Fot. Xinhua

Snookerowy turniej Shoot-Out to jedne z najbardziej interesujących rozgrywek w tym sporcie. Jeden frejm, który trwa maksymalnie 10 minut, wyjątkowe zasady, kilka sekund na uderzenie i niesamowite emocje. Bez kibiców może być nieco mniej efektownie, ale i tak zapowiada się ciekawy turniej. Poniżej znajdziesz moje propozycje na dzisiejsze spotkania, a po kliknięciu zakładki bonusy bukmacherskie, znajdziesz aktualne promocje, które otrzymasz po rejestracji z naszych kodów. Serdecznie zapraszam do analizy! Oby moja snookerowa skuteczność została dzisiaj podtrzymana!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Snookerowy Shoot-Out – o co chodzi?

Bez wątpienia jest to jeden z najbardziej emocjonujących turniejów w tym sporcie. Mecz trwa maksymalnie jeden frejm, który nie trwa więcej niż 10 minut. Nudy w tych spotkaniach na pewno nie doświadczycie. Przez pierwsze 5 minut zawodnicy mają na wykonanie uderzenia 15 sekund, a przez kolejne 5 minut już tylko 10. Niejednokrotnie gracze biegali wokół stołu, żeby tylko oddać swoje uderzenie. Nawet jeśli mamy wynik 16-9, a czas dobiegł do końca, to mecz nie będzie kontynuowany. Kolejną ciekawą zasadą jest to, że nie wolno dotaczać białej bili do czerwonych lub kolorowych. Jeśli gracz decyduje się na odstawną, to bila musi przynajmniej raz dotknąć bandy. Dodam jeszcze, że w przypadku remisu gracze rozgrywają dogrywkę na bili niebieskiej. Kto pierwszy nie trafi – odpada.

Ten turniej traktowany jest mocno rozrywkowo, a kibice w trakcie trwania meczów dopingowali, śpiewali, piwkowali i po prostu dobrze się bawili. Teraz kibiców nie będzie, ale i tak powinno być bardzo ciekawie. Niektórzy gracze oraz eksperci nie lubią tego turnieju i nie podoba im się to, że ma on status rankingowego. Faktem jest, że bardzo często umiejętności i doświadczenie schodzą tutaj na dalszy plan, a najważniejsze okazują się spryt i szczęście. Dlatego głębsze analizy potencjału zawodników nie mają większego sensu i dlatego będą one krótsze. Stawki moich kuponów też są niższe, ale mam przeczucie, że trafię kolejne spotkania.

Jamie Jones vs Michael Holt

Na start zobaczymy starcie Jonesa z Holtem. W tym starciu stawiam na drugiego z tych graczy z kilku prostych powodów. Micheal wygrał Shoot-Out w poprzednim sezonie. Mało tego! Rok wcześniej dotarł do finału, w którym przegrał z Un-Noohem, a w przeszłości docierał również do półfinałów i ćwierćfinałów. Mam nadzieję, że teraz pójdzie mu równie dobrze, bo jest to zawodnik sympatyczny, który traktuje te rozgrywki bardzo poważnie, a umiejętności również nie można mu odmówić. Jego rywal Jamie Jones nie pokazał się jeszcze z dobrej strony na snookerowej arenie. Zawodnik ten w tym sezonie dotarł do półfinału Scottich Open, ale najczęściej jego starty kończący się na wczesnych fazach turniejów. Obaj zawodnicy mierzyli się ze sobą czterokrotnie. Trzy ostatnie takie pojedynki wygrywał Holt. Oby dzisiaj było tak samo i oby Holt ponownie walczył o najwyższe miejsca.

Nasz typ: Michael Holt

Kurs: 1.78

Zhou Yuelong vs Ian Burns

Do mojego dubla dorzucam starcie Yuelonga z Burnsem. Pomimo dużo większego stażu Anglika stawiam tutaj na zwycięstwo jego rywala. Zhou uchodzi za jeden z największych snookerowych talentów. Pomimo tylko 23 lat grał już w kilka finałach. Jednym z nich był zeszłoroczny Shoot-Out, w którym lepszy okazał się wcześniej omawiany Michael Holt. Wcześniej Chińczyk dwa razy odpadał w pierwszych rundach, ale doświadczenie z poprzedniego roku powinno dzisiaj zaprocentować. Ian Burns pojawił się na turnieju Shoot-Out sześć razy i aż czterokrotnie odpadał w pierwszej rundzie. Burns przegrał w dodatku 4 ostatnie swoje mecze i mam wrażenie, że dzisiaj będzie tak samo. Oby ogromne umiejętności Yuelonga mnie dzisiaj nie zawiodły.

