http://zagranie.com 2017-07-18 18:33:32 2017-11-03 08:37:24
Fortuna baner

Nasza ocena

9.7

Czas rejestracji: 5 min
Oczekiwanie na czat: 3 sek
Czas wypłaty: do 6 h

Fortuna opinie – ile w nich prawdy? Fortuna kod i oferta legalnego bukmachera

Wpisywanie frazy Fortuna opinie w okno przeglądarki pewnie nie jest Ci obce, podobnie jak w przypadku pozostałych legalnych bukmacherów. Po zmianach z 1 lipca 2017 roku wielu graczy stanęło przed wyborem nowego operatora, a my jesteśmy po to, aby Ci tę decyzję ułatwić. Fortuna to jeden z bukmacherów naprawdę godnych polecenia – dlaczego? Sprawdź sam – dowiedz się więcej o ofercie tej firmy bukmacherskiej i wypróbuj specjalnie przygotowany przez Fortunę kod!

Fortuna odbierz bonus

Fortuna kod

W kwestii czerpania o Fortunie opinii od innych osób idealnie sprawdzi się powszechnie znane stwierdzenie – ile ludzi tyle opinii. Wybór bukmachera to indywidualna sprawa, ponieważ dotyczy określonych oczekiwań, które różnią się w zależności od gracza. Właśnie dlatego najlepiej wyrobić sobie o Fortunie opinię i podjąć decyzję o korzystaniu z jej usług w oparciu o własne doświadczenia. Jak je zdobyć? Niezwykle łatwo – wykorzystując kod promocyjny.

Co mogę zyskać, wpisując przygotowany przez Fortunę kod?

Wpisując w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny: 20free otrzymasz dostęp do atrakcyjnej oferty powitalnej Fortuny tylko dla użytkowników Zagranie, obejmującej freebet 20 PLN, zakład bez ryzyka do 110 PLN oraz bonus od depozytu nawet do 400 PLN!

Co zrobić, aby otrzymać bonus?

Zakład bez ryzyka do 110 PLN, bonus od depozytu aż do równowartości 400 PLN, a do tego freebet 20 PLN to oferta przygotowana przez Fortunę we współpracy z serwisem Zagranie, dlatego jeśli chcesz z niej skorzystać kliknij w poniższy baner. Dzięki temu płynnie przejdziesz do formularza rejestracyjnego. Użyj kodu: 20free, a zyskasz dostęp do wyjątkowej promocji Fortuny.

Fortuna odbierz bonus

Mam już konto, jak skorzystać z bonusu?

Kiedy już założysz konto, pozostanie Ci korzystać z freebeta o wysokości 20 PLN! Następnie po złożenie depozytu i będziesz mógł kontynuować grę u nowego bukmachera. Niezależnie od tego, jakie słyszałeś o Fortunie opinie, trzeba przyznać, że dba o graczy, którzy dopiero co dołączyli do grona klientów. Początki wiążą się niejednokrotnie z niepowodzeniami, dlatego abyś mógł w pełni cieszyć się obstawianiem, ten legalny bukmacher gwarantuje Ci zwrot wniesionej stawki (do 110 PLN) w sytuacji przegrania pierwszego kuponu, a Ty w razie pomyłki nic nie tracisz.

Pamiętaj! Jeśli zrobisz przelew w ciągu 60 dni od rejestracji, zyskasz dodatkowy bonus, którego wysokość będzie uzależniona od wpłaconej kwoty – maksymalnie możesz zyskać nawet dodatkowe 400 PLN.

Fortuna kod promocyjny wykorzystany – co dalej?

Powyższe informacje jasno pokazują, że oferta powitalna Fortuny to jedna z najatrakcyjniejszych na rynku. Jednak z myślą o osobach, które poważnie traktują zakłady bukmacherskie postanowiliśmy dokładniej przyjrzeć się temu bukmacherowi, aby móc ocenić, czy warto zostać jego klientem na dłużej.

