Fot.Norbert Barczyk
Nasza seria się nie zatrzymuje i notujemy już 667 złotych zysku w listopadzie. Dziś przygotowałem analizę dwóch spotkań, z czego oba są niezwykle interesujące. Z jednej strony będziemy mogli dziś oglądać półfinały turnieju Blast, a ich zwycięzcy uzyskają kwalifikacje do finałów imprezy. Z drugiej strony przed nami finał Dreamhacka Open, gdzie zmierzą się ze sobą Team Spirit oraz Gambit. Niektórych może zaskakiwać tytuł artykułu, więc już spieszę z wyjaśnieniem. Gambit Królowej to nazwa na jedno z otwarć szachowych, w Polsce nazywane Gambitem hetmańskim. Polega ono na oddaniu jednej figury przy jednoczesnym zyskaniu przewagi nad przeciwnikiem. Jednak czy Gambit w dzisiejszym finale będzie musiało w ogóle cokolwiek oddawać? 

Załóż konto z kodem promocyjnym 2400, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegółySpirit – Gambit
29.11.2020 r. Godz. 18:00

Nadszedł czas na finał Dreamhacka! W formacie BO5 zmierzą się ze sobą Spirit oraz Gambit, kto jednak będzie mógł się cieszyć ze zwycięstwa? Szczerze mówiąc wczoraj liczyłem na to, że Illuminar postawi się Spirit i będziemy mieć Polski akcent w tym finale. W decydujących momentach nie wytrzymali jednak presji i to ekipa Mira okazała się być po prostu lepszą drużyną. Obydwie drużyny nie straciły jeszcze mapy na tym turnieju i są w naprawdę niezłej formie. Jakie mam przewidywania co do tego spotkania?

To spotkanie może potoczyć się w różne kierunki, jednak według mnie jedną wspólną dla tych kierunków będzie dobra postawa ekipy Gambit. Gdy przyjrzymy się, chociażby statystykom tej drużyny w ostatnich spotkaniach to nie zobaczymy tak praktycznie żadnego słabego punktu. Każde z ostatnich pięciu spotkań wygrane wynikiem 2:0 o czymś jednak świadczy. I chociaż pewnie mierzyli się oni z nieco gorszymi przeciwnikami niż Spirit, tak jednak ekipa Mira również nie jest obecnie w stanie rywalizować z najlepszymi ekipami. Jeśli chodzi o bezpośrednie porównanie form obydwu drużyn to w tym momencie wyżej stawiałbym Gambit. Wygrane z takimi drużynami jak Nemiga, Skade czy Agf i to w tak przekonującym stylu świadczą o dobrej dyspozycji drużyny i napawają optymizmem przed kolejnymi spotkaniami.

W momencie analizowania map w przypadku pojedynku w formie Bo5 nie możemy patrzeć bezpośrednio na możliwy przebieg draftu i na to, jakie mapy możemy zobaczyć, gdyż wybrane zostanie aż pięć map z dostępnych siedmiu. Wykluczone zostaną prawdopodobnie Vertigo oraz Nuke, jako pierwsze zobaczymy Dusta oraz Overpassa, natomiast resztę map będziemy mogli oglądać wraz z progresem meczu. Dust może być szczególną mapą, ponieważ obydwie drużyny notują aktualnie serie zwycięstw na tej mapie. Gambit jest niepokonane tam od sześciu rozgrywek, natomiast Spirit prowadzi passę czterech zwycięstw. Gambit ma swoje serie również na Inferno, Trainie oraz oczywiście Overpassie. Oznacza to, że na pięć map, jakie będziemy mogli dziś oglądać ekipa Sh1ro prezentuje się wyśmienicie na przynajmniej czterech. Spirit takie passy notuje jedynie na dwóch mapach.

Przechodząc do aspektu umiejętności indywidualnych, po stronie Spirit w najlepszej formie jest Mir oraz iDisbalance, natomiast w Gambit przoduje Sh1ro oraz Hobbit. To ich trafienia będą kluczowe w rozstrzygnięciu tego spotkania, jednak osobiście o wiele bardziej podoba mi się gra tej drugiej pary, dlatego też skłaniam się bardziej w stronę Gambit w tym meczu. Mir jest oczywiście zawodnikiem z niesamowitym potencjałem, jednak jego forma nie jest obecnie tak wysoka, jak wielu by od niego oczekiwało. Jeszcze parę miesięcy temu dosłownie niósł swoją drużynę na plecach, teraz delikatnie spuścił z tonu. Oczywiście jest to finał, więc obydwie drużyny musiały pokazać się ze świetnej strony, aby tutaj dotrzeć, jednak tu będą liczyć się szczegóły, a te moim zdaniem będą przeważać na korzyść Gambit.

