http://zagranie.com 2017-04-30 12:02:37 2018-05-14 19:53:24
LV BET - baner

Nasza ocena

8.5

Czas rejestracji: 5 min
Oczekiwanie na czat: 4 sek
Czas wypłaty: 8 h

Bonus powitalny do równowartości 1000 PLN + 20 PLN bez depozytu

Promocje dla karnetowiczów wybranych drużyn

Bezpieczny kupon 5+

Bukmacher LVBET – bonus i opinie

Recenzja jest aktualizowana na bieżąco. Ostatnia aktualizacja z dnia 01.05.2018r.

LVBET to nowy i legalny bukmacher na polskim rynku. Wyróżnia ich największy bonus powitalny na rynku do 1000 PLN oraz bonus bez depozytu o wartości 20 PLN. LVBET posiada pozytywne opinie, a jednym z większych atutów tych zakładów bukmacherskich jest szeroka oferta. Na rynku są krótko, więc cały czas rozwijają się dodając nowe bonusy i poszerzając ofertę.

Zakłady bukmacherskie LVBET bonus – opinia

LVBET wchodzi w polski rynek dynamicznie i ze świeżymi pomysłami. Bukmacher działa całkowicie legalnie stosując się do polskiego prawa. Gracze mają zapewnione bezpieczeństwo gry. Zakłady bukmacherskie mogą pochwalić się bardzo szeroką ofertą zakładów, którą cały czas rozwijają. LVBET zaangażowało się w sponsoring, skupiając się na klubach piłkarskich jak Wisła Kraków, Arka Gdynia czy Wisła Płock. Wspierają także organizacje mieszanych sztuk walk i kickboxingu – Fight Exclusive Night. Jeżeli jeszcze nie trafiłeś na stronę zakładów bukmacherskich, to możesz kojarzyć markę z wydarzeń sportowych. LVBET już na wstępie chwali się najatrakcyjniejszym bonusem do równowartości aż 1000PLN. Dodatkowo oferują na start najbardziej pożądaną promocję, czyli bonus bez depozytu. Na start otrzymujemy darmowe środki w wysokości 20PLN.

LVBET bonus: 1000 PLN + 20 PLN freebet

Najatrakcyjniejszy bonus w ofercie promocyjnej LVBET, to ten powitalny, dzięki któremu można otrzymać aż 1000 PLN. Jest to największy profit jaki można uzyskać na polskim rynku bukmacherów. Ponad to, otrzymujemy liczne promocje jak zakłady bez ryzyka na wybrane zdarzenia sportowe. LVBET przygotował także specjalną promocję dla graczy lubiących kupony KOMBI z co najmniej pięcioma zdarzeniami. Poza tym bukmacher posiada system punktowy.

LVBET oferuje także graczom jeden z najbardziej pożądanych bonusów – bez depozytu. Na start dostajemy 20 PLN do wykorzystania na darmowy zakład. Żadna wpłata nie jest wymagana.  Bonus bez depozytu jest przeznaczony dla czytelników Zagranie. Aby dostać darmowy zakład w wysokości 20 PLN, trzeba zarejestrować się z linku na naszej stronie i wysłać mail na adres promocje@lvbet.pl wpisując w tytule Bonus bez Depozytu.

Bonus powitalny LvBet

Bonus powitalny do 1000PLN

Na początku przygody z LVBET, gracz ma okazję wykorzystać bardzo atrakcyjny bonus. W praktyce użytkownik dostaje darmowy kupon o równowartości pierwszego depozytu, który musi wynosić co najmniej 100PLN. Zakład powinien zawierać minimum 3 zdarzenia, o minimalnym kursie łącznym na poziomie 2,50.

LVBet - bonus powitalny

Nie przeraź się, jeżeli po rejestracji i pierwszej wpłacie zobaczysz na swoim koncie zaledwie 1% kwoty depozytu. Teoretycznie, przy następnym kuponie zgodnym z warunkami bonusu, bukmacher pomnoży kurs razy 100. W efekcie mamy okazję do darmowego zakładu o równowartości pierwszej wpłaty, który może wynieść maksymalnie 1000 PLN. Opinie na temat tego niekonwencjonalnego wykorzystania bonusu od depozytu mogą być podzielone. Z jednej strony otrzymujemy tylko jedną okazję do pełnego wykorzystania promocji. W przypadku pierwszego niepowodzenia, bonus powitalny przepada. Z drugiej strony, atutem jest niewątpliwie fakt, że po rozliczeniu kuponu z mnożnikiem, kwota bonusowa od razu zostaje przeniesiona do naszych środków do wypłaty. Przy okazji bonusów powitalnych, większość bukmacherów wymaga skomplikowanych i wielokrotnych obrotów. Warto jednak zwrócić uwagę, że w przypadku LVBET, to pierwsza wpłata podlega regulaminowi. Chociaż trzeba przyznać, że wymagania nie są wygórowane. Do wypłaty wystarczy czterokrotne obrócenie sumy przy minimalnym kursie 2,0 – bez ograniczenia czasowego.

LVBET - bonus powitalny

Bonus bez depozytu 20 PLN

Właściwie najbardziej pożądana forma promocji. Na start dostajemy 20PLN. Bonus nie wymaga od nas żadnej wpłaty. Wystarczy założyć konto i cieszyć się darmowymi środkami. Pamiętaj, żeby po rejestracji z odnośnika na naszej stronie wysłać maila na adres promocje@lvbet.pl i wpisać w tytule Bonus bez Depozytu, aby otrzymać darmowe środki.

LvBet - bonus bez depozytu

 

Bonusy bukmacherskie – dowiedz się więcej

 Bonus przyzwalający na pecha – bezpieczny kupon 5+

To idealny bonus dla osób lubiących grać kombi składające się z co najmniej pięciu zdarzeń. Jak często zdarza się, że do wygrania kuponu zabraknie niewiele i tylko jedna, nietrafiona pozycja pozbawia gracza pieniędzy? Opinia popularnie określa takie zdarzenia jako pechowe. LVBET wychodzi naprzeciwko takim użytkownik proponując interesujący bonus. Obstaw kupon składający się z pięciu lub więcej zdarzeń. Jeżeli tylko jedna pozycja będzie nietrafiona, bukmacher zwróci na konto sumę stawki.

Jakie warunki przed graczem stawia ten bonus? Przede wszystkim, kupon kwalifikujący się do promocji musi być zawarty za sumę co najmniej 20PLN. Maksymalna kwota zwrotu to 50PLN. Oczywistym jest, że trzeba stworzyć zakład kombi z co najmniej pięcioma pozycjami. Kurs łączny tych zdarzeń musi wynieść minimum 3,00.

Wykorzystanie bonus LVBET bezpieczny kupon

Na załączonym obrazku widzimy ten tzw. „pechowy” kupon, gdzie nie weszła tylko jedna pozycja. Zakład spełnił warunki bonusu bezpiecznego kuponu 5+. Mimo, że brak wygranej, to dzięki promocji gracz odzyskał 20PLN na konto bonusowe. W praktyce oznacza to, że nic nie stracił.

Warto jednak zauważyć, że zwrot otrzymujemy w formie środków bonusowych. Jednak wymagania nie są wygórowane, ponieważ wystarczy obrócić sumę 3-krotnie po minimalnym kursie 1,75.

Promocja MULTIKOZAK

W ramach tej promocji bukmacher wypłaca swoim klientom dodatkowe pieniądze za każdy wygrany kupon kombi, składający się z minimum 5 zakładów. Bonus doliczany jest następująco:

 • kupon z 5 zakładami = +10%
 • kupon z 6 zakładami = +15%
 • kupon z 7 zakładami = +20%
 • kupon z 8 zakładami = +25%

Stawka minimalna to 10 PLN, a kurs kuponu musi wynieść przynajmniej 3.0

Promocja trwa do 31.03.2018 r. 

Okolicznościowe bonusy LVBET

LVBET bardzo często serwuje swoim graczom okolicznościowe promocje związane z większymi imprezami sportowymi. Często otrzymanie takiego bonusu od bukmachera związane jest z rywalizacją z innymi użytkownikami. Polega na typowaniu danych zdarzeń o określonych warunkach. Nagrody często są bardzo zadowalające. Na przykład przy okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2018 roku pula wyniosła w sumie 5000PLN w bonsach LVBET! Główną wygraną było aż 1500PLN.

Opinie o bonusach LVBET

Oferta bonusowa LVBET nie jest może najszersza, ale z pewnością warto pochylić się nad każdą promocją. Bukmacher proponuje największy bonus na rynku do 1000PLN. Na dzień dzisiejszy pod tym względem nie ma konkurencji. Dodatkowe środki można wykorzystać jednym zakładem. w tej kwestii opinia wśród graczy może być podzielona. Niewątpliwie dużym atutem tego bonusu jest brak skomplikowanych zasad obrotu, ponieważ po wygranej środki od razu znajdują się na koncie pieniężnym. Dodatkowo, bukmacher przygotowuje szereg bonusów bez ryzyka zarówno na wybrane zdarzenia, jak i kupony kombi. Tutaj opinia powinna być jednoznaczna – przydatne promocje, których nie ma w takich ilościach u innych bukmacherów. Ponadto, LVBET posiada system punktowy. Za zawierane zakłady, gracz otrzymuje punkty, które może potem zamienić na gotówkę do grania.

LVBET – opinie o ofercie bukmacherskiej

Bukmacher posiada bogatą ofertę zdarzeń. Na pierwszy rzut oka od razu widać, że najszersza oferta występuje w takich dyscyplinach jak piłka nożna i tenis ziemny. Jeżeli jesteś fanem futbolu, to z pewnością nie będziesz zawiedziony. Oczywistym jest, że w ofercie znajdziemy wszystkie popularne ligi. Jednak wytrawnego fana lub gracza interesuje głębokość propozycji. W tym aspekcie LVBET nie zawodzi. W Anglii jest możliwość obstawiania aż do siódmego poziomu rozgrywek. W bardziej znanych ligach dostajemy zazwyczaj ponad sto zdarzeń dodatkowych. Bukmacher nie zapomniał też o kibicach lubiących egzotyczne ligi jak chociażby rozgrywki z Trinidadu i Tobago czy Wietnamu. Co ciekawe, w niektórych krajach znajdziemy rozgrywki młodzieżowe oraz kobiecie, co jest jeszcze rzadkością w przypadku bukmacherów. Wystarczy zobaczyć na propozycje piłkarskich rozgrywek w Brazylii, żeby docenić LVBET za tą dyscyplinę sportu.
Oferta na piłkę nożną w Brazylii

Moim zdaniem LVBET nie ma się czego wstydzić, jednak można również stwierdzić, że zawsze może być lepiej. Nie każda dyscyplina jest traktowana z taką uwagą jak piłka nożna. Na polskim rynku można znaleźć konkurencje, która posiada m.in. lepszą ofertę na żużel. Trzeba oddać bukmacherowi, że w większości dyscyplin nie odstaje od innych. Mogą pochwalić się jedną z lepszych propozycji na MMA i boks. W sportach walki można znaleźć tak dużo walk do obstawienia, że nawet są pojedynki… które nigdy nie zostały oficjalnie ogłoszone.

Oferta LvBetu na walki

Jest to ciągle młody bukmacher, więc cały czas się rozwijają także pod względem propozycji zdarzeń. Z pewnością u wielu firm nie znajdziemy nawet takich sportów jak hurling, surfing czy pesapallo. LVBET nasłuchuje opinii i trendów o czym może świadczyć rozwijająca się oferta e-sportów. Jest to bardzo młoda dyscyplina zyskująca rzesze młodych fanów. Obserwując bukmachera widać, że stopniowo dochodzą nowe dyscypliny z zakresu sportów elektronicznych. Ostatnio coraz większą popularność w Polsce zdobywają sporty wirtualne, jednak na dzień dzisiejszy nie znajdziemy takich zakładów w LVBET.

Oczywiście posiadają również zakłady na żywo jak każdy legalny bukmacher. W ofercie live znajdziemy wiele zdarzeń, jednak nie wyróżniają się mocno w tym aspekcie na tle konkurencji, ale z drugiej strony nie są też gorsi. Chociaż na uwagę z pewnością zasługują rozgrywki e-sportów na żywo. Minusem w przypadku zakładów na żywo w LVBET jest brak transmisji. W mojej opinii warto, żeby bukmacher pomyślałbym na rozszerzeniem tego aspektu.

LVBET mobilnie

LVBET zadbało o swoich graczy, którzy lubią zawierać zakłady za pomocą komórek. Wersja mobilna ich strony internetowej jest zadowalająca. Przyjazny interfejs wydaje się jeszcze bardziej intuicyjny na telefonach. Wersja mobilna jest skupiona na zakładach, w efekcie czego banery promocyjne nie będą przeszkodą w poruszaniu się po witrynie. Zakłady wybiera się oraz zawiera bardzo sprawnie. W tym aspekcie nie ma za bardzo co zarzucić bukmacherowi LVBET. Użytkownicy wersji mobilnej powinni mieć tylko pozytywne opinie. Jak informuje bukmacher, prace nad aplikacją mobilną trwają, co jeszcze bardziej ułatwiłoby graczom na zawieranie zakładów przez urządzenia mobilne.

Mobilna wersja LVBet

Płatności i wypłaty

W temacie płatności i wypłat w LVBET nie sposób nie wspomnieć o nowej funkcjonalności LVBET Rapid Pay. Dzięki niej bukmacher gwarantuje błyskawiczną wypłatę środków – od chwili zlecenia wypłaty do momentu ujrzenia ich koncie minie zaledwie 10 minut. Usługa dostępna jest nieprzerwanie przez 17 godzin, między 08:00 a 01:00.

W LVBET obsługiwane są następujące banki:

 • mBank
 • Inteligo
 • PKO
 • Credit Agricole
 • Alior Bank
 • Volkswagen Bank
 • Nest Bank
 • Idea Bank

Podsumowanie – opinia

LVBET oferuje największy bonus powitalny na rynku, bo aż do 1000PLN. Już sam ten fakt może być czynnikiem nakłaniającym nowych graczy do założenia konta właśnie u tego bukmachera. Kolejnym aspektem zachęcającym do zarejestrowania się jest bonus bez depozytu o wartości 20PLN. Wyróżniają się także oryginalnym, ale według mnie bardzo intuicyjnym interfejsem, który jest przeniesiony na wersje mobilną. Bogata oferta, przyzwoite kursy i zadowalająca wersja na komórki – warto spróbować gry w tych zakładach bukmacherskich. Co najważniejsze, LVBET jest oczywiście legalnym bukmacherem posiadającym zezwolenie Ministerstwa Finansów, więc można obstawiać spokojnie i bezpiecznie.

LVBet - bonus powitalny i freebet

 

Liczba legalnych bukmacherów w Polsce rośnie. Dzięki temu gracze zyskują możliwość wyboru, z której warto skorzystać. Nie przypadł Ci do gustu wyżej omówiony bukmacher LV BET? Wybierz innego, który sprosta Twoim oczekiwaniom:

platnosci-skrill

Szata graficzna: 9,5/10
Oferta zakładów: 8/10
Kursy: 8/10
Promocje: 9/10
Metody płatności: 8/10

Podsumowanie: 8.5/10

Legalny bukmacher - odznaka

wyłącznie licencjonowani bukmacherzy  ·  bezpieczeństwo i zaufanie  ·  szybkie wypłaty

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

9.5

RECENZJA

LVBet logo

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

8.5

RECENZJA

milenium_nowe

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

7.8

RECENZJA

Forbet Zakłady Bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN


 Kod rejestracyjny: ZAGRANIE

Nasza ocena:

7.6

RECENZJA

Przygoda ze światem zakładów bukmacherskich wiąże się przede wszystkim z wyborem operatora. Podjęcie właściwej decyzji w tej kwestii wymaga dokładnego zapoznania się z ofertami poszczególnych firm oraz porównania ich ze sobą.

Dzięki powyższemu rankingowi możesz oszczędzić czas, który musiałbyś przeznaczyć na solidny research i od razu zyskać wgląd w listę najlepszych bukmacherów w Polsce. Nasz ranking został przygotowany przez ekspertów, a zawarte w nim dane są na bieżąco aktualizowane.