Ostatni czas pod kątem typowania jest dla mnie bardzo udany. Aż 10 z 11 typów okazało się skutecznych, a to przełożyło się na profit w wysokości 655 PLN! Dzisiaj w świecie piłki nożnej nie dzieje się zbyt dużo, ale na szczęście jest Ekstraklasa i starcie Pogoni z Podbeskidziem. Gospodarze znajdują się w bardzo dobrej dyspozycji, a goście jak tlenu potrzebują punktów. Kto okaże się lepszy w tym pojedynku? Sprawdź moje przewidywania i typy na te spotkania! Serdecznie zapraszam!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2400PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 120 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Pogoń Szczecin vs Podbeskidzie Bielsko-Biała

Tego meczu z całą pewnością nie nazwiemy hitem, ale Ekstraklasa zawsze będzie wzbudzała zainteresowanie wśród polskich kibiców. A skoro inne ligi nie grają, to z chęcią przyjrzymy się temu, co może wydarzyć się w Szczecinie. Tam miejscowa Pogoń, która nie straciła gola od czterech meczów, zmierzy się z Podbeskidziem, które w tym sezonie odniosło tylko jedno zwycięstwo. Zapowiada się naprawdę niezła walka o komplet punktów!

Bukmacherzy nie mają żadnych wątpliwości i w roli zdecydowanego faworyta stawiają zespół gospodarzy. Pogoń nigdy nie jest wymieniana w gronie kandydatów do walki o czołowe pozycje i przed startem tych rozgrywek było tak samo. Ostatnie sezony w wykonaniu tego zespołu były jednak na całkiem dobrym poziomie. Piłkarze ze Szczecina raczej nie mają większych problemów z miejscem w górnej połowie tabeli. Podium było jednak cały czas poza zasięgiem. Teraz Pogoń znajduje się na 4. miejscu i traci tylko 6 punktów lidera. Trzeba jednak podkreślić, że zespół ten rozegrał dwa mecze mniej! Przed piłkarzami Runjaicia zatem ogromna szansa na zrównanie się z Rakowem. Ostatnie mecze Portowców – 3 zwycięstwa w 4 meczach i 4 czysta konta – mogą napawać ogromnym optymizmem.

O Podbeskidziu niestety takich słów nie mogę powiedzieć. Beniaminek z południa Polski liczył na to, że przeskok nie będzie tak bolesny i miejsce w środku tabeli będzie raczej czymś oczywistym. Najgorsza defensywa w lidze (21 straconych bramek), tylko 1 zwycięstwo, tylko jeden punkt przywieziony z delegacji i bardzo słaba gra w defensywie. Te wszystkie elementy przełożyły się na to, że Podbeskidzie ma tylko 3 punkty przewagi nad ostatnim miejscem w tabeli. Osobiście nie wierzę, żeby dzisiejszy mecz mógł poprawić tę sytuację. Poniżej znajdują się dwa typy na dzisiejsze spotkanie!

grupa zagranie

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Na dzisiejszy mecz przygotowałem dwa zdarzenia. Oczywiście jedno nie wyklucza drugiego i osobiście uważam, że oba te typy mają bardzo duże szanse powodzenia. Co Ty o tym myślisz?

Nasz typ numer 1: poniżej 2.5 bramki w meczu

Kurs: 2.26

Ktoś może pomyśleć, że Podbeskidzie gra ofensywnie i w meczach tej drużyny pada dużo goli. Oczywiście, że się z tym zgadzam, ale moim zdaniem dzisiaj będzie inaczej. W meczach Pogoni to właśnie ta drużyna narzuca swój styl gry, który opiera się na walce w środku pola oraz bronieniu dostępu do własnej bramki. Piłkarze ze Szczecina grają wyrachowany futbol, który w ostatnim czasie przynosi dobre rezultaty. 3 ostatnie domowe mecze Pogoni przyniosły w sumie 4 bramki. 4 z 6 ostatnich ligowych spotkań tego zespołu kończyły się z maksymalnie 1 golem. Mam nadzieję, że dzisiaj również zobaczymy zamknięte spotkanie zakończone underem 2.5. W ostatnich meczach Podbeskidzie stawiało wiele na atak. Taka taktyka nie przyniosła nic dobrego i dzisiaj spodziewam się innej drużyny.

Nasz typ numer 2: 1X/BTTS (nie)

Kurs: 2.45

Wiesz już, że w tym meczu spodziewam się małej liczby goli. W drugim typie idę bardziej ryzykownie i stawiam na to, że goście nie zdobędą bramki. Wiąże się to z tym, że Pogoń nie przegra i taki właśnie jest mój drugi typ na to starcie. Pogoń przegrała w tym sezonie tylko raz i było to w 1. kolejce. Żaden zespół gości nie wygrał w Szczecinie od sześciu meczów. Piłkarze trenera Runjaicia nie stracili gola od czterech meczów. Podbeskidzie w tym sezonie na wyjeździe jeszcze nie wygrało. W dwóch ostatnich delegacjach piłkarze z Bielska-Białej nie zdobyli ani jednej bramki. Ogromny dystans, jaki do pokonania mieli Górale również może mieć wpływ na to, co zobaczymy na boisku. Z tych wszystkich powodów stawiam na to, że Podbeskidzie nie zdobędzie ani jednej bramki.

ForBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2400PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

Pogoń Podbeskidzie typy

typ na Ekstraklasę

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze