Skuteczność w fazie play-off mistrzostw świata w League of Legends wynosi na razie 2/2 trafione kupony, więc tym razem staramy się o kolejny zysk. Dzisiaj sprawdziłem ofertę m.in. w STS, który wystawił ciekawą linię na handicap eliminacji. Czy fnatic z Oskarem “selfmadem” Boderkiem w składzie stawi opór mocno faworyzowanemu Top Esports? A może TES przejedzie się jak walec po wicemistrzach Europy?

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu + 230 PLN bez ryzyka + 29 PLN freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Top Esports – fnatic

Sobota, 17.10.20 – 12:00

Top Esports – gigant, który pewnie idzie po swoje

Jeszcze przed startem mistrzostw świata w League of Legends, Top Esports było stawiane w roli faworyta do wygrania całego turnieju. Nic w tym dziwnego, gdyż w ciągu całego sezonu w Chinach prezentowało się świetnie, zajmując drugie miejsce w wiosennym splicie i zwyciężając podczas letniego, gdzie w finale pokonało JD Gaming 3:2. Część ekspertów wypowiadała się, że pomiędzy 1-2 seedem z Chin, a 3-4 z tego samego regionu, czy mistrzami Starego Kontynentu, jest ogromna przepaść, jednak dzisiejszy występ JDG całkowicie temu zaprzeczył. Oczywiście dalej TES to niezwykle silna formacja i trudno będzie to zmienić, ale chińska liga już nie maluje się na takiego hegemona.

Samo Top Esports w fazie grupowej wypadło dobrze. W zbiorze D zajęło pierwsze miejsce, wyprzedzając m.in. przeciętne DRX i FlyQuest. Bilans 5:1, to całkiem przyjemny wynik, jednak nie obyło się bez wpadki. Zawodnicy TES mogli grupę zakończyć z sześcioma wygranymi, ale nieoczekiwanie ulegli… FQ. Chiny przegrywające z Ameryką? Raczej rzadko spotykany widok, ale jednak. Duży udział w zwycięstwach Top Esports mieli knight i 369. Przed turniejem większość spodziewała się, że to pierwszy z nich będzie grał główne skrzypce, jednak top laner Azjatów stanowi o większej sile rażenia. Samo zrozumienie kompozycji i rotacji po mapie w przypadku tej drużyny nie trzeba omawiać. W tych aspektach gra po prostu świetnie, rzadko popełniając błędy. Sam system rozgrywek BO5 również sprzyja tej ekipie. 

Zagranie na esport

fnatic – Dawid, który spróbuje pobić Goliatha

fnatic na tych Wordlsach jest trochę, jak Dawid, który raz za razem musi mierzyć się z Goliathem. Podczas summer splitu w Europie zaprezentowało się dość średnio. Oczywiście zostało wicemistrzem Starego Kontynentu, jednak przez większość sezonu grało przeciętnie, a w najważniejszym momencie play-offów nie poradziło sobie z G2 Esports. Niespodziewanie najmocniejszym punktem tej formacji w tym roku jest Polak – Oskar “selfmade” Boderek. Dżungler FNC na samych Wordlsach również wygląda bardzo dobrze i miał ogromny wpływ na zajęcie drugiego miejsca przez swoją drużynę. fnatic uplasowało się w tabeli tuż za mocnym Gen.G, a wyprzedziło LGD Gaming oraz Team SoloMid.

O ile TSM od początku było skazywane na porażkę, to część osób stawiała LGD wyżej niż fnatic. Jest to o tyle niezrozumiałe, że wicemistrzowie Europy wcale nie wyglądali na gorszych. W samej grupie podzielili się punktami z Gen.G, LGD Gaming i Team SoloMid wbrew predykcjom kibiców i ekspertów. “Dawid”, o którym teraz mowa ma więc szanse na Top Esports, ale nie są one zbyt duże. Większość nadziei tej formacji spoczywa na barkach młodego selfmade’a. Na całe szczęście Polak ma do pomocy jeszcze Rekklesa, chociaż Szwed miewa wahania formy tak jak Nemesis. Podczas tych rozgrywek jednak na plus można wyróżnić bwipo. Top laner prezentuje się dobrze, co nie jest takie oczywiste patrząc na jego grę w Europie. FNC podczas rotacji na mapie popełnia momentami błędy, ale rozumie jak powinno grać wokół swojej kompozycji i na co nie może pozwolić rywalom – a to bardzo ważny aspekt.

Co obstawiać w meczu Top Esports z fnatic?

Trzeci ćwierćfinał mistrzostw świata w League of Legends wcale nie przyniósł nam wielu ciekawych zakładów. Zapewne jako uzupełnienie innych kuponów można znaleźć sporo propozycji. Jednak, żeby zagrać tylko jutrzejszy mecz, trzeba już zagrać singla z wysokim kursem. To, że Top Esports jest znacznym faworytem, to wszyscy wiemy, jednak nie powinno się na starcie przekreślać fnatic. To formacja, która może sprawić sporo niespodzianek. Warto pamiętać, że obstawianie zwycięzcy w tej rywalizacji nie jest wcale opłacalne, ze względu na szanse obydwóch ekip i towarzyszące im kursy. 

FNC z całą pewnością będzie chciało przycisnąć od samego początku, żeby TES nie zdążyło się rozpędzić. Taki obraz sytuacji sprawia, że zakład w STS na handicap zabójstw na pierwszej mapie wygląda całkiem dobrze. Bukmacher wystawił bardzo wysoką linię w postaci -8.5 eliminacji na TES. W tym wypadku kurs na to, że fnatic będzie miało ich więcej wynosi aż 1.88, co sprawia, że ten zakład wygląda na ciekawy i dodaje go do swojego kuponu.

Moja propozycja: fnatic więcej eliminacji na 1. mapie (Top Esports z handicapem -8.5)
Kurs: 1.88

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

STS typy

Zaloguj się aby dodawać komentarze