Niedziela z tenisem byłą bardzo emocjonująca, ale również bardzo udana. Wczoraj zarobiliśmy na czysto 611 PLN, dziś zagramy o 201 PLN zysku. Wszystko dlatego, że niektórych spotkań nie można ze sobą łączyć. Przechodząc już do tematu, to znowu zainteresujemy się International Tennis Series, które wczoraj okazało się szczęśliwe. Dziś pod uwagę bierzemy spotkanie Jamiego Cerretini i Preston Browna. Obaj byli bohaterami wczorajszej analizy. Drugi mecz to już rywalizacja Paolo Lorenziego i Adriana Andreeva. Z tych dwóch spotkań składamy dubel, który można zagrać tylko i wyłącznie w sts. Inni nie mają na ten moment oferty z handicapami. 

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1259PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

Jamie Cerretani – Preston Brown

20.04.2020r. godz. 13:00

Zaczynamy od spotkania Jamiego Cerretani z Prestonem Brownem, w którym zdecydowanym faworytem jest młodszy z Amerykanów. Chodzi oczywiście o Prestona Browna, który spisywał się wczoraj zdecydowanie lepiej. Pamiętamy wszyscy ten mecz z Paolo Lorenzim, w którym mógł spokojnie wygrać seta. Prowadził z przewagą przełamania, ale później Lorenzi stał się ścianą i już nie miał wiele do powiedzenia. Preston potrafi nieźle serwować, ma niezłe uderzenie z końcowej linii. Przy dłuższych wymianach jest nieregularny, ale tu nie powinno ich być. Moim zdaniem ma więcej możliwości od rywala.

Po drugiej stronie siatki Jamie Cerretani, a więc deblista. Pisałem wczoraj, że jest bardzo doświadczony i ma niezły serwis, ale nie wygląda on tu najlepiej. Widać, że z singlem ma niewiele wspólnego i jego gra opiera się na podaniu i grze przy siatce. Gra z głębi kortu mu nie leży, nie porusza się zbyt dobrze po korcie. Używam dużo niegroźnego slajsa, co nie daje mu żadnej przewagi. Często wybiera się do siatki z nieprzygotowanych wymian, co nie daje mu przewagi. Brown ma mocne uderzenie, powinien sobie poradzić. Panowie grali ze sobą już wczoraj i było to zdecydowane zwycięstwo młodszego z Amerykanów. Mecz zakończył się wynikiem 4:1, 4:2 dla Browna i uważam, że dziś może być podobnie. Może nie będzie aż tak łatwo, ale w dwóch setach powinien dać radę. Ja idę dość bezpiecznie i wybieram po prostu jego zwycięstwo.

Moja propozycja: Brown

Kurs: 1,30

Paolo Lorenzi – Adrian Andreev

20.04.2020r. godz. 14:00

Drugie spotkanie to już rywalizacja Paolo Lorenziego i Adriana Andreeva, w której faworytem i to wyraźnym jest Włoch. Uważam jednak, że nie będzie to łatwe spotkanie i można spodziewać się małej niespodzianki. Lorenzi swoje lata ma, przedwczoraj rozegrał 3 spotkania i wczoraj podobnie. Wiadomo, nie są to męczące mecze, ale jednak co chwilę trzeba wychodzić na ten kort. Wczoraj nie miał w sumie łatwych meczów. Ogólnie nie przegrał jeszcze spotkania, stracił zaledwie seta, ale w praktyce mógł ich stracić więcej. Wspomniałem o wczorajszym meczu z Brownem, potem stracił z Evanem Kingiem. Miewa swoje przestoje, nie zawsze gra regularnie i można go ugryźć.

Z drugiej strony Adrian Andreev, który wczoraj odpoczywał i nie zagrał ani jednego meczu. Grał natomiast 3 spotkania przedwczoraj. Najpierw pokonał Evana Kinga 4:1, 4:0, a później Emmeta Warda 4:2, 4:0. Były to świetne rezultaty, a potem przyszedł czas na mecz z Lorenzim. Pierwszy set przegrany po tie-breaku, w drugim przegrał 2:4. Nie mniej jednak, miał swoje okazje. Dwukrotnie prowadził z przewagą przełamania, ale nie potrafił potwierdzić swojej przewagi. Liczę, że dziś wyciągnął wnioski i zagra ciut lepiej. Spodziewam się też obniżki formy Włocha, który może troszkę spuścić z tonu. Wydaje mi się, że warto zagrać w kierunku Bułgara i tak też zrobię. Nie idę w zwycięstwo, bo o nie będzie ciężko, ale seta może spokojnie ugrać.

Moja propozycja: Andreev +1,5 seta

Kurs: 1,75

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1259PLN

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Dubel tenisowy na 20.04.2020r.