Tak jest, od początku tego tygodnia notujemy profit w postaci 508 PLN! Nie mogło się dzisiaj oczywiście obyć bez Wyszejszaja Liha, w której również idzie nam ostatnio świetnie. Dwa dni z rzędu na plus, single 2.70, 3.85, 3.20 trafione, a gdyby tylko wczoraj pojawiła się oprócz rzutu karnego czerwona kartka, byłoby 100% z wysokich wartości. Nie ma co jednak narzekać i w ten piątek również pojawia się okazja do typowania dwóch spotkań rozgrywanych na Białoruskiej ziemi. Tym razem celujemy dubla. Zapraszam do lektury!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 100 zł bez ryzyka
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 3100 pln

Kod rejestracyjny
3100PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Sławija Mozyrz vs Haradzieja (22.05. godz. 17:00)

Szczerze? Nie da się oglądać meczów z udziałem gospodarzy. Niczym nie przypominają tego, co jeszcze prezentowali na początku sezonu. Gra Sławiji jest toporna i piłkarze gubią się w najprostszych rozgrywkach. Co się stało z zespołem, który jeszcze niedawno zajmował miejsce na podium białoruskiej elity? Nie wiem, możemy zwalać na ostatnich przeciwników, że byli z wyższej półki i zarówno Torpedo, jak i Szachcior Soligorsk to na ten moment lepsze drużyny od gospodarzy, no ale trzeba coś pokazać nawet na tle takich rywali. W piłce bardzo szybko się wszystko zmienia. Jeszcze niedawno Sławija dwukrotnie była w stanie pokonać BATE, a teraz zespół z Borysowa leje wszystkich jak popadnie, a ekipa z Mozyrzu nie potrafi skleić jednej dobrej akcji. Dzisiaj gospodarze mają idealną okazję, aby rozbudować swoją przewagę nad strefą spadkową, sęk w tym, że przyjezdni również o tym marzą. Czy Sławija odniesie w końcu drugie zwycięstwo w tym sezonie na własnym obiekcie?

Haradzieja to dla mnie ekipa zagadka, w sumie podobnie co Torpedo Żodzino, ale w tym przypadku brakuje jakości. Pomimo problemów finansowych z początku sezonu goście potrafili nie raz zaskoczyć swoich przeciwników, ale to, co charakteryzuje ten klub, to słaba ofensywa. Są jedną z najgorszych drużyn w stawce pod względem zdobywania goli. Sześć bramek na dziewięć rozegranych spotkań to bardzo mało i aby myśleć o pozostaniu w Wyszejszaja Liha na kolejny rok, Haradzieja musi się pod tym kątem zdecydowanie poprawić. Czuć już oddech FC Mińsk, który przebywa na kwarantannie i za chwilę stołeczni będą mieli możliwość zanotowania zdecydowanego awansu w tabeli. Goście co prawa mają już za sobą trudniejsze mecze jak z BATE, Szachciorem Soligorsk czy z Dynamem Mińsk, ale teraz nadchodzą prawdziwe batalie o sześć punktów. Czy Haradzieja będzie w stanie wygrać pierwszy raz od ponad miesiąca?

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Sławiji Mozyrz w lidze zakończyło się porażką 0:2 z Szachciorem Soligorsk
 • Sławija Mozyrz znajduje się na 12. miejscu w lidze z dorobkiem 11 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to jedno zwycięstwo, dwa remisy i jedna porażki
 • Ostatnie spotkanie Haradzieji w lidze zakończyło się porażką 1:3 z Torpedo Żodzino
 • Haradzieja znajduje się na 13. miejscu w lidze z dorobkiem 11 punktów
 • Ich bilans wyjazdowych to dwa zwycięstwa, jeden remisy i dwie porażka
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami na stadionie Sławiji Mozyrz, zakończyły się jedną wygraną gospodarzy, trzema remisami i jednym zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Mamy tutaj spotkanie dwóch topornych drużyn, które nie umieją w ostatnim czasie skleić jednej dobrej akcji, a więc co grać? Na pomoc przychodzą nam karteczki. Muszę przyznać, że cieszyłem się, że sędzią ten rywalizacji będzie Sergey Gorayutin. Arbiter ten popisał się świetnym festiwalem żółci tydzień temu w Biełszynie, gdzie pokazał aż 11 żółtych kartoników i jedną czerwoną kartką! Najwidoczniej komisja ligi stwierdziła, że były to dobrze przez niego prowadzone zawody i dostał nagrodę w postaci dzisiejszej rywalizacji. Zarówno Sławija, jak i Haradzieja są na dnie tabeli białoruskiej elity. Potrzebują oczek jak tlenu i możemy spodziewać się ostrego meczu. Obie ekipy łapią sporo przewinień, dlatego też linia 5.5 nie jest tutaj wygórowana i stawiam na minimum 6 kartoników. Gramy w BETFAN, ale tutaj liczone są jedynie tylko żółte kartki, nie wiem skąd zmiana liczenia karteczek u tego bukmachera, ale próbujemy.

Zdarzenie: Sławija Mozyrz vs Haradzieja

Typ: powyżej 5.5 żółtych kartek

Kurs: 1.80

Szachcior Soligorsk vs Biełszyna Bobrujsk (22.05. godz. 19:00)

Gospodarze to jedyna drużyna obok BATE, którą ogląda się na ten moment najlepiej. Ich ofensywne podejście do każdej rywalizacji może się podobać i tym samym często dominują nad swoim przeciwnikiem. Niestety nie zawsze przekłada się na gole, ale ze skutecznością też jest coraz lepiej. Szachcior notuje serię pięciu meczów bez przegranej i jedynie remis w Witebsku można uznać za porażkę. Całe szczęście odbili sobie to niepowodzenie tydzień temu starciu ze Sławiją Mozyrz i cel na dzisiaj jest jasny, trzy oczka w rywalizacji z beniaminkiem i dotrzymanie kroku BATE. Ewentualna wygrana w ten piątek może spowodować awans klubu z Soligorska na podium i utrzymanie straty 4 punktów do zespołu z Borysowa. Pamiętajmy, że czeka ich jeszcze bezpośrednie spotkanie, a ono już niedługo, bo za trzy tygodnie. Warto byłoby podgonić trochę wicemistrza z poprzedniego sezonu, ale najważniejsze patrzeć przede wszystkim na siebie. Czy komplet oczek pozostanie w Soligorsku?

Beniaminek beznadziejnie radzi sobie w białoruskiej ekstraklasie. Jeszcze niedawno miałem nadzieję, że coś z Biełszyny będzie, ale niestety tworzą sobie wiele sytuacji bramkowych, a to jednak ich rywal częściej zadaje celne ciosy. Blisko było odniesienia pierwszej wygranej w Wyszejszaja Liha, ale niestety dla klubu z Bobrujska zabrakło 12 minut. Ave Cesar! A nie jednak to Julio Cesar, obrońa Witebska precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza dzisiejszych gości. W ten piątkowy wieczór będzie o wiele ciężej strzelić jakąkolwiek bramkę, a co dopiero wywalczyć jakiś punkt. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że Biełszyna odstaje poziomem od reszty stawki i nieuchronnie zmierza ku powrotowi do drugiego szczebla rozgrywek piłkarskich na Białorusi. Trzy zdobyte oczka na dziewięć spotkań do tej pory to bardzo słaby wynik i od zaraz potrzebne jest przełamanie. Czy sensacja w postaci zwycięstwa w Soligorsku jest możliwa?

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Szachciora Soligorsk w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:0 ze Sławiją Mozyrz
 • Szachcior Soligorsk znajduje się na 5. miejscu w lidze z dorobkiem 15 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to dwa zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki
 • Ostatnie spotkanie Biełszyny Bobrujsk w lidze zakończyło się remisem 1:1 z Witebskiem
 • Biełszyna Bobrujsk znajduje się na 16. miejscu w lidze z dorobkiem 3 punktów
 • Ich bilans wyjazdowych to jeden remis i trzy porażki
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami na stadionie Szachciora Soligorsk, zakończyły się trzema wygranymi gospodarzy, jednym remisem i jednym zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Muszę przyznać, że śledziłem poczynania obu klubów w ostatnim czasie i Szachcior zrobił ogromny postęp w porównaniu do tego, co jeszcze niedawno sobą prezentował. Piłkarze w Soligorsku się bardziej ze sobą zgrali i widać tego efekty. Biełszyna od początku znajduje się na ostatniej pozycji w Wyszejszaja Liha i nikłe są szanse, aby się stąd wydostać. Nie będę tutaj kombinował z kartkami czy też z rzutami rożnymi, pójdę po prostu w stronę overu bramek gospodarzy. Uważam, że słaba obrona zespołu z Bobrujska kilka razy skapituluje i jedyne czego się obawiam to zlekceważenie przeciwnika przez faworytów. Jeżeli od początku Szachcior poważnie podejdzie do Biełszyny, to o ich trafienia nie ma co się martwić. Goście regularnie w delegacjach tracą minimum dwa gole i mam nadzieję, że ta statystyka zostanie dzisiaj podtrzymana.

Zdarzenie: Szachcior Soligorsk vs Biełszyna Bobrujsk

Typ: Szachcior Soligorsk powyżej 1.5 gola

Kurs: 1.32

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

 1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
 2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
 3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
 4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
 5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

BETFAN kupon na Białoruś 22.05.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!