Podsumowując całość, obydwie drużyny grają na niezłym poziomie, jednak według mnie Gambit jest obecnie po prostu solidniejszą drużyną. Budowali swoją formę i swoje serie zwycięstw przez pewien czas i teraz nadszedł czas na test tych przygotowań. Spirit nie jest obecnie w swojej mistrzowskiej formie, a gdyby we wczorajszym meczu z Illuminar podczas pierwszej mapy Polacy wytrzymaliby psychicznie, to mecz mógłby rozstrzygać się dopiero na trzeciej mapie, a więc rezultat mógłby być zgoła odmienny. Spirit pokazało, że potrafi wygrywać, jednak czy wytrzymają napór Gambit? Gra ekipy Sh1ro bardzo mnie przekonuje i myślę, że to oni będą dziś wieczorem świętować. Oby zdali test umiejętności i zapewnili nam pierwszy zielony typ!


Spirit – Gambit
29.11.2020 r. Godz. 18:00
Typ: Gambit wygra
Kurs: 1.89


Baner grupy typeerskiejMousesports – Cloud9

29.11.2020 r. Godz. 19:30

Do uzupełnienia mojego kupony wybrałem drugi półfinał turnieju Blast Premier Fall 2020! Wczoraj po niesamowitych emocjach Cloud9 odwróciło przebieg spotkania przeciwko Complexity i to ich możemy oglądać w dzisiejszym meczu. Mousesports natomiast, po równie emocjonującym pojedynku pokonało Heroic, czym jednocześnie zapewniło nam trafienie ostatniego kuponu. Czy dziś po raz kolejny Myszy dadzą nam zarobić?

Od początku powiem, że nie podejmę się typowania zwycięzcy w tym meczu. Mousesports co prawda jest teoretycznym faworytem tego starcia, jednak Cloud9 pokazało, że bezproblemowo radzi sobie z drużynami teoretycznie lepszymi od nich. Tutaj skupię się na pierwszej mapie, która będzie wyborem Cloud9. Ekipa Es3taga pokazała już, że potrafi grać na każdej mapie, ale zdecydowanie najlepiej czują się na Nuke’u. Tutaj będziemy świadkami zaciętej rywalizacji, gdyż Mousesports również uwielbia grać na tej mapie. Jakie mam jednak wnioski co do pierwszych map w wykonaniu obydwu drużyn?

Według mnie nie będzie tu dominacji żadnej z drużyn. Spodziewam się wyrównanej walki i wymiany runda za rundę. Mousesports często na pierwszej mapie nie prezentuje się wybitnie, i potrzebuje czasu, żeby się rozpędzić. Mogliśmy to widzieć w meczu z Heroic, Astralis czy G2. Niezależnie od tego, czy pierwsza mapa była ich wyborem, czy też przeciwnika, bardzo często przegrywali ją. Jeśli w tym przypadku będzie to Nuke, to może to oczywiście nieco odmienić perspektywę, jednak ciągle Myszy mają problemy z dobrym wejściem w mecz.

Moim zdaniem Cloud9 będzie próbować agresywnie wejść w spotkanie, gdyż zdają sobie sprawę, że są tutaj underdogami. W przypadku szybkiego oddania inicjatywy ich szanse mogą być przekreślone, a chyba trudno jest oczekiwać dwóch comebacków w ciągu dwóch dni. Pod względem indywidualnym w wybitnej formie są Floppy oraz Es3tag, również Woxic i Mezzi dostarczają potrzebnych fragów. Spodziewam się tutaj dobrego występu z ich strony i przynajmniej postawienia oporu i wygrania jednej mapy. Z racji tego, że w pierwszym spotkaniu na tym kuponie decydujemy się na ryzykowniejszy typ, tak teraz kieruję się w stronę bezpiecznej opcji. Jak ona się prezentuje?

Forbet proponuje nam typ, który polega na handicapie rundowym na pierwszej mapie w stronę Cloud9. Przy takim handicapie, ekipa Woxica musi zdobyć minimum 11 rund, żeby zakład ten był rozliczony na zielono. Moim zdaniem ten typ jest bardzo prawdopodobny, zwłaszcza jeśli spojrzymy na formę drużyny. Mousesports są oczywiście faworytami tego starcia, jednak w ostatnim meczu niewiele brakowało, a pożegnaliby się z turniejem. Według mnie nawet jeśli Myszy wygrają to spotkanie, tak jednak w tym momencie nie są na tyle dominującą drużyną, żeby Cloud9 nie było w stanie ugrać 11 map na swoim wyborze. Kurs na to zdarzenie idealnie dopełni nasz kupon i uzyskamy fajne podwojenie. Mam nadzieję, że nas nie zawiodą!


Mousesports – Cloud9
29.11.2020 r. Godz. 19:30
Typ: Handicap rund na pierwszej mapie: Cloud9 (+5,5) 
Kurs: 1.38

forBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2400PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.Kupon esport forbet

Zaloguj się aby dodawać komentarze