Tegoroczne Mistrzostwa Europy U21 rozgrywane we Włoszech i San Marino kończą się właśnie dzisiaj. W wielkim finale zmierzą się reprezentacje Hiszpanii i Niemiec. Turniej ten przyniósł wiele emocji, sportowych, jak i bukmacherskich. W ostatni czwartek udało nam się trafić Zagranie bez ryzyka z łącznym ako 4.02! Czy dzisiaj także dopisze nam szczęście? Zapraszam do lektury.

Zapoznaj się z szeroką ofertą FORTUNY!
Kod promocyjny: 1140PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Skuteczność typów Patryka na ME U21: 8/11

Profit/Strata typów Patryka na ME U21: +360 PLN

Jeżeli popatrzymy na przebieg całego młodzieżowego Euro, możemy stwierdzić, że obie drużyny znalazły się w finale zasłużenie. Hiszpania, jak i Niemcy prezentowali futbol o klasę lepszą od swoich rywali. Dzisiaj nadszedł czas na ostateczne starcie. Która z reprezentacji zdobędzie tytuł?

Hiszpania

Po pierwszym meczu z Włochami wydawać by się mogło, że La Roja nie awansuje do półfinału Mistrzostw Europy U21. Jednak każde kolejne spotkanie było dla Hiszpanów wodą na młyn. Rywalizacje z Belgią, Polską i Francją pokazały potencjał, jaki drzemie w tej reprezentacji. W każdym z nich byli zdecydowanie lepszą drużyną i mieli więcej jakości po swojej stronie. Szczególnie zaimponowali tacy zawodnicy jak Daniel Ceballos, Mikel Oyarzabal czy Dani Olmo. Niektórzy z nich występują już w topowych europejskich klubach, ale większość z nich puka dopiero do drzwi światowej piłki. Ilu piłkarzy doczeka się transferów po zakończonym turnieju? Tego nie wiemy, ale warto zapamiętać te nazwiska, ponieważ może być o nich głośno w przyszłości. Hiszpania stawiana jest w roli faworyta w decydującym meczu o mistrzostwo Starego Kontynentu, ale czy słusznie?

Niemcy

Die Mannschaft to prawdziwa drużyna, jak na tłumaczenie tego przydomku przystaje. Nie ma w niej słabego punktu, cały zespół jednakowo pracuje na sukces tej reprezentacji. Oczywistą sprawą jest, że wyróżnia się w niej jeden zawodnik, a konkretnie to Gian-Luca Waldschmidt. Napastnik Freiburga jest do tej pory najlepszym strzelcem tego młodzieżowego Euro, popisał się siedmioma trafieniami. Szczególnie zaimponował w meczu z Serbią, gdzie zanotował hat-tricka. W ostatnim starciu z Rumunią był głównym architektem zwycięstwa Niemców. Jego gol z „jedenastki”, a szczególnie zdobyta bramka z rzutu wolnego w końcówce rywalizacji z Trójkolorowymi dała przepustkę do finału tegorocznych Mistrzostw Europy U21. Z pewnością wiele lepszych zespołów Bundesligi zainteresowało się tym talentem. Nasi zachodni sąsiedzi bronią tytuł zdobyty dwa lata temu na polskiej ziemi. Czy po raz kolejny uda im się wznieść puchar?

Kluczowe aspekty:

  • Hiszpania awansowała do finału Mistrzostw Europy U21 pokonując reprezentację Francji 4:1
  • W grupie zajęła pierwsze miejsce z bilansem 2 zwycięstw i 1 porażką
  • Niemcy awansowali do finału Mistrzostw Europy U21 pokonując reprezentację Rumunii 4:2
  • W grupie zajęli pierwsze miejsce z bilansem 2 zwycięstw i 1 remisem
  • Obie drużyny mierzyły się przeciwko sobie czterokrotnie, dwa razy zwyciężała Hiszpania, raz padł wynik remisowy, a raz wygrali Niemcy, było to w finale poprzednich Mistrzostw Europy U21

Co obstawiać?

Jako że finał rządzi się swoimi prawami, nie chcę typować zwycięzcy tego pojedynku. Dwa lata temu, gdy młodzieżowe Euro rozgrywane było w Polsce, mieliśmy podobną sytuację. W ostatnim meczu faworytem także była Hiszpania, a to Niemcy sięgnęli ostatecznie po tytuł. Ten turniej jest obfity w bramki, ale czy obie drużyny nie podejdą bardziej taktycznie do tego pojedynku i będzie ich mało w finałowym starciu? Może się to wydarzyć i tym razem pójdę w stronę rzutów rożnych. Te dwie reprezentacje biją ich sporo na tegorocznych Mistrzostwach Europy U21. La Roja i Die Mannschaft wykonują średnio sześć kornerów na mecz. Jestem zdania, że szczególnie w ostatnim spotkaniu tego turnieju będzie sporo stałych fragmentów gry. Oczywiście można zastanowić się nad niższą linią, ale jako że jest to finał, wybieram najwyższą możliwą. Gramy za końcówkę profitu, aby w razie dzisiejszego niepowodzenia, ostateczny bilans wyniósł równe 300 PLN. Na dyskusję na temat tego, jak i innych meczów zapraszam do grupy Zagranie, link znajdziecie pod kuponem. Powodzenia!

Zdarzenie: Hiszpania vs Niemcy

Typ: powyżej 12.5 rzutów rożnych

Kurs: 3.30

Finał U21 kupon

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!