G2 Esports odpadło w pierwszym półfinale Worldsów 2020, ale to nie koniec zmagań League of Legends w ten weekend. Jutro Suning zmierzy się z Top Esports, a ja przygotowałem kolejną analizę na ten turniej. Chiński półfinał i Suning wielką nadzieją, to motywy, które będą przyświecać jutrzejszym zmaganiom?

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Top Esports – Suning

Niedziela, 25.10.20 – 12:00

Top Esports

Top Esports przyjechało na Mistrzostwa Świata w League of Legends jako zdecydowany faworyt, który powinien zmiażdżyć resztę rywali. Część bukmacherów pokusiła się nawet o to, żeby wystawić zakłady na to, kto wygra Worldsy za wyjątkiem Top Esports – tak, jakby te było murowanym faworytem. Trudno się temu dziwić. W końcu TES najpierw zdominowało chińskie rozgrywki, w finale ogrywając JD Gaming 3:2, a później rozprawiło się z DRX, FlyQuest i Unicorns of Love w fazie grupowej MŚ w Lola. Najlepsza ekipa z Chin zajęła pierwsze miejsce w swojej grupie z bilansem 5:1. W zasadzie to powinno się skończyć na sześciu wygranych, ale Top Esports niespodziewanie stwierdziło, że oddanie mapy FQ, to dobry pomysł.

Jednak ta mała wpadka nie wpłynęła w żaden sposób na rozstawienie w fazie pucharowej. W niej Top Esports zostało rozstawione z pierwszego miejsca i mogło trafić na jakąkolwiek drużynę z drugiej lokaty. Finalnie dobrano do TES drugą siłę Europy – fnatic. Dla drużyny knighta wydawało się, że będzie to łatwa przeprawa, jednak rzeczywistość szybko to zweryfikowała. Azjaci bardzo cierpieli podczas tego meczu. Zaczęli od dwóch przegranych map i mieli spore problemy na kolejnych. Jednak ostatecznie Top Esports udało się wygrać aż trzy razy pod rząd i ostatecznie pokonali fnatic 3:2. Zarówno w tym starciu, jak i rywalizacji w grupie, gracze tej formacji wykazują się dużym zrozumieniem kompozycji, potrafią świetnie dominować oponentów we wczesnej fazie gry, szczególnie duży udział ma w tym knight. Ten najpierw spycha do defensywy przeciwnego mid-lanera, a następnie pomaga w rotacji na innych liniach. Śmiało można powiedzieć, że jest to najważniejszy punkt tej ekipy. 

Zagranie na esport

Suning

Suning nie przyjechało tutaj jako faworyt. Przed startem turnieju dawano im maksymalnie ćwierćfinał i to z drugiego miejsca w grupie. Jednak te najpierw w pierwszej fazie turnieju okazało się lepsze od G2, zajmując pierwsze miejsce w swoim zbiorze, a następnie zdominowało JD Gaming w 1/4 finału. Wróćmy jednak na chwilę do grupy A, bo to w tym miejscu tak naprawdę rozpoczął się turniej dla tej drużyny. Cztery zwycięstwa, dwie porażki i wygrany tiebreak na G2 Esports – to bilans tej formacji. Awans z pierwszego miejsca do play-offów dał im bardzo dużo w kwestii rozstawienia. Suning nie miało bowiem szans na trafienie na G2, DAMWON oraz TES, czyli głównych faworytów w tym turnieju. Losowanie nie było też dla nich najbardziej pomyślne, bo trafili na JD Gaming, czyli ekipę, która była wymieniana jako kolejny zespół w kolejce po mistrzostwo. 

Jednak Suning przyszło na serwer w meczu z JDG, jakby nie miało zamiaru sobie coś z tego robić. Podczas samej gry chińska ekipa prezentowała się świetnie, dokonując dobrych wyborów podczas fazy draftów, a także w samej grze. Ostatecznie wygrała 3:1 i to właśnie ona zameldowała się w półfinale. Teraz czeka ją jednak trudniejsza przeprawa, gdyż dużą rolę odegra tutaj środkowa aleja, a knight jednak jest o klasę lepszy od Angela, więc zespołowa gra Suning może po prostu nie wystarczyć.

Co obstawiać?

W przypadku drugiego z półfinałów Mistrzostw Świata w League of Legends sprawdziłem ofertę w forBET. Ten bukmacher postanowił wystawić aż ponad 200 różnych zakładów na to starcie, więc trudno nie znaleźć czegoś dla siebie. Postanowiłem do kuponu dodać singiel z kursem 1.90 na to, że Top Esports na pierwszej mapie będzie miało więcej eliminacji zaczynając z handicapem -1.5. Linia wystawiona przez forBET jest dość niska, a samo prawdopodobieństwo bardzo wysokie. W końcu TES jest zdecydowanym faworytem i trudno spodziewać się, żeby Suning nawiązało walkę od samego początku. 

Moja propozycja: Top Esports więcej eliminacji na 1. mapie z handicapem -1.5
Kurs: 1.90

forBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

forBET oferta

Zaloguj się aby dodawać komentarze