Mijanma, Birma, jak kto woli. Bez wątpienia to jedna z ostatnich przystani, gdzie futbol nadal jest w grze. Dziś w ramach tamtejszej ligi zostaną rozegrane 2 spotkania. Oba wystartują o 10:30. Magwe będzie podejmowało na własnym obiekcie Yangon Utd, natomiast Shan Utd zagra z Southern Mynamar. Sprawdźcie, co przewiduję w kontekście obu tych spotkań! 

W celu odblokowania zakładu bez ryzyka pamiętajcie o pełnej weryfikacji!

betclic bez ryzyka

Magwe – Yangon Utd

Zespół Magwe plasuje się na 8 miejscu w 12-zespołowej lidze Mijanmy. Drużyna z centralnej części kraju w 9 dotychczas rozegranych meczach wygrała zaledwie 1 starcie. Ponadto udało im się zdobyć jedynie 5 bramek, co nie jest zbyt dobrą wróżbą przed dzisiejszym spotkaniem. Zwłaszcza, gdy rywalem jest ekipa z czołówki. Magwejczycy stracili dodatkowo 14 bramek, zatem ich defensywa również nie należy do najlepszych. Legitymują się oni także 4 remisami oraz 4 porażkami. Średnia goli w ich spotkaniach wynosi 2,1, a w meczach domowych 2,5. Być może zremisowana potyczka z Shan Utd w ostatniej kolejce jest dla nich nadzieją na lepsze rezultaty w najbliższym czasie. Magwe zeszłoroczne zmagania zakończyło na tym samym miejscu, które zajmują teraz, czyli na 8.

Yangon Utd to 3 zespół rozgrywek National League. Drużynie z Rangun w ostatniej kolejce powinęła się noga. Goście dzisiejszego starcia przegrali z Ayeyawady 1:0. Należy mieć jednak na względzie, iż ich ostatni przeciwnik jest aktualnie wiceliderem. Yangon jak do tej pory wygrał w 6 spotkaniach, w 2 remisował i przegrał ledwie 1, to ostatnie. Poza tym zespół ma zdobytych 15 goli strzelonych i 7 straconych. Średnia bramek w ich meczach wynosi 2,4, a w delegacjach tylko 1,0. Podobnie jak w przypadku Magwe, Yangon także rywalizację w ubiegłym sezonie zakończył na pozycji, którą zajmuje teraz, czyli na 3.

W starciach od 2016 roku lepszym bilansem w bezpośredniej rywalizacji obu zespołów prezentuje się Yangon. W 8 meczach zwyciężali oni 5 razy, a 3 razy lepsze było Magwe. Yangon wygrywał na stadionie dzisiejszych gospodarzy 2-krotnie na 4 spotkania w Magwe i zrobił to także podczas ostatniej wizyty, Poza tym goście dzisiejszej potyczki wygrali 2 ostatnie starcia między tymi zespołami. Bilans bramkowy to 19 do 8, na korzyść Yangon.

Co obstawić?

W tym przypadku faworytem jest drużyna Yangonu Utd. Goście dzisiejszej potyczki mają serię 2 zwycięstw z rzędu z Magwe. Oprócz tego, ich bilans w bezpośrednich starciach wygląda lepiej. Ponadto, tak jak wspominałem Yangon przegrał w ostatniej kolejce i dziś będzie chciał zrobić wszystko, aby zgarnąć komplet punktów. Magwe ma duże kłopoty ze zdobywaniem bramek w tym sezonie i sądzę, że nie są ekipą, która sprosta dzisiejszemu wyzwaniu.

Mój typ: zwycięstwo Yangon Utd

Kurs: 1,34

Birma

Shan Utd – Southern Mynamar

Zespół Shan na ten moment zajmuje 4 miejsce ligowej tabeli. Warto podkreślić, że to aktualny mistrz kraju. Do tej pory jednak nie udało im się rozegrać żadnego spotkania przed własną publicznością. Będzie to ich pierwszy mecz na własnym terenie. Czego można się spodziewać? W tamtym sezonie drużyna z Taunggyi nie przegrała żadnego starcia. Na swoim obiekcie zwyciężyła w 7 z 11 spotkań i 4 zremisowała. Sądzę, że dziś będą chcieli powitać się ze swoimi fanami w jak najlepszych okolicznościach. Shan na razie wygrał w 5 kolejkach, w 2 remisował i w 2 przegrał. Ich bilans bramkowy wynosi 14:9, a fakt, iż nie przegrali oni w 5 ostatnich potyczkach z pewnością dobrze wpływa na ich nastawienie. Średnia bramek w ich meczach wynosi 2,55.

Southern Mynamar w zeszłym sezonie udało obronić się przed spadkiem i w trwających rozgrywkach ponownie przyjdzie im walczyć o utrzymanie. Jak na razie ekipie z Mulejny udało się zgromadzić raptem 4 punkty, co pozwala im tylko na okupowanie przedostatniego miejsca w tabeli. Ledwie 1 zwycięstwo, 1 remis i aż 7 porażek, tak wygląda aktualny bilans Sotuhern Mynamar. Warto zwrócić uwagę, że ich spotkania charakteryzują się dużą ilością bramek. Strzelili bowiem oni 14 goli, a stracili aż 21. Średnia bramek w ich potyczkach wynosi 3,88 gola, a w delegacjach aż 4,0! Nie udało im się wygrać żadnego starcia na wyjeździe. Mało tego w delegacjach zespół z Mulejny poległ 3-krotnie.

Jeśli chodzi o ich bezpośrednie potyczki, to na 8 starć od 2016 roku, w 7 wygrywał Shan Utd. Goście dzisiejszego spotkania wygrali tylko raz i uczynili to przed własną publicznością. Poza tym, aż w 5 meczach tylko Shan strzelał gole, a a Southern udało się to jedynie w 2 potyczkach. Nie ma co owijać w bawełnę. Southern Myanmar z Shanem grać po prostu nie lubi i niezbyt potrafi.

Co obstawić?

Zdecydowanym faworytem dzisiejszej potyczki są gospodarze. Jak wspominałem Southern ma ogromne problemy, żeby strzelać gole Shanowi, a i w tym sezonie ogólnie pokonywali tylko 2 razy bramkarza rywali. Sądzę, że Shan wygra ten mecz i uczyni to nawet bez straty gola. W związku z tym, iż w ofercie bukmachera nie ma zakładu łączonego, typuję odwrotny BTTS. Zatem tylko Shan będzie strzelał bramki, albo nie uczyni tego żadna z drużyn.

Mój typ: Oba zespoły strzelą gole – NIE

Kurs: 1,77

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:

  • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
  • 🎯Użyj w procesie rejestracji kodu: ZAGRANIE50
  • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
  • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE na wydarzenia esportowe
  • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać trzeba zagrać nawet za 60 PLN
  • 🎯W celu odblokowania zakładu bez ryzyka pamiętajcie o pełnej weryfikacji!

 

Birma

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze