http://zagranie.com 2017-07-10 11:22:08 2018-02-05 16:22:36

Najlepsze oferty bukmacherskie: CZERWIEC 2018


lvbet baner

Kod rejestracyjny: 1500PLN
totolotek baner

Kod rejestracyjny: 1111PLN
Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Ekskluzywny kod rejestracyjny: 20free

 Kod rejestracyjny: 760

Typy ekstraklasa na sezon 2017/18 – analizy meczów polskiej ligi

Typowanie ekstraklasy od 1 kolejki aż do jej ostatniego meczu. Typowania ekspertów na polską ligę. Zobacz najnowsze analizy i typy.

 

Typy ekstraklasa

Typowanie ekstraklasy to jedno z najcięższych możliwych zadań. Polska liga jest bardzo nieprzewidywalna i wyniki meczów mogą zaskakiwać graczy. Analizy meczowe mogą pomóc w zagraniu najlepszego typu, ale przy tego rodzaju rozgrywkach nigdy nie ma 100% pewności. Grając na polską ekstraklasę polecamy dużą rezerwę finansową i ostrożność. Wyniki są bardzo ciężkie do przewidzenia.

Ekstraklasa typowanie ekspertów

Eksperci w studio telewizyjnym i portalach internetowych prowadzą dywagacje i obszerne analizy. Tak naprawdę żaden z nich nie może być pewny swojego typu. Nasza strona to zbiór najważniejszych informacji na temat danego spotkania ekstraklasy. Zajmujemy się przygotowaniem statystyk na dany mecz polskiej ligi, wyrażamy również swoje opinie na temat danego zdarzenia. Nie zagwarantujemy naszym czytelnikom, że dany typ okaże się trafny. Potrafimy jednak stworzyć merytoryczną analizę, z której wskazujemy swój typ na mecz ekstraklasy.

Jak grać na ekstraklasę?

Najważniejsze to nie tworzyć akumulatorów, tzn. kuponów zawierających więcej niż trzy pozycje. Zakłady akumulowane w przypadku ekstraklasy mają najmniejszą szansę powodzenia. W przypadku tych rozgrywek, proponujemy granie singli i double, tzn. kuponów zawierających jedną, maksymalnie dwie pozycje. Obstawianie w systemie 1/x/2 jest bardzo ryzykowne. Grając na polską ekstraklasę należy rozważyć obstawianie handicapów bramkowych, ilości rzutów rożnych, czy granie z podpórką.

Kursy w ekstraklasie

Kwestia kursów w polskiej ekstraklasie z jednej strony jest bardzo niebezpieczna, a z drugiej pozwala na znaczne podwyższenie ako i zwiększenie wygranej. Na polskim podwórku często odbywają się mecze bez faworyta, przez co kursy są wysokie i często wynoszą powyżej 2.00 na oba zespoły. Jeśli więc mamy zamiar tworzyć kupon akumulowany, to nie polecamy wrzucania zdarzenia z ekstraklasy. Jeśli jednak chcemy zaryzykować singlem lub double płaską stawką i spróbować wyciągnąć większą wygraną to jest to jak najbardziej uzasadnione. Duża część meczy z polskiej ligi wystawionych przez bukmacherów ma wysokie przeliczniki. W roli faworyta najczęściej występuje Legia Warszawa, choć i ona potrafi zawieść.

Kursy ekstraklasy na 1 kolejkę w sezonie 17/18

Jak widać na powyższym zrzucie ekranu kursy na polską ekstraklasę są bardzo wysokie. W spotkaniu Arki Gdynia ze Śląskiem Wrocław „faworytem” są żółto-niebiescy po kursie aż 2.45. Drużyną w teoretycznie gorszej sytuacji są Wojskowi z kursem 2.90. Kolejnym przykładem jest mecz Korony Kielce z Zagłębiem Lubin gdzie faworytem jest klub z Lubina, po kursie 2.50. Według kursów wystawionych przez bukmachera forBET największe szanse na zwycięstwo w pierwszej kolejce ekstraklasy ma Lech Poznań. Stawiając na Kolejorza otrzymamy kurs 1.35.

