Było to bardzo ciekawe spotkanie w kontekście dzisiejszego meczu ze względu, na rozgrywaną mapę. Overpass. Jedna z najlepszych map AncientIlluminar bez kompleksów podjęło Epsilon, niszcząc ich 16:4. Jest to dość ważny sygnał dla nas, że mimo wielu niepowodzeń na tej mapie cały czas ją trenują, co się ceni. Skład gra ze sobą od dawna, są zgrani, każdy wie, co ma robić. W obecnym stanie sceny stałych składów grających ze sobą przez bardzo długi czas jest mało, dlatego na ich grę patrzy się czasem w inny sposób i można wyciągnąć z niej odmienne, czasem ciekawe obserwacje.

Statystyki:

 • Drużyny w obecnych składach nie spotkały się ani razu.
 • Ancient wygrało 4 z 5 ostatnich spotkań.
 • Illuminar wygrało 1 z 5 ostatnich spotkań.
 • Najlepszą mapą Ancient jest Overpass, gdzie mają win ratio na poziomie 80%. Polska Ekipa na tej mapie wygrywa z 60 procentową skutecznością.
 • Illuminar gra dużo na mapie Vertigo, gdzie Ancient nie rozegrało ani jednego spotkania.

Co obstawić?

Illuminar mimo potencjalnie słabszych wyników jest lepiej ułożoną i zgraną drużyną. Po tym, co zobaczyliśmy dzisiaj, można się spodziewać szybkiego meczu, jednakże Ancient to wyższy kaliber niż ex-Epsilon, więc na pewno stawią opór.

TYP:Zwycięstwo Illuminar

Kurs sts: 1.94

Copenhagen Flames vs ex-Epsilon

O meczu:

 • Godzina: 17:30
 • Format: BO3
 • Wydarzenie: LOOT.BET Season 4

Copenhagen Flames: #67drużyna na świecie

 1. Basso
 2. Nodios
 3. Acillion
 4. Farlig
 5. TMB

ex-Epsilon: #41 drużyna na świecie

 1. Surreal
 2. CRUC1AL
 3. SPELLAN
 4. NK4Y
 5. Thomas

ANALIZA:

Ależ to będzie wyrównane spotkanie! Przegrana w tym spotkaniu oznacza pożegnanie się z turniejem, co jest dodatkową motywacją dla obu drużyn.

Copenhagen Flames mimo dużej ilości porażek w ostatnim czasie, w moim mniemaniu czas ten może zaliczyć zdecydowanie do udanych. Progres, jaki czynią w grze, jest niewyobrażalny i myślę, że jeśli będzie im dane trenować w tym składzie dalej, to sukces jest murowany. Bardzo dobre wrażenie od początku zrobił na mnie Basso. Bardzo utalentowany zawodnik, który potrafi wziąć grę na swoje barki, gdy nie idzie. To samo można byłoby powiedzieć o Nodiosie, jednakże on preferuje bardziej stonowany styl gry, niż jego kolega z drużyny. Przegrane na GamerLegion oraz Unique pozostawiają niedosyt. Byli oni bardzo blisko zwycięstwa. W obydwu przypadkach brakowało im jak zawsze trochę szczęścia, umiejętności a w konsekwencji paru rund. Nie zmienia to jednak faktu, że zaprezentowali się bardzo dobrze.

ex-Epsilon to w zasadzie ta sama bajka. Z tą różnicą jednak, że oni zmian w składzie nie boją się robić. Thomas jak na razie nie błyszczy tak, jak by tego chciał, ale wydaje mi się, że z biegem czasu i godzin spędzonych na serwerze przyjdzie większa pewność siebie, a co za tym idzie, zacznie grać i adaptować się do gry lepiej. W pojedynkach z drużynami o klase wyżej nie mają wiele do powiedzenia. 4 rundy na Illuminar, 7 rund na Avangar i remis w rozrachunku ze Sprout. Gra przeciw zorganizowanej drużynie sprawia im problemy. W sytuacji jednak gdy przeciwnik jest na takim samym poziomie, potrafią walczyć i pokazywać to, co mają najlepsze. Ważnym ogniwem w drużynie jest Cruc1al, którego to snajperka zwłaszcza po stronie CT okazuje się zbawienna.

Statystyki:

 • Drużyny grały ze sobą raz. Pojedynek zakończył się 2:1 dla Copenhagen Flames.
 • Obydwie drużyny nie zachwycają wynikami. Wygrali tylko jedno na pięć ostatnich spotkań.
 • Copenhagen Flames w 4 na 5 meczów wygrało przynajmniej jedną mapę.
 • U ex-Epsilon wygląda to troszkę gorzej. Ugrywali przynajmniej jedną mapę w 2 na 3 przypadki.

Co obstawić?

Moim osobistym faworytem w tym spotkaniu jest Copenhagen Flames. Wiem jednak, że ex-Epsilon w takich spotkaniach potrafi pokazać klasę. Liczę na wyrównane spotkanie i rozstrzygnięcie na trzeciej mapie.

TYP:+2,5 mapy

Kurs sts: 1.95

Nemiga vs pro100

O meczu:

 • Godzina: 19:00
 • Format: BO1
 • Wydarzenie: ESEA MDL Season 3 Europe

Nemiga:  #50 drużyna na świecie

 1. ROBO
 2. lollipop21k
 3. Jyo
 4. boX
 5. hutji

pro100:  #48 drużyna na świecie

 1. dimasick
 2. YEKINDAR
 3. NickelBack
 4. wayLander
 5. WorldEdit

ANALIZA:

Większość spotkań BO1 to losowe mecze niewymagające głębszej analizy i często wychodzące poza schemat. To jest jedno z takich spotkań.

Co obstawić?

Mecz BO1, mapa dust2 faworyzująca pro100, które gra tam o wiele lepiej z lepszymi drużynami, niż Nemiga. Ekipa lollipopa ostatnimi czasy dobrze sobie radzi, jednakże dust nadal u nich kuleje i nie sądze, by w jeden, czy dwa dni poprawili tam swoją grę tak, by pokonać WorldEdita i spółkę. Może dojść do gorącej sytuacji pod koniec meczu, jednakże koniec końców moim zdaniem pro100 wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko.

TYP: pro100

Kurs sts: 1.80

Kupon 09.10 e-sport

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Załóż już teraz konto na Typomanii i zgarnij świetne nagrody widoczne na zdjęciu poniżej!