Tak jak obiecałem, tak też jest. Pierwszy kupon z Wyszejszaja Liha pojawił się na naszej stronie o godz. 9.00 teraz czas na późniejsze mecze w białoruskiej ekstraklasie. Niezwykle ciekawie zapowiadają się starcia BATE z Niomanem Grodno oraz Szachciora Soligorsk z Isłaczem Mińsk. Czy zwycięzcy środowych spotkań w pucharze Białorusi potwierdzą swoją dobrą dyspozycję? Tym razem korzystamy z bukmachera Betclic, który oferuje największy zakład bez ryzyka w Polsce. Zapraszam do lektury i do skorzystania z powitalnej promocji u tego bukmachera!

Załóż konto z kodem promocyjnym: 550PLN ,aby otrzymać:

Najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce!

tylko na

Zakład bez ryzyka do 625 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 625 zł
ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Skuteczność typów na Wyszejszaja Liha w maju: 5/5

Profit/strata w typach na Wyszejszaja Liha w maju: 363 PLN

BATE vs Nioman Grodno (03.05. godz. 17:00)

Popularne pytanie w ostatnim czasie: „Czy BATE znów dostanie baty?” już się nie przewija w naszych tytułach. Po prostu prezentują się coraz lepiej i udowadniają to kolejnymi zwycięstwami. Trzeba przyznać, że razem ze Słuckiem najlepiej ogląda się te dwie ekipy w Wyszejszaja Liha. Zespół z Borysowa ma swój styl i często dominuje nad przeciwnikiem. To powoduje, że kluby, które nie są mocne w kontrze, mają małe szanse na osiągnięcie pozytywnego rezultatu. Tak było np. z Haradzieją w poprzedni weekend, czy też ze Sławiją w ostatnią środę. Wszystko zaczyna się zazębiać, ale pamiętajmy, że to Białoruś i niespodziewane wyniki są tutaj na porządku dziennym. Gospodarze zasłużenie są tutaj faworytem i powinni sięgnąć po komplet oczek, który pozwoliłby im dogonić uciekający Słuck. Głównym celem jest oczywiście odzyskanie tytułu mistrzowskiego, ale pod koniec maja zostanie rozegrany finał Pucharu Białorusi i tam mają realne szanse na sięgnięcie po trofeum. Czy podwójna korona zawita w tym sezonie do Borysewa?

Nioman to zespół, który u siebie czuje się najlepiej. Potwierdzają to ostatnie wyniki. Na własnym obiekcie piłkarze tego klubu są niepokonani, ale na wyjeździe nie cieszyli się do tej pory z kompletu oczek. Będzie ciężko o jakikolwiek punkt na stadionie BATE, ale jeżeli zaprezentują się tak jak w ostatnim meczu ligowym z Eniergietykiem-BDU to wszystko jest możliwe. Przede wszystkim odpoczynek fizyczny jest po stronie gości. Mieli aż dziewięć dni przerwy po rywalizacji z klubem z Mińska, a ich dzisiejszy przeciwnik musiał mierzyć się ze Sławiją Mozyrz w półfinale pucharu Białorusi. W poprzednim roku bezpośrednie starcia z BATE były bardzo wyrównane i decydował w nich tylko jeden gol. Klub z Grodna będzie miało swoje okazje, nie może jednak cofnąć się do obrony, tak jak zrobiła to ostatnio Haradzieja, czy też w środku tygodnia Sławija. Kluczem do sukcesu będzie szczelna defensywa i wykorzystanie najdrobniejszych błędów.

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie BATE w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:0 z Haradzieją
 • BATE znajduje się na 5. miejscu w lidze z dorobkiem 10 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to jedno zwycięstwo i jeden remis
 • Ostatnie spotkanie Niomana Grodno w lidze zakończyło się zwycięstwem 3:0 z Eniergietykiem-BDU
 • Nioman Grodno znajduje się na 11. miejscu w lidze z dorobkiem 8 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to jeden remis i dwie porażki
 • 5 ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami na stadionie BATE, zakończyły się pięcioma wygranymi gospodarzy

Co obstawiać?

Jak Denis Shcherbakov to karteczki! Jest to mój ulubiony arbiter na Białorusi i miałem okazję oglądać go w każdym meczu w tym roku, który sędziował. Ma swój niepowtarzalny styl prowadzenia spotkania i jest jednym z najbardziej overowych arbitrów w Wyszejszaja Liha. To co może się w nim podobać, to konsekwencja. Kara piłkarzy upomnieniami za nieodpowiednie zachowania. Najlepszym przykładem jest gra na czas bramkarza. Pokazał kartonik w ostatnim starciu pucharowym pomiędzy Szachciorem Soligorsk a Dynamem Brześć, tak samo było w rywalizacji ligowej Isłacza Mińsk ze Sławiją Mozyrz. Gdy piłkarze się kłócą to od razu bez zastanawiania rozdaje po karteczce dla każdego.

Jestem zdania, że BATE nie czeka wcale łatwy mecz z Niomanem. Powinno być sporo nerwów oraz fauli taktycznych popełnianych przez zespół z Grodna. Obie ekipy otrzymują sporo upomnień i nie wydaje mi się, aby dzisiaj było inaczej. Gramy w Betclic punkty kartkowe, a wszystko wyjaśnione jest poniżej. Liczę na minimum 45 takich oczek, ale wyższe linie również są do grania.

Zdarzenie: BATE vs Nioman Grodno

Typ: powyżej 45 punktów kartkowych

Kurs: 1.40

Szachcior Soligorsk vs Isłacz Mińsk (03.05. godz. 19:00)

Przechodzimy szybciutko do moim zdaniem najciekawszego pojedynku dzisiejszego dnia. Szachcior podejmie na własnym boisku stołeczny klub. Gospodarze czują z pewnością niedosyt po ostatnim spotkaniu pucharowym z Dynamem Brześć. Przypomnijmy, w pierwszym starciu odnieśli porażkę 0:2 a w rewanżu do przerwy przegrywali już 0:2, aby w przeciągu 30 minut strzelić 4 bramki i tylko jeden gol dzielił ich od sensacji. Tak się jednak nie stało i tym samym w finale zobaczymy parę BATE z Dynamem Brześć. Po tych emocjach trzeba wziąć się w garsć w lidze, bo tutaj nie jest wcale kolorowo. Szachcior znajduje się na odległym 12. miejscu i ewentuale zwycięstwo dzisiaj dałoby gospodarzowi ogromny skok w tabeli Wyszejszaja Liha. Z aktualnym mistrzem kraju udało się dwukrotnie wygrać w ostatnim czasie, trzeba te sukcesy przenieść na kolejne rywalizacje. Czy klub z Soligorska pokaże w końcu swój potencjał?

Isłacz to kolejne pozytywne zaskoczenie tego młodego sezonu w białoruskiej elicie. Na ten moment znajdują się na trzecim miejscu i nie tylko wyniki są zadowalające, ale również ich styl gry. Maksymalnie ograniczają zagrożenie ze strony przeciwnika i tym samym nie dopuszczają ich do wielu akcji podbramkowych. Najbardziej podoba mi się lewa strona stołecznego zespołu, a więc duet obcokrajowów Godfrey Bitok Stephen i Momo Yansane. Robią najwięcej zamieszania i w mojej opinii to najgroźniejsza broń Isłacza. Ten drugi zawodnik ma już na swoim koncie trzy trafienia i kto wie, czy dzisiaj również nie pokusi się o kolejne. Goście mają jeden zasadniczy problem. Większość swoich meczów w obecnej kampanii rozegrali na własnym obiekcie. Do tej pory w roli gościa wystąpili raz i było to w przegranym starciu z Dynamem Brześć. Jak ta sytuacja wpłynie na ich dyspozycję dnia? Czy będą w stanie nawiązać równą walkę z podrażnionym Szachciorem?

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Szachciora Soligorsk w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:0 z Dynamem Brześć
 • Szachcior Soligorsk znajduje się na 12. miejscu w lidze z dorobkiem 8 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to jeden remis i dwie porażki
 • Ostatnie spotkanie Isłacza Mińsk w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:0 z Witebskiem
 • Isłacz Mińsk znajduje się na 3. miejscu w lidze z dorobkiem 12 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to jedna porażka
 • 5 ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami na stadionie BATE, zakończyły się czteroma wygranymi gospodarzy i jednym remisem

Co obstawiać?

Kolejna prawda futbolu na Białorusi przed nami, która mówi, że jak gra Szachcior to idziemy w rzuty rożne. Klub ten to najbardziej overowa ekipa w tej lidze. Mam nadzieję, że dzisiaj nie zrobią sobie wolnego od tych statystyk i potwierdzą je na boisku. Przede wszystkim nie powinna być to łatwa przeprawa dla faworytów. Isłacz gra najprawdę niezłą piłkę i tak jak wspomniałem wyżej lewa flanka złożony z duetu obcokrajowów Godfrey Bitok Stephen i Momo Yansane to skarby gości. Oni też „produkują” wiele kornerów dla stołecznej drużyny, więc liczę również na nich w tym aspekcie. Isłacz ma szansę na dobry rezultat, ponieważ Szachcior jest po wyczerpującym starciu w półfinale pucharu Białorusi i można to wykorzystać. Spodziewam się przyjemnego dla oka spotkania z akcjami po obu stronach i tym samym wiele rzutów rożnych powinno tutaj paść. Nikt się tutaj nie zabarykaduje, liczę na otwarty futbol! Obie ekipy są overowe w tym elemencie, a ja stawiam na minimum 10 kornerów.

Zdarzenie: Szachcior Soligorsk vs Isłacz Mińsk

Typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych

Kurs: 1.71

Cashback – zasady:

 • Aby wziąć udział w promocji – zakładacie konto z kodem promocyjnym: 550PLN
 • Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon.
 • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie ze zwrotem w przypadku porażki.
 • Obrót ewentualnym zwrotem x6.
 • Kurs minimalny 2.00.
 • Możecie zagrać pierwszy zakład na nowym koncie nawet do 625 złotych – będzie objęty cashbackiem.

kupon na 03.05 Betclic Wyszejszaja Liha

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!