Ostatni kupon został kompletnie przestrzelony, lecz nie załamuje się, ponieważ w sierpniu jesteśmy cały czas na plusie. Wczorajszy dzień odpuściłem, dlatego, że kompletnie nie wiedziałem co wytypować, a granie na siłę jest bez sensu. Tym razem przygotowałem moim zdaniem, świetną propozycję na dzisiejsze spotkanie, które odbędzie się na stadionie imienia Edwarda Jancarza w Gorzowie Wlkp. Na pewno widowisko zapowiada się niezwykle ciekawie i myślę, że takie właśnie będzie. Jak pojadą liderzy? Czy Zmarzlik zdobędzie kolejny komplet punktów? Jak poradzi sobie Częstochowa? Mamy wiele pytań, a odpowiedzi dostaniemy dopiero późnym wieczorem. Godzina 20:30 i jedziemy z pierwszym wyścigiem!

1200 PLN od depozytu +280 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

sts bez ryzyka 280 PLN

Moje Bermudy Stal Gorzów – Eltrox Włókniarz Częstochowa

Poniedziałek, 10.08.20 – 20:30

O godzinie 20:30 rozpoczniemy świetną batalię, gdzie Moje Bermudy Stal Gorzów podejmować będzie na własnym stadionie Eltrox Włókniarz Częstochowę. Mecz wprawdzie odbył się 3 lipca, lecz tylko do biegu nr 10. Został przerwany, ponieważ rozdzielnia została spalona. Przez kilka dni było wiele dywagacji, czy zaliczyć wynik, czy ogłosić walkower dla przyjezdnych, czy może powtórzyć mecz. Stanęło właśnie na tym ostatnim, czyli powtórce całego meczu. Gorzów wygrywał wtedy 32:28 i na pewno będzie chciał to powtórzyć. Szansa jest ogromna, ponieważ zawodnicy spod Jasnej Góry są w dużym dołku. Trzeba przyznać, że sezon zaczęli kapitalnie, ale coś się zepsuło i nie idzie już tak jakby tego chcieli. Początkiem kłopotów była porażka z Lublinem na własnym owalu 43:47. Wiele ludzi mówiło, że był to jednorazowy wypadek przy pracy. Niestety w następnym meczu, gdy zawitali w Rybniku, również nie było najlepiej. Faktem jest , że wygrali 49:41, lecz koszmarnie się męczyli. Następnie powtórka z rozrywki i kolejne ciężkie mecze dla częstochowskich Lwów. Remis w Grudziądzu i przegrana u siebie z Falubazem Zieloną Górą powoli wprowadziły nerwową atmosferę. Widać było to właśnie w piątek, gdy puszczały nerwy Rune Holcie czy Leonowi Madsenowi, który zawsze był spokojnym i uśmiechniętym człowiekiem. Na pewno dzisiejszy mecz w Gorzowie będzie trudną przeprawą dla podopiecznych Marka Cieślaka.

typy

Jeśli chodzi o Gorzów to patrząc na tabelę widzimy, że po siedmiu rozegranych spotkaniach są najsłabszą drużyną w lidze z dwoma punktami. Osoba, która nie zna się na żużlu, a spojrzy tylko na tabelę prawdopodobnie powie, że goście mają większe szansę na zwycięstwo. Nie do końca tak musi być. Na stadionie im. Edwarda Jancarza będziemy świadkami aż trzech pojedynków z udziałem gospodarzy w 5 dni. Intensywny tydzień, powinien zakończyć się dodatkowymi siedmioma punktami w tabeli. Wczoraj Stal pokonała bardzo mocny Motor Lublin wynikiem 47:43. Najlepszym żużlowcem był bez wątpienia Bartek Zmarzlik. Zgarnął komplet w 6 startach (18pkt (3,3,3,3,3,3)). Widać, że czuję się wyśmienicie i można powiedzieć, że w końcu wrócił na własne tory. Nie będę zdziwiony gdy dzisiaj powtórzy ten wyczyn. Nie widzę rywala, który mógłby się przeciwstawić. Dobrą postawę jak zawsze pokazał szybki Anders Thomsen oraz Jack Holder. Ta trójka powinna dzisiaj śmigać i zrobić różnicę. Jeśli tylko Krzysztof Kasprazak oraz PUK się obudzą to Czewa może nie wyjść z 40. Dodam również, że Rafał Karczmarz może pojechać o wiele lepiej, ponieważ wczoraj zdobył tylko 3 oczka w czterech startach.

typy

Gdy spojrzymy na skład Częstochowy to widzimy piekielnie mocną trójkę Doyle-Madsen-Lindgren. Jednak jeśli zobaczymy jak radzą sobie w ostatnim czasie to będzie lekki problem. Jason w tym sezonie jest tragiczny. Jego ostatnie wyniki to 2pkt, 8pkt, 7pkt, 3pkt. Od Mistrza Świata na pewno wymaga się dwucyfrowych wyników, które bardzo brakują. Leon Madsen po ostatnim SECu bardzo zjechał z formą. Mówi się jednak, że miał podobno problemy z tarczycą, co było przyczyną bardzo słabych wyników m.in. w Rybniku gdzie zdobył 4pkt czy w Grudziądzu (6 pkt). W piątek było już lepiej – zgarnął 14 oczek w 6. startach. Jak będzie dzisiaj? Ciężko powiedzieć. Myślę, że powoli wraca do formy, lecz nie wystarczy to na Bartka. Jeśli chodzi o Lindgrena to w ostatnim czasie jest to lider zespołu z Częstochowy. Dziś jednak może być gorzej.  Fredka nie lubi toru w Gorzowie, ponieważ bardzo ciężko przychodzi mu zdobywanie punktów na tym owalu. Przykładem mogą być jego wyniki z przeszłości. W ostatnim meczu ligowym pojawił się tutaj w 2018 roku. Zdobył wtedy tylko 4 punkty (1,1,2,0). W tym samym roku, gdy Grand Prix odbywało się właśnie w lubuskiej stolicy to Lindgren zajął 15 miejsce, gromadząc przy swoim nazwisku 2 oczka (w,0,0,1,1). W bieżącym sezonie prezentuje stabilną jazdę oraz gromadzi w okolicach dwucyfrowego wyniku. Oprócz tego w anulowanym starciu, miesiąc temu zdobył 4pkt (0,2,2).  Zostaje nam Paweł Przedpełski oraz Rune Holta. Paweł miał wtedy komplet (3,3,3). Nic nie zdarza się dwa razy, także nie sądzę, aby osiągnął taki wynik. Dodając obniżkę formy w ostatnim czasie może być o to bardzo trudno. Jeśli chodzi o Rune to tutaj jest duży znak zapytania. Doświadczony Holta, powinien jednak przegrywać pojedynki z Holderem czy nawet Kasprzakiem, który w końcu musi się obudzić.

Reasumując , uważam, że Gorzów w dzisiejszym meczu będzie lepszy od Częstochowy i zdobędzie minimum 48 punktów. Nie zdziwi mnie również, jeśli gospodarze przekroczą granicę 50 punktów. Na dzień dzisiejszy, na własnym owalu są lepszym zespołem i mam nadzieję, że to pokażą.

Moje Bermudy Stal Gorzów – Eltrox Włókniarz Częstochowa

Typ: Moje Bermudy Stal Gorzów -4,5 handicap

Kurs: 2.16

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

sts

Zaloguj się aby dodawać komentarze