Tak dobrze czytacie, od czwartku, gdy swój sezon rozpoczęła Wyszejszaja Liha, notujemy 100% skuteczności! W sumie od poniedziałku mamy niespełna 75% zielonych propozycji i jest to chyba niezły wynik jak na tak okrojoną ofertę. Na Zagranie nie boimy się niczego, a z chłopakami staramy się co w naszej mocy, abyście każdego dnia znaleźli u nas kilka ciekawych typów i analiz na Haiti, Hong Kong czy nawet na Nigerię. Dzisiaj zamykamy pierwszą kolejkę na Białorusi i po raz kolejny gramy w BETFAN, który ma najbogatszy rynek, jeżeli chodzi o egzotyczne ligi. Zapraszam do lektury!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

FK Słuck vs Sławija Mozyrz

Gospodarze to jedenasta drużyna poprzedniego sezonu. Do końca musiała się jednak martwić o utrzymanie, ponieważ koniec końców miała tylko cztery punkty przewagi nad miejscem barażowym. Końcówka roku 2019 była dla nich bardzo udana, odnieśli na koniec dwie wygrane, które zagwarantowały im pozostanie w białoruskiej ekstraklasie. Jeżeli spojrzymy na spotkania towarzyskie to było ich tylko pięć, ale żadne z nich nie zakończyło się porażką, co potwierdza niezłą dyspozycję Słucka. Dzisiaj zmierzą się z rywalem, który zapewne tak jak gospodarze liczą na spokojny sezon i pewne utrzymanie. Na nic więcej nie będzie stać te ekipy, tym bardziej że konkurencja o europejskie puchary jest bardzo duża.

Sławija znajduje się w półfinale Pucharu Białorusi. Znaleźli się tam bez większego trudu, ponieważ oba ćwierćfinałowe mecze zostały poddane walkowerem, a to przez wycofanie się spadkowicza Dnyapro z tych rozgrywek. Tym samym zmierzą się już za niedługo z BATE i może to być ich historyczny sukces, jeżeli wyeliminowaliby głównego faworyta. Goście do nowego sezonu przygotowywali się dosyć intensywnie. Rozegrali aż dziewięć meczów kontrolnych i padało w nich bardzo dużo goli. Ofensywa jest w dobrym stanie, ale defensywa wyglądała tragicznie. Jestem ciekawy czy ulegnie to zaraz zmianie. Walka o utrzymanie będzie w tym roku ogromna i każdy punkt się będzie liczył. Słuck czy Sławia, która z tych ekip dobrze rozpocznie kampanię 2020?

Co obstawiać?

Jak coś idzie, to idzie, po co, zmieniać jeżeli jest z tego profit? Okej, dzisiaj możemy kompletnie nie trafić z typem, ale do tej pory we wszystkich spotkaniach białoruskiej ligi piłkarze oglądali minimum pięć żółtych kartek. Jest coś na rzeczy i wydaje mi się, że na tę kolejkę próg na upomnienia jest bardzo niski, aby pokazać zawodnikom, że każde nawet najdrobniejsze przewinienie będzie karane żółtą kartką. Po raz kolejny uważam, że bukmacherzy źle ustawili linię, do tego co do tej pory widzieliśmy. Nowy sezon, nowe rozdanie i oba kluby będą chciały się pokazać już w pierwszym starciu. Stawiam na minimum pięć żółtych kartek, a że gramy w BETFAN to ewentualna czerwień liczy się podwójnie.

Zdarzenie: FK Słuck vs Sławija Mozyrz

Typ: powyżej 4.5 kartek (czerwona kartka=2)

Kurs: 1.65

Biełszyna Bobrujsk vs FK Mińsk

Biełszyna to beniaminek białoruskiej ekstraklasy, który awans wywalczył bardzo pewnie. Nad trzecim Ruchem Brześć miał 12 punktów przewagi i już o wiele wcześniej mógł cieszyć się z promocji do elity. Gospodarze pilnie przygotowywali się do nowych wyzwań i cel w tym klubie, na ten rok jest wszystkim znany, pozostanie w Wyszejszaja Liha. Czy im się to uda? Sam jestem ciekawy, ponieważ dużo klubów na tym poziomie ma podobne ambicje. Ważny jest dobry początek, ponieważ wtedy łapie się pewność siebie i wszystko przychodzi łatwiej. Dzisiejszy rywal jest do pokonania, ale podejście mentalne będzie tutaj kluczowe. W poprzedniej kampanii Bobrujsk było prawdziwą twierdzą i rzadko kto wywoził stąd punkty. Teraz jednak przeciwnicy są o klasę lepsi i łatwo na pewno nie będzie. Czy Biełszyna udanie rozpocznie nową przygodę?

Klub z Mińska ma ambitne cele, aby dogonić swoich największych rywali, a więc Dynamo i Isłacz. W roku 2019 musieli zadowolić się jedynie 10. pozycją i z pewnością nie jest to to, co oczekiwali kibice. Jak to się mówi, nowy rok, nowe rozdanie i wszystko rozpoczynamy od początku. Trzeba przyznać, że goście wzięli sobie na poważnie panowanie w stolicy Białorusi, ponieważ do rozpoczęcia sezonu przygotowali się bardzo intensywnie. Rozegrali aż dwanaście spotkań kontrolnych, z różnym skutkiem, ale remisy z Dynamem Moskwa, czy Brönby to dobry prognostyk na najbliższą przyszłość. Niby starcie z beniaminkiem, ale właśnie takie pojedynki szczególnie na start nowych rozgrywek jest bardzo groźny. Czy zespół z Mińska nie zlekceważy swojego przeciwnika?

Co obstawiać?

W drugim dzisiejszym meczu również idę w kartoniki. Tutaj mamy sytuację, w której beniaminek na własnym obiekcie podejmuję drużynę, która ma duże ambicje i motywacje na nową kampanię. Nie powinno zabraknąć tutaj ostrej gry z obu stron, a jak już zdążyliśmy przywyknąć, na Białorusi pokazuje się wiele upomnień, a wczoraj nawet dwie czerwone kartki. No właśnie, gramy w BETFAN, a więc przy ewentualna czerwień liczona jest jak dwie żółte. Mam nadzieję, że sędzia chętnie będzie sięgał do kieszonki, tak jak to było w poprzednich trzech dniach.

Zdarzenie: Biełszyna Bobrujsk vs FK Mińsk

Typ: powyżej 4.5 kartek (czerwona kartka=2)

Kurs: 1.70

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Kupon na Białoruś BETFAN 22.03.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze