http://zagranie.com 2017-11-23 14:33:28 2018-03-31 17:34:43

Totalbet Zakłady Bukmacherskie – nowy operator w Polsce (wcześniej Vitabet)

Totalbet Zakłady Bukmacherskie to teraz zupełnie nowe hasło, jednak już niebawem na stałe zagości w słowniku wszystkich graczy. Do tej pory kibice mający w planie obstawianie mogli korzystać z usług siedmiu operatorów za pośrednictwem Internetu, a na wszystkich nieprzekonanych do tej opcji wciąż czekały naziemne punkty legalnych bukmacherów. Taka sytuacja wyklarowała się niedługo po wejściu w życie ostatnich postanowień nowej ustawy hazardowej i zniknięciu z polskiej sceny bukmacherskiej nielegalnych firm. Pisanie o tym nie miałoby sensu, gdyby wspomniany stan rzeczy był aktualny. Co się zmieniło? Pojawił się nowy bukmacher, a tuż za nim wkrada się kolejny.

 

Totalbet Zakłady Bukmacherskie a polska rzeczywistość bukmacherska

Zakłady bukmacherskie to popularna forma rozrywki. Tak, rozrywki – wiele osób niezwiązanych ze sportem i światem zakładów wzajemnych wciąż negatywnie postrzega tą aktywność, wskutek czego można w społeczeństwie zaobserwować pewnego rodzaju sceptycyzm względem bukmacherki. Zakłady bukmacherskie kojarzą się z niebezpiecznym balansowaniem na linii wielkiej wygranej i bankructwa, podejrzanymi praktykami oraz uzależnieniem. Sprowadzanie zakładów do takich stwierdzeń jest przykre i zdecydowanie nietrafione. Na proces obstawiania składa się wiele etapów, których nie przechodzi się bezmyślnie, lecz dokonuje się obserwacji, analiz i porównań, a prawidłowo wykonane dopiero doprowadzą do wzbogacenia się. Oczywiście, zakłady bukmacherskie mogą wiązać się między innymi z uzależnieniami, jak każda inna rozrywka, dlatego przeciwdziałaniu temu oraz pozostałym negatywnym zjawiskom służy nowa ustawa hazardowa.

Totalbet Zakłady Bukmacherskie oraz wszyscy operatorzy widzący dla siebie miejsce na polskiej scenie bukmacherskiej muszą zmierzyć się z nowelizacją ustawy hazardowej z 2009 roku. Jej zapisy określają zakres działań legalnych bukmacherów, a więc tych firm, które uzyskały stosowną licencję nadawaną przez Ministra Finansów – tylko one zgodnie z prawem mogą oferować zakłady bukmacherskie polskim graczom. Warto wspomnieć, że licencja dotycząca punktów naziemnych nie jest równoznaczna z możliwością oferowania zakładów bukmacherskich w Internecie, zatem wszystkich aplikujących czeka podwójna droga. Czy można jakoś to obejść? Oferować zakłady bez stosownego zezwolenia albo korzystać z usług nielegalnych bukmacherów? Wszelkie obostrzenia zazwyczaj ciągną za sobą śmiałków próbujących przeciwstawić się zasadom. W tym przypadku określenie „śmiałek” jest w pełni uzasadnione, ponieważ przewidziane kary są naprawdę wysokie. Na osobę przyłapaną na obstawianiu u nielegalnych operatorów może zostać nałożona kara więzienia do lat trzech, grzywna w wysokości  3 199 680 PLN, a w najgorszym przypadku obie wymienione kary łącznie. U kogo więc można bezpiecznie obstawiać, bez obaw o jakiekolwiek konsekwencje prawne?

 

Bukmacherzy internetowi w Polsce

 

Totalbet Zakłady Bukmacherskie – o co chodzi?

Totalbet to nowe hasło związane ze światem zakładów wzajemnych. Obiło Ci się już o uszy? Któryś znajomy wspomniał o Totalbet? A może pierwsze słyszysz? Kluczem w sprawie jest przyrostek słowa Totalbet, czyli po prostu druga część słowa, a więc „bet”. Sugeruje, że hasło związane jest z obstawianiem zakładów bukmacherskich, dlatego powinno zainteresować wszystkich kibiców i graczy. Co wiadomo na ten moment? Wciąż niewiele, ponieważ na oficjalne wejście operatora na rynek, kampanie i bonusy trzeba jeszcze chwilę poczekać, jednak już teraz można zaobserwować jego pierwsze kroki. Firma Totalbet widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym, a zatem jest to podmiot zarejestrowany na terenie Polski, właśnie tutaj rozliczający się ze swojej działalności, a tym samym nieprzyczyniający się do wzrostu tak zwanej szarej strefy. W przeciwnym razie jego funkcjonowanie na polskim rynku nie byłoby możliwe. Firma Totalbet widnieje w KRS od 7 lutego 2017 roku, kiedy też zgodnie z prawem rozpoczęła swoją działalność. Jej siedziba mieści się na terenie naszego kraju, w Warszawie, przy ul. Jubilerskiej 10. Potwierdzeniem przypuszczeń dotyczących profilu jej działalności jest sposób zaklasyfikowania w Krajowym Rejestrze Sądowym. Totalbet można znaleźć w „sekcji R”, a więc takiej, która zawiera podmioty związane z kulturą, rozrywką i rekreacją. Ponadto przypisano jej „dział 92” oraz „grupę 92.0”, które oznaczają działalność w obszarze gier losowych i zakładów wzajemnych. Te informacje sprawiają, że wszystko staje się jasne.

AKTUALIZACJA!

22 marca 2018 r. Totalbet otrzymał licencję na oferowanie zakładów bukmacherskich przez Internet, a tym samym dołączył do grona wyżej wymienionych legalnych bukmacherów online!

 

Totalbet Zakłady Bukmacherskie to nie jedyna nowość

Totalbet Zakłady Bukmacherskie to podmiot, który dopiero niepostrzeżenie wkrada się na polską scenę bukmacherską. Firmą również nową, jednak pewnie kroczącą jest Superbet. To rumuński bukmacher, który rozpoczął działalność już 8 lat temu, ale dopiero teraz postanowił spróbować swoich sił w Polsce. To uzasadniona decyzja, ponieważ w zeszłym roku zanotował aż 6-krotny wzrost obrotów. Firma rośnie w siłę, obecnie zatrudnia ponad 2000 osób, które każdego dnia przyczyniają się do dalszego rozwoju. Zwieńczeniem dotychczasowych starań i sukcesów było zdobycie we wrześniu prestiżowej nagrody Central and Eastern Europe Gaming Conference: Best Overall Sportting 2017 przyznawanej firmom prężnie działającym w branży hazardowej na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Operator ten na chwilę obecną uzyskał pozwolenie na oferowanie graczom z Polski zakładów bukmacherskich wyłącznie naziemnie, a więc w lokalach stacjonarnych. Oczywistym jest, że jego kolejnym krokiem będzie zdobycie licencji na działalność online – w XXI wieku Internet, niezależnie od branży, jest potężnym narzędziem, z którego nie opłaca się rezygnować. Zatem wszyscy zainteresowani gracze mogą już teraz szukać stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów oraz śledzić poczynania bukmachera w kwestii licencji na zakłady online.

Superbet logo

Zainteresował Cię temat nowego bukmachera z Rumunii? Dowiedz się więcej!

Superbet opinie – czytaj dalej

 

Totalbet Zakłady Bukmacherskie kontra reszta bukmacherskiego świata

Totalbet Zakłady Bukmacherskie – hasło brzmi nieznajomo, więc z pewnością zwróci uwagę wszystkich osób związanych ze światem bukmacherki. Zainteresowanie jest niemalże pewne, ale czy przełoży się ono na nowych, lojalnych klientów Totalbet? Odpowiedź na to pytanie przyjdzie z czasem, jednak już teraz można przewidzieć zaciętą walkę o graczy. Oferta legalnych bukmacherów w Polsce jest bogata i zróżnicowana – zarówno w kontekście dostępnych sportów, jak i promocji. Jednym z narzędzi, służących do zaskarbienia sympatii graczy, są oczywiście bonusy bukmacherskie. Operatorzy proponują nowym graczom na przykład tak lubiane freebety, a więc darmowe zakłady, bonusy od depozytu oraz zakłady bez ryzyka. Totalbet stanie przed niełatwym zadaniem zaprezentowania na tyle konkurencyjnej oferty, aby osoby obstawiające zdecydowały się nie tylko skorzystać z jednorazowej promocji dla nowych graczy, ale również zostać i regularnie obstawiać w Totalbet. Czy Totalbet sprosta nowym wyzwaniom?

Sprawdź, z oferty których bukmacherów możesz skorzystać już teraz:

Legalni bukmacherzy – dowiedz się więcej

 

http://zagranie.com/author/damian-maniecki/ 2018-06-08 14:40:41 2018-06-08 14:40:41
Typerski Skarb Kibica – MŚ 2018

Ekipa Zagranie stworzyła dla Was Typerski Skarb Kibica – MŚ 2018. Publikacja została stworzona we współpracy z bukmacherem LV BET. Ponad 140 stron war…