Lawina nagród jaką zapowiadaliśmy na początku roku przyszła ze zdwojoną siłą! Rozdaliśmy już 10 nagród, rozpoczęliśmy 3. rundę, w której do zgarnięcia są gogle VR od Samsunga oraz ruszyliśmy z akcją Zaproś Ziomka, dzięki której nie musisz wydać ani jednej złotówki, żeby włączyć się do gry o pierwsze miejsce! Zapraszam do artykułu, a poznasz wszystkie szczegóły styczniowej edycji Typomanii!

Zapraszaj Ziomków i wygrywaj nagrody!

Co tu dużo mówić – łatwiejszej okazji na zgarnięcie Huaweia Honor Band 5 lub Samsunga Gear VR jeszcze nie było! Dzięki naszej akcji ‘Zaproś Ziomka’ nie musisz wydać ani jednej złotówki, żeby włączyć się do walki o atrakcyjne nagrody! Jedyne co musisz zrobić to zachęcić swoich ziomków do założenia konta u wybranych bukmacherów (oczywiście z naszymi kodami promocyjnymi) oraz konta na typomania.net. Następnie nas o tym poinformujcie i cieszcie się z dodatkowych punktów!

czy_wiesz_ze

Limity? U nas one nie istnieją! Zaproś 10 ziomków i za każdego z nich otrzymaj 500 PLN w formie punktów Typomanii. Mało tego – każdy zaproszony przez Ciebie kolega rozpocznie zabawę z 500 punktami na koncie! Jak widzisz, walka o gogle do wirtualnej rzeczywistości, opaski dla aktywnych oraz abonamenty na telewizję cyfrową są teraz na wyciągnięcie ręki! Pamiętaj – nie musisz wydać ani jednej złotówki, żeby wygrać główną nagrodę. No to jak, podejmujesz wyzwanie? Szczegóły akcji na poniższej infografice.

zapros_ziomka_500plus_infografika

Połowa stycznia, a 10 nagród już rozdanych!

Jak zapewne doskonale wiecie, styczeń przyniósł nam kolejną ważną modyfikację – czterorundowy system nagród! Dzięki temu, każdy gracz może wygrać nie jedną, a aż cztery nagrody w miesiącu. Cztery rundy pozwalają na skumulowanie większej ilości środków w jednym tygodniu lub walkę o cztery różne nagrody. Piłeczka jest po Twojej stronie – co wybierasz? A jeśli chcesz znacząco zwiększyć swoje szanse na wygraną to zaproś kolegę i odbierz 500 PLN w Typomanii.

Harmonogram rund na styczeń 2020 prezentuje się następująco:

RUNDA 1: od 1 do 7 stycznia

RUNDA 2: od 8 d 14 stycznia

RUNDA 3: od 15 do 21 stycznia

RUNDA 4: od 22 do 31 stycznia

Jak widzisz, dokładnie dwa dni temu rozpoczęliśmy 3. rundę, w której do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody, widoczne na poniższej grafice!

snl_prizes_jan20_r3

Nie masz jeszcze konta? Dołącz już teraz!

Jeśli nie założyłeś jeszcze konta na typomania.net to nie ma najmniejszego problemu! W każdej chwili możesz rozpocząć walkę o atrakcyjne nagrody. Pamiętaj, że teraz Twoje szanse są wyższe niż kiedykolwiek wcześniej! 4 rundy w każdym miesiącu, szansa na 4 nagrody, możliwość zapraszania kolegów w zamian za 500 PLN – tego jeszcze nie było!

Dla tych co nie wiedzą o co chodzi:

  • Typomania to konkurs dla wszystkich graczy, którzy założyli konto u jednego z bukmacherów (Betclic, forBET, PZBuk oraz STS) z naszym kodem rejestracyjnym.
  • Rywalizujesz o lokaty w rankingu, zdobywając punkty za każdy obstawiony zakład (również ten przegrany!): każdy 1 PLN obstawiony u bukmachera = 1 PKT w Typomanii.
  • Co wyróżnia Typomanię na tle innych tego typu rankingów? Grając w Typomanii jednocześnie zbierasz punkty za zakłady obstawione u kilku bukmacherów, nie musisz decydować się na grę u jednego. Wiemy, że u buka X może być lepsza oferta na piłkę, a u buka Y na NBA, dlatego nie musisz wybierać, punkty i tak się należą!

Kliknij w poniższy przycisk i dołącz do Typomanii:

[WCHODZĘ W TO]

Laureaci drugiej rundy

Dwie rundy oraz 10 nagród już za nami. Jak na razie walka toczyła się o: roczny abonament na telewizję cyfrową, Airpodsy, voucher na sprzęt sportowy, grę na PS4 zestawy do pokera oraz słuchawki Xiaomi Mi Airdots! Poniżej prezentujemy listę laureatów drugiej rundy – serdecznie gratulujemy!

snl_prizes_jan20_results_r2