Nasz typ: Zhou Yuelong

Kurs: 1.57

grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Aaron Hill vs Andy Hicks

Powyższe dwa typy zamykam w dublu, a teraz przechodzimy do kolejnego kuponu, na którym znalazły się 3 zdarzenia. Pierwszym z nich jest starcie Hilla i Hicksa. Stawiam tutaj na 18-letniego Aarona, który pomimo tak krótkiego stażu zdążył się już pokazać szerszej publiczności. Kilka miesięcy temu Hill ograł samego Ronniego O’Sullivana, co było przeogrmną sensacją. W dodatku miało to miejsce na European Masters, czyli bardzo prestiżowym turnieju. W dodatku Hill na poprzednim turnieju Shoot-Out dotarł do 3. rundy, co jak na tak małe doświadczenie jest fajnym rezultatem. Jego rywalem będzie Hicks, który karierę rozpoczął w 1992, czyli 10 lat przed narodzinami Hilla. Co ciekawe nie będzie to pierwsze starcie tych zawodników. Obaj zmierzyli się ze sobą na wspomnianym European Masters i 5:2 wygrał Hill. Młodość, ambicja i wyjątkowość turnieju mogą dzisiaj wziąć górę i dlatego stawiam na Aarona Hilla.

Nasz typ: Aaron Hill

Kurs: 1.80

Fraser Patrick vs Gerard Greene

Moim zdaniem w tym pojedynku lepszy okaże się Gerard Greene. Typuję tak przede wszystkim z jednego powodu. Fraser Patrick jest w ostatnim czasie w fatalnej dyspozycji. Szkot przegrał wszystkie z ostatnich 12 swoich spotkań. Drugiego takiego zawodnika raczej nie uda nam się znaleźć. Fatalna dyspozycja tego zawodnika to nie jedyny powód mojego typu. Greene to zawodnik bardzo doświadczony, który bardzo dobrze zna specyfikę turnieju Shoot-Out. Gerard dwukrotnie występował w półfinale tych rozgrywek i raz dotarł do ćwierćfinału. Mam nadzieję, że te dwa aspekty okażą się dzisiaj kluczowe i Greene pewnym krokiem awansuje do kolejnej rundy.

Nasz typ: Gererd Greene

Kurs: 1.65

Anthony Hamilton vs Robert Milkins

Czas na ostatnią z moich dzisiejszych propozycji i pojedynek dwóch bardzo doświadczonych zawodników. Stawiam tutaj na zwycięstwo popularnego “Mleczarza”, a więc Milkinsa. Zawodnik ten dotarł do finału turnieju Shoot-Out, który był rozgrywany w 2011 roku. W finale lepszy od niego okazał się Nigel Bond. Robert dotarł również do ćwierćfinału w 2016. Hamilton dwukrotnie dotarł do ćwierćfinału tego turnieju, ale poza tym aż 4 razy odpadał w pierwszej rundzie. Nie tak dawno Milkins w świetnym stylu pokonał Neila Robertsona i jeszcze kilkukrotnie pokazywał się z naprawdę dobrej strony. Hamilton niestety teraz prezentuje niższy poziom i liczę na to, że dzisiaj zostanie to potwierdzone. Dodam, że ten typ jest moim zdaniem najmniej pewny z wszystkich, które zaprezentowałem, ale jestem w stanie zaryzykować, ponieważ Milkins w ostatnim czasie grał bardzo dobrze i nie mogę pozbyć się wrażenia, że Hamilton nie potraktuje tego meczu zbyt poważnie.

Nasz typ: Robert Milkins

Kurs: 1.78

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

typy snooker shoot out

typy snooker

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!