Podstawowe informacje

Najważniejszą informacją dla każdego początkującego gracza powinien być fakt, że Fortuna należy do grona siedmiu legalnych bukmacherów. Co to oznacza? Korzystając z usług tego operatora nie musisz się martwić o wysokie kary finansowe, nie zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności prawnej, a wszystkie dane osobowe, które powierzysz firmie, będą przetwarzane zgodnie ze wszelkimi standardami bezpieczeństwa. Fortuna otrzymała pozwolenie na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów bukmacherskich, nadawane przez Ministra Finansów, 23 stycznia 2012 roku, a funkcjonuje na polskim rynku już od 1996 roku. Siedziba firmy mieści się w Cieszynie.

Oferta internetowa – jak obstawiać?

Bukmacher Fortuna oferuje obstawianie wielu sportów – zaczynając oczywiście od piłki nożnej, tenisa czy koszykówki, a kończąc na golfie i krykiecie. Dzięki temu firma jest otwarta na każdego klienta, nawet tego najbardziej wymagającego i interesującego się mniej powszechnymi w Polsce sportami.  Sam proces obstawiania jest przejrzysty i nie powinien nikomu sprawić trudności. Jak obstawiać?

1. Odwiedź zakładkę „Oferta – zakłady bukmacherskie” i w pierwszej kolejności wybierz dyscyplinę sportu. Przykładowo, wybierając piłkę nożną, pojawi się przed Tobą kolejna lista, gdzie wybierzesz poziom rozgrywek, które chcesz obstawiać.

Bukmacher Fortuna - oferta

Możesz również zdecydować się na samodzielne filtrowanie wydarzeń i skorzystać z okna wyszukiwania, widocznego z lewej strony ekranu. Możesz także sprawnie przefiltrować wszystkie rozgrywki – wystarczy, że określisz datę, dyscyplinę czy kurs.

Bukmacher Fortuna - panel wyszukiwania wydarzeń

2. Kiedy dokonasz wyboru i zatwierdzisz go, zobaczysz listę meczy, które spełniają Twoje oczekiwania. Wtedy dokładnie zapoznasz się z kursami, sprawdzisz statystyki sportowe i będziesz mógł zdecydować na co postawisz.

3. Następnie wystarczy kliknąć w kurs, który znajduje się przy typowanym wyniku, a wybrany typ zostanie automatycznie dodany do Twojego elektronicznego kuponu, znajdującego się z prawej strony ekranu. Klikając w kolejne pozycje, decydujesz jak będzie wyglądał Twój kupon – czy będzie to SOLO, AKO czy może MAXIKOMBI. Na tym etapie możesz w każdej chwili łatwo edytować kupon, zmieniając wartości w wyznaczonych polach. Kiedy już będziesz pewny, że e-kupon wygląda właśnie tak, jak byś chciał – kliknij przycisk „Zagraj”.

Bukmacher Fortuna - kupon

Fortuna bonus dla stałych graczy

Jeśli jesteś już graczem Fortuny i skorzystałeś z bonusu powitalnego, to masz teraz szansę na udział w rywalizacji dla stałych klientów tego bukmachera. Co oferuje Fortuna?

 • Fortuna bonus: Przyprowadź Kumpla – wystarczy, że zaprosisz swojego znajomego do skorzystania z usług tego legalnego bukmachera, a on złoży depozyt i rozpocznie grę. Biorąc udział w tej promocji, zyskacie obaj – na Twojego kolegę czekają liczne korzyści dla nowego klienta, a Ty otrzymasz bonus nawet do 100 PLN, którego wysokość będzie uzależniona od obrotów zaproszonego gracza
 • Fortuna Klub Plus 2017 – to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Obstawiasz, a za każdy postawiony kupon, niezależnie od tego czy wygrany czy przegrany, bukmacher przyznaje Ci punkty. Następnie możesz je wymieniać na darmowe zakłady oraz różnego rodzaju bonusy
 • Mistrzostwa Typerów – zabawa dla wszystkich, którym wciąż mało emocji i nie mogą się obyć na co dzień bez sporej dawki rywalizacji. Zgłoś swój kupon do Mistrzostw Typerów i graj o nagrody rzeczowe w postaci sprzętu elektronicznego, vouchery na zakupy oraz punkty Fortuna Klub Plus, dzięki którym zdobędziesz kolejne bonusy!

Rejestracja

Z uwagi na bezpieczeństwo klientów, podstawą rozpoczęcia gry u legalnego bukmachera jest rejestracja na jego stronie. Jest to standardowa procedura, której nie można ominąć. Pocieszeniem jest fakt, że założenie konta nie zajmie Ci wiele czasu, a zaraz po tym będziesz mógł cieszyć się wszelkimi udogodnieniami gwarantowanymi przez Fortunę.

 1. W pierwszej kolejności wypełnisz formularz rejestracyjny, a następnie zostaniesz poproszony o kliknięcie w link aktywacyjny.
 2. Kolejnym krokiem jest wypełnienie drugiego formularza, tym razem związanego z Twoimi danymi osobowymi. Fortuna, jako legalny bukmacher, ma w obowiązku bezpieczne przetwarzanie powierzonych przez klientów danych osobowych, a więc możesz śmiało wypełnić wszystkie rubryki.
 3. Obstawianie zakładów bukmacherskich przez osoby, które nie ukończyły 18 roku życia jest niezgodne z prawem, zatem następnym punktem procesu rejestracji jest potwierdzenie tożsamości klienta. W związku z tym zostaniesz poproszony o skan lub fotografię dokumentu potwierdzającego Twoją tożsamość.
 4. Po weryfikacji Twoich danych zostaniesz poinformowany o pomyślnym przejściu procesu rejestracji za pomocą wiadomości e-mail. Na podany adres otrzymasz plik w formacie PDF z wszystkimi niezbędnymi informacjami na temat Twojego nowego konta w Fortunie.

Obsługa klienta

Jak wiadomo, niejednokrotnie opinię o kimś wyrabia się w ciągu kilku chwil. Tak samo wyrobienie sobie o Fortunie opinii może być efektem pierwszego kontaktu z serwisem oraz z osobami zajmującymi się pomocą nowym klientom. Bukmacher Fortuna daje więc swoim klientom kilka ścieżek, z których mogą skorzystać poszukując pomocy:

 • Pierwszą z nich jest zakładka „Pomoc”, która zawiera pogrupowane tematycznie pytania, najczęściej zadawane przez nowych graczy. Warto z niej skorzystać w pierwszej kolejności, zanim się przejdzie do formularza kontaktowego.
 • Druga opcja to właśnie formularz kontaktowy, który należy uzupełnić o podstawowe informacje na swój temat oraz pytanie lub wątpliwość, która nas nurtuje. Należy także wybrać z podanych kategorii temat, który poruszasz w swojej wiadomości, aby usprawnić proces przetwarzania napływających zapytań
 • Jeśli zależy Ci na szybkim kontakcie, skorzystaj z czatu online. Oczekiwanie na pomoc konsultanta nie powinno zająć dużo czasu, a dzięki kontaktowi w czasie rzeczywistym z osobą odpowiedzialną za pomoc nowym graczom będziesz miał szansę na szybkie rozwianie wątpliwości
 • Opcją godną uwagi są dostępne na stronie tutoriale – dzięki nim zostaniesz przeprowadzony, z wykorzystaniem obrazowych przykładów, przez proces zawierania prostego zakładu, a następnie bardziej skomplikowanych kuponów systemowych. Następnie, robiąc to samodzielnie, będziesz się czuł znacznie pewniej i unikniesz błędów.

Płatności i wypłaty

Pierwszym krokiem do cieszenia się obstawianiem zakładów, który powinien nastąpić tuż po założeniu konta, jest wniesienie depozytu. Fortuna wychodząc naprzeciw potrzebom graczy, oferuje cztery kanały dokonywania płatności:

