W końcu doczekaliśmy się wydarzeń sportowych, które możemy obstawić i czekać bez obaw czy się odbędą czy nie. Pomaga nam w tym liga w Nikaragui, która się nie zatrzymuje. Z racji tego, iż w będzie dziś wiele spotkań, to dzielimy na 2 kupony. Najpierw przedstawiam kupon z ligi młodzieżowej, która wcześniej zaczyna swoje zmagania. Zaczniemy o 21:30 spotkaniem Sabanas z Jalapą, a już po północy weźmiemy pod lupę mecze Esteli z Juventusem Managuą i Walter Ferretti z Realem Madriz. Spotkania zapowiadają się dość ciekawie, co na pewno umili wieczór. Stawki w tym miesiącu jeszcze nie zmniejszyłem i nie zamierzam tego zrobić teraz. Wydarzenia wydają dość pewne, dlatego zostajemy przy większej. 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Sabanas u20 – Jalapa u20

08.04.2020r. godz. 21:30

Zaczynamy od spotkania Sabanas i Jalapy, a więc drużyn, które znajdują się na przeciwnych biegunach tabeli. Gospodarze plasują się obecnie na przedostatniej lokacie z najgorszą defensywą ligi. Przyjezdni z kolei na trzecim miejscu z realną szansą na awans do TOP2, które da awans do półfinałów play-off. Ostatnio pokazują się z bardzo dobrej strony i jeśli poważnie myślą o takim końcowym rozrachunku, to muszą takie spotkanie wygrywać. Oczywiście, nie będzie to łatwe, bo już niejednokrotnie powtarzałem, że w tej lidze gospodarz ma duży handicap. Nie mniej jednak, goście są faworytami tego spotkania, kursy na nich spadają, choć uważam, że nie będzie to spacerek.

Wspomniałem już, że Sabanas to outsiderzy ligi i grają fatalnie w defensywie. Na 14 spotkań stracili aż 45 bramek, co daje średnią powyżej 3 na mecz. Głównie tracą je na wyjeździe, u siebie zdecydowanie mniej, bo zaledwie 6. Dysproporcja jest niesamowita, tak jakby grały dwie różne ekipy, a przecież chodzi tylko o atut własnego stadionu. Nie zmienia to jednak faktu, że dalej są do pokonania i tym lepszym drużynom udało się to czynić. Ciekawe jest też to, że w każdym domowym meczu zdobywali bramkę, nawet z tymi najlepszymi. Sprawia to, że mecz będzie naprawdę ciekawy.

Z drugiej strony mamy Jalapę, która jest w świetnej formie i pojawiła się przed nimi szansa na duży sukces. Ostatnie 7 spotkań to zaledwie 1 porażka i aż 4 zwycięstwa. Tylko raz w tych spotkaniach zdobywali mniej niż dwie bramki wygrywając 1:0 z Juventusem. W reszcie meczach minimum dwa gole na mecz, nawet w tym przegranym. Daje nam to średnią powyżej 2 bramek na spotkanie w tym okresie, co potwierdza moje słowa. Spodziewam się w tym pojedynku bramek i wydaje mi się, że 3 to jest totalne minimum. Sabanas u siebie jest dość konsekwentne i potrafi zagrać do przodu. Jalapa w świetnej dyspozycji strzeleckiej, także bramek w jedną stronę nie będzie. W pierwszym spotkaniu wygrała Jalapa 2:1 i jestem zdania, że ten wynik może się powtórzyć. Ambicja będzie wielka z ich strony, dlatego jestem dość spokojny o rezultat.

Moja propozycja: over 2,5

Kurs: 1,36

Real Esteli u20 – Juventus Managua u20

09.04.2020r. godz. 00:30

Drugie spotkanie na kuponie to już rywalizacja Realu Esteli i Juventusu Managui, w którym mamy dość wyraźnego faworyta. Jest nim oczywiście ekipa gospodarzy, która na ten moment zajmuje 2. miejsce w tabeli i wydaje się, że są w lepszej sytuacji niż Jalapa w walce o drugie miejsce. To jest bardzo ważne w kontekście dzisiejszego meczu, gdyż muszą zdobyć 3 punkty, by mieć jeszcze trochę oddechu. Spotkanie na pewno nie będzie łatwe, gdyż przyjedzie 5. drużyna tabeli, która traci zaledwie 5 punktów i również będą chcieli zapunktować na terenie rywala.

Mimo, iż sytuacja w tabeli jest dość wyrównana, to wydaje się, że Esteli jest zdecydowanie lepszą ekipą. Zwłaszcza jeśli chodzi o ofensywę, to w tym elemencie mają dużą przewagę. Na 14 spotkań zdobyli już 30 bramek, co daje nam średnią powyżej  2 bramek. U siebie to bilans wygląda jeszcze lepiej, gdyż jest to 7 spotkań i 20 bramek, a to już prawie 3 gole na mecz. Moim zdaniem będą zdecydowanym faworytem i bramki powinniśmy zobaczyć. Sami swoje tracą i Juventus potrafi grać z tymi lepszymi. Miewają różne mecze, ale nie można ich lekceważyć, gdyż są w stanie się odkuć. Przekonały się o tym drużyny Managui czy Waltera Ferretti. Przyjezdni tak naprawdę nie grają źle w meczach wyjazdowych, 7 spotkań i 7 punktów, co w tej lidze jest czwartym wynikiem. Jeśli chodzi o bramki to średnio w każdym meczu strzelają. Wydaje mi się, że w dniu dzisiejszym też mogą pokusić się o gola, ale prawdopodobniejszym scenariuszem będzie to, że gospodarze postarają się wygrać bardzo pewnie. Wydaje mi się, że sami są w stanie pokryć linię, która nie jest ustawiona bardzo wysoko. W ostatnich 5 domowych meczach zdobyli aż 19 bramek i tylko raz nie strzelili trzech, a spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1. W innych spotkaniach 3:0, 4:2, 3:0 i 7:1, co pokazuje świetną dyspozycję w meczach na własnym stadionie. Linia 2,5 wydaje się być więc bardzo dobrą, zwłaszcza, że goście nie są najsłabsi i też swoje mogą dorzucić.

Moja propozycja: over 2,5

Kur: 1,43

Walter Ferretti u20 – Real Madriz u20

09.04.2020r. godz. 00:30

Ostatnie spotkanie zapowiada się chyba najciekawiej, a wszystko za sprawą drużyny Walter Ferretti, która bardzo otwarty futbol i jest najbardziej overową drużyną ligi. Z drugiej strony ekipa Real Madriz, która aż tak usposobiona nie jest, ale w ich meczach także padają bramki i można spodziewać się prawdziwego strzelania. Gospodarze ostatnio w słabszej dyspozycji i znacznie utrudniło im to zajęcie miejsca w top2 ligi. Tracą do Esteli obecnie 4 punkty, a w ostatniej kolejce przegrali z nimi mecz bezpośredni. Będzie ciężko wrócić na drugie miejsce, ale dziś na pewno dobra okazja, by zdobyć 3 punkty. Na pewno nie będzie to bardzo proste, zwłaszcza, że goście umotywowani wygraną 3:1 nad liderem w ostatnim meczu.

Wspomniałem, że gospodarze grają wesoły futbol o czym świadczy bilans bramek. 32-25 na ich korzyść jest dość imponujące, co daje im średnią 4,1 bramek na mecz. Nie jest to najwyższa średnia w lidze, Sabanas ma aż 4,5, ale w wypadku Ferretti jest to bardziej zbilansowane i znacznie więcej strzelają. Do tego na 14 spotkań aż 12 z nich spotkań kończyło się minimum 3 bramkami. Trochę gorzej wygląda sytuacja bramkowa w drużynie Realu, tam zaledwie 2,6 goli na mecz, ale tu bardziej gospodarze zadbają o większość bramek w tym meczu.

Po raz kolejny idziemy w over bramkowy, który wydaje się niemal pewniakiem w tym starciu. Co ciekawe, kurs mamy najwyższy z dotychczasowych, a więc jak na moje spore value. 11 spotkań z rzędu zakończyło się 3 bramkami lub więcej w meczach drużyny Ferretti i myślę, że dziś zobaczymy podtrzymanie tej serii. Nie są w najwyższej formie, ale w ofensywie grać potrafią, Real pokazał moc u siebie wygrywając z liderem aż 3:1. Dochodzi do tego pierwszy mecz bezpośredni między tymi drużynami, który zakończył się wynikiem 2:2. Wszystko zatem mówi, że bramki tu będą i ja się kuszę na to zdecydowanie. Szczerze mówiąc, to spodziewam się większej ilości bramek i nie zdziwię się, jeśli zobaczymy ich 5 lub nawet 6 ze wskazaniem na gospodarzy. Stawka pozostaje wysoka i choć nie jest to moje ulubione granie na over 2,5, to jednak w tej lidze linia ta jest czymś normalnym. Liczę na wyraźny zysk bez podatku!

Moja propozycja: over 2,5

Kurs: 1,45

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Kupon triple piłka nożna