Ostatnie cztery dni to same trafione kupony, a w nowym roku tylko jeden z 10 typów okazał się niecelny. Głównym źródłem profitu poprzednich dni był snooker, gdzie podczas najtrudniejszego do typowania turnieju udawało mi się wskazywać trafnie typy. Dziś poznamy rozstrzygnięcia w trzeciej grupie Championship League, ostatnią przed przerwą na Masters oraz German Masters. Do turnieju powrócimy w drugim tygodniu lutego, a kto dziś dołączy do grupy zwycięzców? Sprawdźcie analizę i typy na szósty dzień zawodów w Marshall Arena! Gramy dziś w forBET o 225 PLN!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zanim przejdziecie do analizy i typów polecamy także nasz kod promocyjny VIP do forBET, który pozwoli Wam odebrać jeszcze większe bonusy powitalne u tego bukmachera. Łącznie możecie otrzymać nawet 2480 PLN!

 

Matthew Selt vs Zhao Xintong

Starcie dwóch snookerzystów z trzeciej dziesiątki rankingu. Selt miał już możliwość gry w CLS podczas zmagań w grupie drugiej i tam zajął drugie miejsce w fazie zasadniczej, ale w play-offach poległ w starciu ze Scottem Donaldsonem. Zhao dołączył do rywalizacji od trzeciej grupy i radzi sobie w niej przyzwoicie w przeciwieństwie do swojego przeciwnika z meczu o 16:30. Selt nie mógł wczoraj odnaleźć dyspozycji sprzed dwóch i trzech dni, gdzie potrafił pokonać tuzy światowego snookera, jakimi na pewno są Higgins, czy Wilson. Wczoraj w trzech spotkaniach nie zdołał zdobyć ani jednej wygranej, a jego dyspozycja pozwoliła mu na jedynie dwa zdobyte frejmy. Tak źle nie zagrał jak na razie najsłabszy Michael Holt, który pierwszego dnia zdołał wygrać pięć partii będąc bez zwycięstwa. Selt stoi dziś przed zadaniem nie wyrównania jego osiągnięcia, czyli sześciu porażek w grupie i odpadnięcia z zawodów. Aby pozostać w Championship League musiałby wygrać wszystkie pojedynki, a na to się nie zanosi. Moim zdaniem w starciu z Chińczykiem to także nie będzie możliwe.

 

Co gramy?

W tym starciu idę w kierunku Azjaty. Potrafił on wczoraj pokonać lidera grupy Johna Higginsa i po pierwszym etapie dwudniowych rozgrywek ma dwa zwycięstwa co pozwala mu myśleć o play-offach. Porażki poniósł z Markiem Selbym, a także dobrze dysponowanym Tomem Fordem, który zajmuje na ten moment miejsce tuż za Higginsem. Zhao lepiej wypada także w meczach bezpośrednich. 23-latek pokonał siedem lat temu Selta w Shanghai Masters 5-3, a także przed dwoma laty w ostatniej rundzie kwalifikacji do Mistrzostw Świata 10-4. Był to jedyny udział Chińczyka w Crucible w jego dotychczasowej karierze. Seltowi udała się ta sztuka dwukrotnie. Myślę, że dziś wszystko wskazuje na wygraną Zhao, który wczoraj popisał się dwoma setkami, w tym tą najwyższą w grupie – 144 punkty, a za to przewidziana jest dodatkowa nagroda pieniężna. Stawiam na zwycięstwo Zhao.

 

Nasz typ: Zhao Xintong wygra mecz

Kurs: 1,57

grupa zagranie36

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Mark Selby vs Scott Donaldson

Pojedynek Dawida z Goliatem. Selby to trzykrotny mistrz świata, a Donaldson w Crucible zagrał tylko raz. Selby zawodowo gra w snookera od 1999 roku, a jego dzisiejszy przeciwnik urodził się zaledwie pięć lat wcześniej. Pod względem liczby wygranych turniejów, meczów, frejmów Anglik zjada na śniadanie Szkota. Panowie spotkali się siedem razy, z czego Donaldsonowi udało się wygrać dwa razy, ale za to raz w bardzo ważnym Uk Championship i to zwycięstwo na pewno docenia 26-latek. Wyeliminowanie ówczesnego mistrza świata w drugiej rundzie to powód do zadowolenia, bez dwóch zdań. Mark Selby dobrze czuje się w krótkich meczach, cztery wygrane z Donaldsonem to mecze do 4 wygranych partii, a dziś będziemy grać do 3 zwycięstw. Ciekawostką jest, że trzykrotny mistrz świata wygrywał także w Polsce – w 2007 roku w Warsaw Snooker Tour, a także w 2016 roku w Gdynia Open. Dziś przewiduję również zwycięstwo Selby’ego, gdyż po prostu jest snookerzystą o klasę lepszym. Donaldson broni co prawda tytułu, ale Mark wygląda w tym turnieju dobrze i nie zaburza tego obrazu nawet porażka z Tomem Fordem. Ma na swoim koncie brejka w wysokości 137 punktów. Donaldsonowi ta sztuka udała się dwukrotnie, ale w poprzedniej grupie – w trzeciej setki jeszcze nie wbił. Myślę, że Donaldson znajdzie się w play-offach, ale pojedynek z Markiem Selbym, który będzie kończyć zmagania w grupie nie zakończy się dla niego pomyślnie.

 

Nasz typ: Mark Selby wygra mecz

Kurs: 1,36

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

selt selby

Oba zdarzenia połączone w dubla dadzą nam AKO 2.14, co przy wkładzie 120 PLN, da nam zwrot w wysokości 225 PLN. Mecz Selta z Zhao zaplanowany jest na 16:30, a Selby’ego z Donaldsonem na 19:00 i będzie zakończeniem rozgrywek grupowych – tuż po tym pojedynku rozpoczną się półfinały. Życzymy, podobnie jak w przypadku 4 poprzednich kuponów, aby nasz dubel niczym wbijany przez Johna Higginsa wpadł prosto do Waszych kieszeni!

Zaloguj się aby dodawać komentarze