Jak na razie idzie nam całkiem dobrze podczas Mistrzostw Świata Kobiet w hokeju na lodzie i mam nadzieję, że tak też pozostanie do końca. Już dzisiaj rozpoczęły się decydujące mecze o medale na turnieju rozgrywanym w Danii i w grze o złoto pozostało osiem reprezentacji. Ja przyjrzę się spotkaniom, w których udział biorą główne faworytki, a więc USA oraz Kanada. Mam nadzieję, że nacje te, kolokwialnie mówiąc, nie zdemolują swoje rywalki z Węgier i Szwecji, zapraszam do lektury!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

USA Kobiety – Węgry Kobiety: typy i kursy bukmacherskie (01.08.2022)

Tak jak pisałem przy okazji ostatniego tekstu związanego z Mistrzostwami Świata Kobiet w hokeju na lodzie, to Amerykanki do tej pory najlepiej prezentowały się na turnieju i zasłużenie sięgnęły po zwycięstwo w hicie dnia pomiędzy Kanadą. To przeciwniczki bardzo szybko wyszły na prowadzenie 2:0, ale im dłużej trwał tamten mecz, tym więcej do głosu dochodzi reprezentantki USA. Wykorzystanie PP na początku drugiej części było kluczowe i to się udało, ponieważ był to punkt zaczepny, aby powrócić do rywalizacji. Świetnie spisała się dwójka defensorek Megan Keller oraz Savannah Harmon, które swoimi podaniami obsłużyły koleżanki z kadry. Tą wygraną Amerykanki udowodniły, że w tym roku są w stanie przerwać hegemonię odwiecznych rywalek na dużych imprezach. Czy dzisiaj nie zlekceważą przeciwniczek?

Węgierki to spora niespodzianka tych Mistrzostw Świata. Wydawało się, że to właśnie Niemki wskoczą do play-off i będą bić się z najlepszymi nacjami w decydującej fazie, a tutaj proszę, to outsiderki zapewniły sobie przedłużenie turnieju rozgrywanego w Danii. Kluczowe było zwycięstwo w pierwszej kolejce z naszymi zachodnimi sąsiadkami, a potem punkt urwany Szwedkom dopełnił już jeden z największych sukcesów Węgier w tej dyscyplinie sportu. Kto wie, może kraj ten w damskim wydaniu będzie coraz częściej gościł na tym poziomie. O tym przekonamy się w najbliższych latach. Jeżeli spojrzymy sobie na skład outsiderek to znajdziemy kilka naturalizowanych zawodniczek jak Haley Williams, Taylor Baker, czy też Sarah Knee. To pozwala myśleć o rozwoju tej nacji w hokeju na lodzie. Jak długo uda się utrzymać czyste konto w starciu z Amerykankami?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 30 września 2022 21:03.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji USA zakończyło się zwycięstwem 5:2 z reprezentacją Kanady
 • USA zakończyło fazę grupową na 1. miejscu z dorobkiem 12 punktów
 • Ich bilans meczów na tegorocznych Mistrzostwach Świata to 4 zwycięstwa
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Węgier zakończyło się porażką 2:3 z reprezentacją Szwecji
 • Węgry zakończyły fazę grupową na 3. miejscu z dorobkiem 4 punktów
 • Ich bilans meczów na tegorocznych Mistrzostwach Świata to 1 zwycięstwo i 3 porażki
 • Jest to pierwsze bezpośrednie spotkanie tych reprezentacji w historii

Co obstawiać?

USA to główne faworytki do końcowego triumfu podczas tegorocznych Mistrzostw Świata Kobiet. Węgierki to totalne outsiderki, ale wierzę, że dadzą z siebie wszystko, przede wszystkim na początku każdej tercji, gdzie sił będzie najwięcej. Stawiam na wysoki under 10.5 goli. Amerykanki na tym turnieju ani razu nie przekroczyły tej linii i wierzę, że w decydujących starciach będą grać nieco zachowawczo. Przede wszystkim należy zachowywać siły na kolejne starcia, a w półfinale i przede wszystkim w finale będzie ciężej. Węgierki będą skoncentrowane na defensywie i jeżeli pojawi się jakiś PP, to wtedy ruszą do ataku. Ważna jest dyscyplina w obronie i jak najmniejsza ilość minut spędzonych w boksie kar. Mam nadzieję, że bramkarka Aniko Nemeth będzie miała swój dzień i wyłapie kilkadziesiąt strzałów. Co ciekawe USA nie miało jeszcze słabszego dnia na tym turnieju. Może dzisiaj? Kod bonusowy do ETOTO na Ciebie czeka!

etoto
1.66
Poniżej 10.5 goli

Hokej baner

Kanada Kobiety – Szwecja Kobiety: typy i kursy bukmacherskie (01.08.2022)

Przenosimy się do drugiej rywalizacji, gdzie Kanadyjki zmierzą się ze Szwedkami. Niestety obrończyni tytułu nie najlepiej spisały się w starciu z Amerykankami. Wydawało się, że szybkie 2:0 pozwoli nieco ustawić tamto spotkanie, ale po prostu tamtego dnia to odwieczne przeciwniczki były lepsze. Może to i dobrze, że kubeł zimnej wody wylał się teraz, a nie w finale, bo mało kto spodziewa się, aby decydujący mecz nie rozgrywał się pomiędzy dwoma nacjami z Ameryki Północnej. Dzisiaj w teorii zawodniczki z Kraju Klonowego Liścia czeka bardzo łatwe zadanie, ale nie można nikogo lekceważyć, bo to jest hokej. Bardzo dobrze funkcjonuje PP i to jest główną bronią Kanadyjek. Czy w ten czwartek również tego doświadczymy?

Szwecja była jednym z kandydatów, aby awansować z grupy B do fazy play-off. Wraz z Czeszkami są po prostu najlepszymi nacjami w tym drugim gronie i zasłużenie dostąpiły zaszczytu rywalizacji z Kanadyjkami. Trzy Korony sięgnęły po trzy wygrane i w decydującym starciu z naszymi południowymi sąsiadkami nie dały radę, gładko przegrywając 0:3. Niestety przed Szwedkami dzisiaj bardziej niż wymagające zadanie, ponieważ jakiś cud musiałby się zdarzyć, aby wyeliminować obrończynie tytułu z turnieju. Przede wszystkim musi funkcjonować defensywa, a najmniejsze szanse powinny zostać wykorzystywane. Najlepszą zawodniczką Trzech Koron jest Hanna Olsson, która na swoim koncie ma sześć goli i jedną asystę. Czy napastniczka HV 71 K ponownie zapisze się w tych statystykach?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 30 września 2022 21:03.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Kanady zakończyło się porażką 2:5 z reprezentacją USA
 • Kanada zakończyła fazę grupową na 2. miejscu z dorobkiem 9 punktów
 • Ich bilans meczów na tegorocznych Mistrzostwach Świata to 3 zwycięstwa i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Szwecji zakończyło się porażką 0:3 z reprezentacją Czech
 • Szwecja zakończyła fazę grupową na 2. miejscu z dorobkiem 7 punktów
 • Ich bilans meczów na tegorocznych Mistrzostwach Świata to 3 zwycięstwa i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi reprezentacjami zakończyło się zwycięstwem Kanady 11:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 5 zwycięstwami Kanady

Co obstawiać?

Znów korzystam z wysokiej linii underu i pobieram sobie zakład na poniżej 10.5 goli. Jeżeli prześledzimy sobie dotychczasowe występu Kanadyjek na tegorocznych Mistrzostwach Świata, to ten zasięg trafień nie był ani razu pokryty. Oczywiście zdarzał się mecz z Japonkami 9:0, ale teraz jesteśmy już w play-off i pojawi się bardziej zachowawcza gra. Wiele będzie zależeć od bramkarki Szwedek Emma Soderberg, która potrafi na tym turnieju zaskakiwać, ale mam nadzieję, że mocno skoncentrowana nie pozwoli sobie na większe błędy. Naturalnie nie wszystko wyłapie, ale stać ją na dobry występ. Linia 10.5 goli jest dla mnie zbyt wysoka, szczególnie w tej decydującej fazie i atakuje under. Skorzystaj z bonusów w ETOTO, ponieważ to tam gramy nasze dzisiejsze typy z hokeja na lodzie.

etoto
1.30
Poniżej 10.5 goli

01.09. under MŚ ETOTO hokej

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze