http://zagranie.com 2017-11-07 21:02:42 2017-11-09 16:02:46

Polska dawaj! 20 PLN na mecz naszej reprezentacji

Pierwszy towarzyski mecz reprezentacji Polski przed mundialem 2018 w Rosji! Przygotowania zaczynamy od spotkania z Urugwajem. Z tej okazji mamy dla Was darmowy zakład o wartości 20 PLN u bukmachera Fortuna.

Aby odebrać promocyjne środki wystarczy się zarejestrować, korzystając z kodu promocyjnego od Zagranie:

Za darmowe 20 PLN możesz obstawić dowolny zakład (ale dzisiaj przecież gra Polska!), możesz także podzielić kwotę na kilka zakładów – kod promocyjny nie musi być wykorzystany na jeden kupon.

 

Nie wiesz jak zacząć?

Na naszej stronie codziennie pojawiają się analizy meczów i typy na przedstawiane zdarzenia. Wszystko jest darmowe i dostępne dla czytelników Zagranie. Sprawdzaj stronę i bądź na bieżąco, a jeśli chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących sportu i obstawiania to polub nasz Fanpage i bądź na bieżąco!

***

Fortuna – warto czy nie?

Zakłady bukmacherskie Fortuna to jedna z najbardziej renomowanych firm na polskim rynku. Wzbudza zaufanie ogromnej rzeszy graczy, przyciąga świetną ofertą powitalną i proponuje najwyższe kursy na mecze. Fortuna to legalny bukmacher, posiada licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów.

Fortuna opinie – sprawdź więcej informacji

 

400 PLN więcej

Pamiętaj, jeśli złożysz depozyt to zostanie on podwojony aż do kwoty 400 PLN. Dla przykładu: wpłacisz 50 PLN, a drugie 50 PLN znajdzie się na twoim koncie w ramach promocji. Maksymalnie możesz więc dostać dodatkowe 400 PLN na obstawianie.

 

Masz konto na Fortunie?

Sprawdź innych legalnych bukmacherów w Polsce: