Wczoraj typowaliśmy 1. ligę żużlową i trzeci raz w sierpniu, a czwarty raz z rzędu odnotowaliśmy plus. W tym miesiącu mamy już ponad 500PLN profitu! Dziś chcemy dobić do tysiąca, ponieważ gramy zakład bez ryzyka w STS. Przed nami dwa spotkania PGE Ekstraligi, które rozpoczynają 9. kolejkę. Mecze zapowiadają się niesamowicie emocjonująco. Z jednej strony mecz, który może decyfować o sytuacji w dolnej tabeli a z drugiej strony mecz na szczycie. Czy będziemy świadkami niespodzianki? Kto tak naprawdę jest faworytem? Czy gospodarze pokażą atut własnego toru? Na te pytania, odpowiedzi dostaniemy po 22. Przejdźmy do typów!

1200 PLN od depozytu +280 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

PGG ROW Rybnik – MrGARDEN GKM Grudziądz

Piątek, 07.08.20 – 18:00

Już o godzinie 18 będziemy świadkami kapitalnego widowiska, ponieważ PGG ROW Rybnik zmierzy się przed własną publicznością z GKMem Grudziądz. Jest to bardzo ważny mecz dla obu ekip. Można również powiedzieć, że gospodarze jak i goście muszą ten mecz wygrać i nawet remis nie będzie satysfakcjonujący. Na stadionie w Grudziądzu, tamtejsi gospodarze wygrali pewnie 58:32, dlatego można powiedzieć, że punkt bonusowy mają już zapewniony. Tym razem nie będzie już tak łatwo, ponieważ wiemy jak zawodnicy z Grudziądza jeżdżą w spotkaniach wyjazdowych. Oczywiście tragicznie i nie znam drugiej takiej drużyny, która przez 5 sezonów wygrała tylko 1 spotkanie w delegacji a mimo to cały czas się utrzymuje w najlepszej lidze świata. Tym razem powinna być to chyba najlepsza szansa aby w końcu się przełamać. Jednak Artiom Łaguta, Kenneth Bjerre oraz Nicki Pedersen czyli najlepsza trójka zawodników musi pokazać się z bardzo dobrej strony.

Przechodząc do typu, pod lupę wezmę właśnie lidera GKMu Grudziądz. Jest to oczywiście Artiom Łaguta. Typuję, że zdobędzie w dzisiejszym meczu minimum 12 punktów w pierwszych pięciu startach bez bonusów. Co tutaj dużo mówić, Rosjanin jest w kapitalnej formie i myślę, że dziś to potwierdzi. Jeździ bardzo mądrze, zdobywa wiele punktów a co najważniejsze ma po prostu rakietę pod tyłkiem. Wskazywać mogą na to jego wyniki. Jak dotąd po 8 rozegranych spotkaniach jego średnia biegowa wynosi  2,463 co daje 12,63pkt na mecz. Na wyjazdach zdobył 18pkt (w Częstochowie), 10pkt (w Zielonej Górze), 16pkt (we Wrocławiu) i 14pkt (w Lublinie). Dzisiejszą linię w pierwszych pięciu startach uzyskał 2 razy, lecz trzeba zaznaczyć, że przeciwnicy w Zielonej Górze i Lublinie byli o dwie półki wyżej od dzisiejszych. Patrząc na biegi młodszego z braci Łagutów to tak naprawdę nie widzę starcia gdzie mógłby przegrać a i tak może potknąć się 3 razy. Dodatkowo jedzie z numerem 5. co oznacza, że dwukrotnie pojedzie w parze z juniorem. Reasumując, sądzę, że Rosjanin kolejny raz pokaże fantastyczną jazdę i odjedzie kapitalny mecz zdobywając minimum 12 oczek.

PGG ROW Rybnik – MrGARDEN GKM Grudziądz

Typ: Artiom Łaguta +11,5 pkt

Kurs: 1.70

typy

Eltrox Włókniarz Częstochowa – RM Solar Falubaz Zielona Góra

Piątek, 07.08.2020 – 20:30

Drugim piątkowym starciem będzie spotkanie pomiędzy Włóniarzem Częstochową a Falubazem Zielona Góra. Patrząc na ostatnie wyniki obu zespołów, fanatycy czarnego sportu zacierają ręce na ten pojedynek. Z jednej strony Lwy, które po fantastycznym początku złapały lekką zadyszkę a z drugiej strony Myszki, które są bardzo ciche i niewinne a mimo to wspinają się cały czas w górę. Na ten moment Falubaz jest na drugim miejscu zaraz za Unią Leszno, lecz ma rozegrane o dwa mecze więcej. Jeśli chodzi o zawodników spod Jasnej Góry to zajmują 4. lokatę z 10 punktami. Przeglądając ofertę bukmachera, bardzo długo zastanawiałem się nad dzisiejszym typem. Podjąłem decyzję, że pójdę w zwycięstwo gospodarzy. Kurs może nie zachwyca, lecz myślę, że w połączeniu z wcześniejszym Łagutą da nam ładny kurs na podwojenie. Częstochowa mimo wpadki z Lublinem gdzie przegrali 43:47 na własnym stadionie jeździ bardzo dobrze. Bardzo dużą rolę będzie odgrywał tutaj Leon Madsen i Jason Doyle. Moim zdaniem dziś nastąpi przebudzenie i odjadą dobry mecz. Również patrząc na juniorów to gospodarze wydają się silniejsi. Tak naprawdę jeśli miałbym wskazać plus gości to zdecydowanie byłby to Martin Vaculik. Słowak jest w fantastycznej formie, lecz mimo wszystko sam meczu nie wygra, także stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy.

Eltrox Włókniarz Częstochowa – RM Solar Falubaz Zielona Góra

Typ: Eltrox Włókniarz Częstochowa

Kurs: 1.22

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Zaloguj się aby dodawać komentarze