Jak niewdzięczna potrafi być 1 kolejka jakichkolwiek rozgrywek pokazał właśnie wczorajszy mecz. Zaraz po publikacji kursy zmieniły się diametralnie. Ostatecznie ten typ na minus, ale wynagrodził do Istiklol gromiąc swojego rywala aż 7:0. Dzisiaj idziemy z koszykówką i 2 meczami. Gramy z betclic bez ryzyka do 50 PLN. Zapraszam do analizy.

 

Zagraj bez ryzyka w Betclic ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN!

Nie wejdzie? Pieniądze możesz od razu wypłacić!

Kod aktywujący promocję: ZAGRANIE50

 

 

Pauian – Bank of Taiwan

09.04.2020r. 11:00

 

No gospodarze zostali mocno sprowadzeni na ziemię w meczu z liderem. Fantastycznie prezentowali się do tego meczu mając serię 6 kolejnych wygranych z rzędu, w tym ograli lidera różnicą 19 punktów, a ten srogo się zrewanżował. Aż 27 punktów różnicy no i powrót do świetnej formy Taiwan Beer, którego krytykowałem, ale jak widać niesłusznie, bo każdemu taki kryzys się przytrafia.
 
Patrząc na kursy można spodziewać się tego, że będzie to wyrównane spotkanie. Moim zdaniem faworytem tego meczu są tak czy inaczej gospodarze. Mieli kilka dni do tego, by przeanalizować swoją fatalną postawę w ostatnim meczu, a także by powrócić do tego dobrego grania. Koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami, ekipom zostały po 3 mecze do dogrania, ale fajnie byłoby pożegnać się z kibicami wygranymi, by przypieczętować tytuł wicemistrza kraju, bo na mistrza raczej stracili szanse.
 
Pauian z bilansem 9-4, a ich rywale są na przeciwnym biegunie. Bilans 4-9 i przedostatnie miejsce to dorobek, którego gratulować nie można. Mieli niedawno dobry okres, kiedy ograli Jeoutai pewnie na wyjeździe, niespodziewanie też pokonali Yulon u siebie, ale Taiwan Beer pokazał im miejsce w szeregu ostatnim meczem. 10 punktów różnicy no i moim zdaniem niewielkie szanse na to, przynajmniej teraz, by zwiększyć grono pokonanych rywali. W 2 rundzie jest ich 2, o nich wspominałem.
 
Jeśli chodzi o mecze bezpośrednie to te ostatnie padały łupem Pauian. Przynajmniej tak było w marcu, kiedy to odbyły się aż 3 starcia.
  • 15.03.2020r. Pauian – Bank of Taiwan 109:89
  • 26.03.2020r. Bank of Taiwan – Pauian 88:94
  • 30.03.2020r. Bank of Taiwan – Pauian 80:85
Tak więc dominacja wicelidera no i na pewno chęć kontynuacji tej serii. Kolejny mecz w domu Pauian. Dobra postawa do tego meczu z Taiwan Beer. Bilans 5-2. Rywale na wyjazdach nie mogą pochwalić się jakimś super bilansem. 2-6 no i obie wygrane z Jeoutai.
 
Moim zdaniem ta porażka nie podlamie gospodarzy. Mieli czas na powrót do formy i mam nadzieję, że to wykorzystali. Możliwe sa jakieś zmiany kadrowe, ale trudno o informację na ten temat. Ja jednak pozostanę wierny swojej pierwszej myśli.
 

Moja propozycja: Pauian Archiland (z dogrywką)

Kurs: 2.10

Taiwan Beer – Jeoutai Technology Basketball

09.04.2020r. 13:00

 
No i drugi czwartkowy mecz w Super Basketball Lidze to starcie lidera z outsiderem. Taiwan Beer podejmie u siebie Jeoutai. Można powiedzieć, że ta wygrana ostatnia Beer już praktycznie zapewnili sobie tytuł mistrza kraju. Był okres, gdy wyglądali fatalnie, ale wrócili na właściwe tory i zdominowali Pauian. Tak właśnie w ich wykonaniu wyglądała cała reszta tego sezonu. Byli w nim po prostu zdecydowanie najlepsi.
 
Taiwan Beer dostają w tym momencie rywala, który postanowił sobie nieco powetowac ten nieudany dla nich. Wygrana z Yulon Luxgen jest swego rodzaju niespodzianka, a dla nich w 1 rundzie dopiero 2 wygrana. Niemniej jednak styl, w jakim to osiągnęli musi budzić respekt, bo nie zawsze ta ekipa potrafi rzucić ponad 100 punktów i wygrać różnica 10 punktów. Wówczas się udało, ale to nie znaczy, że już do końca sezonu rywal przejdzie obok meczu i pozwoli na aż tyle.
 
Wątpię w fakt, by gospodarze po tak świetnym meczu zamierzali nagle odpuścić. Jak idzie to trzeba to wykorzystać i iść za ciosem. Pora na budowę nowej serii zwycięstw. Myślę, że Jeoutai nie powinien być jakaś wymagająca przeszkoda. Jedyna przeszkoda mogą być oni sami dla siebie. Jeoutai jednak dawno nie potrafił zagrać dwóch pod rząd dobrych meczów. Zwykle po jednym takim miał kolejna długą serię bez wygranej.
 
Warto tu wspomnieć mecze bezpośrednie. Dla lidera tabeli ten rywal jest taki wymarzony. W marcu grali ze sobą 3 spotkania no i oczywiście każde z nich wygrał faworyt.
• 13.03.2020r. Taiwan Beer – Jeoutai 92:82
• 19 03.2020r. Jeoutai – Taiwan Beer 69:77
• 29.03.2020r. Jeoutai – Taiwan Beer 70:89
 
Nietrudno zgadywać, kto powinien i tym razem wygrać. Goście mimo ambicji nie są w stanie dorównać rywalowi, który po prostu odzyskał swój rytm i formę. Widać, że te wygrane w 2 z 3 przypadków nie były tak wysokie. Teraz różnica dwucyfrowa jest w zasiegu Taiwan Beer.
 

Moja propozycja: Taiwan Beer -11.5

Kurs: 1.71

 

Zakład bez ryzyka w Betclic – zwrot na konto depozytowe do 50 PLN✅

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:

  • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
  • 🎯Użycie w procesie rejestracji kodu ZAGRANIE50
  • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
  • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
  • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać trzeba zagrać za 57 PLN
✅Link do rejestracji: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
✅Kod promocyjny: ZAGRANIE50
 
Pieniądze można od razu wypłacić 💵