Analizy meczów Ekstraklasy

Poziom polskiej Ekstraklasy być może pozostawia wiele do życzenia. Jakby jednak nie patrzeć, jest to nasza, rodzima liga. Chcąc, nie chcąc – wszyscy po części się nią interesujemy. Na naszej stronie można znaleźć analizy meczów Ekstraklasy z kolejki na kolejkę. Nie analizujemy wszystkich spotkań, tylko te, o których możemy powiedzieć coś co pomoże ci dokonać odpowiedniego wyboru. Na Zagranie nie stawiamy na ilość tylko jakość. Analizy i typy przedstawiamy nie tylko w formie tekstów, ale również wideo. W Ekstraklasie występuje wielu reprezentantów Polski, takich jak Michał Pazdan, który jest podstawowym piłkarzem naszej kadry. Analizy meczów prowadzimy na podstawie statystyk, własnych informacji i doświadczenia bukmacherskiego. Typy na Ekstraklasę w sezonie 17/18 będą pojawiać się regularnie, z tygodnia na tydzień.

Darmowe typy na Ekstraklasę

Wszystkie typy i analizy związane z Ekstraklasą i pozostałymi ligami w piłce nożnej na naszej stronie są i będą całkowicie darmowe. Korzystając z naszych analiz i typów możesz być pewny, że nie będziesz musiał wpłacać nam pieniędzy w ramach abonamentów typerskich etc.

Ekstraklasa – u jakich bukmacherów?

1. Totolotek to zakłady bukmacherskie, które posiadają już spory staż na polskim rynku. Dzięki doświadczeniu oferuje on bardzo szeroką ofertą z wysokimi kursami na ekstraklasę. Partnerami Totolotka są takie kluby jak Lechia Gdańsk i Legia Warszawa, może to sugerować, że bukmacher skupia swoją uwagę na polskiej lidze.

Bonus powitalny Totolotek – na nowych graczy czeka bonus aż do 545 PLN. Dodatkową promocją na start jest freebet (zakład bez depozytu) wynoszący standardowo 10 PLN… standardowo. Dzięki naszej stronie możesz otrzymać freebet wynoszący aż 25 PLN. Tylko użytkownicy strony Zagranie otrzymują bonus w tej wysokości.

Odbierz bonus powitalny aż do 545 PLN i darmowy zakład 25 PLN w Totolotku

Totolotek odbierz bonus

2. forBET to legalny polski bukmacher, który działa na licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów w 2016 roku. Posiada on szeroką ofertę na Ekstraklasę i bardzo wysokie kursy. Te ostatnie można szczególnie dobrze wykorzystać w forBET. Bukmacher proponuje podwyższanie wygranej o 6% przy kuponach zawartych na minimum trzy pozycje i ako łączne 2.00. Reasumując, przy dobrej kombinacji gracz może obstawiać na forBET bez połowy 12-procentowego podatku

Bonus powitalny w forBET – rejestrując się u tego bukmachera otrzymamy podwojenie pierwszego depozytu aż do 650 PLN. Oferta jest dostępna tylko z kodem „ZAGRANIE”, do którego dostęp mają użytkownicy naszej strony.

Odbierz bonus aż do 650 PLN od bukmachera forBET

ForBET odbierz bonus

forBET zapewnia również promocje okolicznościowe, których można się spodziewać na zbliżającą się pierwszą kolejkę polskiej Ekstraklasy.

3. LVbet to kolejny legalny bukmacher, który na polskim rynku działa od niedawna. Aktywnie angażuje się w działania promocyjne i marketingowe, co jest bardzo korzystne dla graczy. Bukmacher posiada wysokie kursy na polską Ekstraklasę. Typy na naszej stronie będą zamieszczane również z kursami z LVbet.

Bonus powitalny LVbet – jest to najwyższy bonus od depozytu na rynku, który może wynieść kwotę aż do 1000 PLN, a do tego gracz dostanie darmowy zakład 20 PLN. W naszym rankingu bukmacherów został umieszczony na drugim miejscu.

Odbierz powitalny aż do 1000 PLN i 20 PLN na darmowy zakład w LVbet

LVBET - odbierz bonus

 

lub

Zobacz ranking legalnych bukmacherów w Polsce

Terminarz Ekstraklasy

W sezonie 17/18 tak jak w poprzednim zostanie rozegranych 37. kolejek Ekstraklasy:

Typy ekstraklasa - ramowy terminarz

W 2017 roku zostanie rozegranych 17 kolejek, a kolejne 18 odbędzie się w roku 2018. Podział na grupę mistrzowską i spadkową z pewnością po raz kolejny dostarczy kibicom wielu emocji, a typerom wskazówek dotyczących obstawiania. Typy na Ekstraklasę przez cały sezon będą pojawiały się w zakładce „Ekstraklasa”.

Ekstraklasa

Zobacz wszystkie newsy