 • Mobilne doładowanie konta, a więc za pomocą aplikacji mobilnej Dzięki temu możesz sprawnie dokonać wpłaty niezależnie od miejsca i czasu
 • Doładowanie konta gotówką w punkcie, to opcja na przykład dla tych graczy, którzy akurat mieszkają w pobliżu punktu naziemnego Fortuny czy przechodzą koło niego codziennie w drodze do pracy. Ważne, aby być przygotowanym na procedurę weryfikacji, do której będzie Ci potrzebny numer Klienta, losowe znaki hasła oraz dowód osobisty
 • Doładowanie konta kartą płatniczą w punkcie stacjonarnym to alternatywa dla osób, które planują udać się do punktu naziemnego Fortuny i tam osobiście doładować swoje wirtualne konto
 • Przelew bankowy także może posłużyć Ci do doładowania konta. Fortuna daje możliwość dokonania płatności za pomocą aż 30 różnych kanałów płatniczych – w wielu przypadkach Twój przelew dojdzie już w ciągu kilku minut. Jedyne opóźnienia, jakie mogą się pojawić, są nieuniknione i związane z przerwami w pracy banków. Przed dokonaniem płatności warto zapoznać się z poniższą tabelą, gdzie znajdują się godziny pracy poszczególnych banków:

Bukmacher Fortuna - oferta na mecze Ekstraklasy 2017

Droga do pozyskania wygranych pieniędzy jest prosta i krótka. Środki te można przesyłać na konto, którego numer podano podczas rejestracji w systemie. Wystarczy złożyć wniosek o wypłatę danej kwoty i czekać na realizację. Proces wypłaty jest całkowicie bezpłatny i nieobarczony ograniczeniami – można wypłacić dowolną kwotę, a Fortuna nie pobierze przy tym żadnej dodatkowej opłaty. Jedynym, o czym warto pamiętać, jest fakt, że transakcje są realizowane w dni robocze o godzinie 12:00, a więc jeśli złożysz wniosek później niż w południe, będziesz musiał się liczyć z drobnym opóźnieniem i pieniądze zobaczysz na swoim koncie w kolejny dzień roboczy.

Szata graficzna: 9,5/10
Oferta zakładów: 10/10
Kursy: 10/10
Promocje: 9/10
Metody płatności: 10/10

Podsumowanie: 9.7/10

Legalny bukmacher - odznaka

wyłącznie licencjonowani bukmacherzy  ·  bezpieczeństwo i zaufanie  ·  szybkie wypłaty

LVBet logo

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

9.5

RECENZJA

Jak wybrać legalnego bukmachera

Ustawa hazardowa 2017 spowodowała duże zmiany na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce. W obecnej sytuacji wszystkie wymienione w rankingu firmy bukmacherskie są legalne i posiadają licencję na przyjmowanie zakładów. Na podstawie obszernych analiz naszego zespołu, spośród dostępnych bukmacherów, wybraliśmy tych, którzy posiadają najlepszą ofertę. Grając w polecanych przez nas zakładach bukmacherskich online możesz być pewny, że grasz legalnie.

 

Wskazówki i porady dotyczące obstawiania

Najlepsze oferty legalnych bukmacherów w Polsce są bardzo rozległe i preferencyjne. Bukmacherzy dają ci możliwość obstawiania zakładów na twoje ulubione dyscypliny, takie jak: piłka nożna, tenis, siatkówka, żużel, sztuki walki czy NBA. Możesz dokonać zakładu zarówno przed zdarzeniem, jak i w trakcie jego trwania.  Zakłady live dzięki, którym podczas meczu przewidujesz wynik, są bardzo popularną formą gry. Zdarzenia możesz obstawiać w formie pojedynczej (single), podwójnej (double), potrójnej (trixie) oraz w bardzo złożonej, zwanej akumulatorami. W poradnikach na naszej stronie znajdziesz obszerne wskazówki i porady dotyczące możliwości obstawiania.

 

Wykorzystaj naszą stronę

Na zagranie.com znajdziesz porady dotyczące wyboru najlepszego bukmachera czy bonusu na start. Internetowi bukmacherzy wybrani przez nas są licencjonowani, posiadają przyjazne interfejsy i szeroką ofertę. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z obstawianiem to dobrze trafiłeś. Posiadamy poradniki dotyczące systemów bukmacherskich, słowniczki z najprostszymi zwrotami. Dzięki możliwości porównania bukmacherów z naszego rankingu, nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać najlepszą ofertę ze wszystkich!

 

Jak wygrywać online

Nikt nie może zagwarantować, że wygrasz, obstawiając mecze online. To co możemy ci dać, to pomoc przy podjęciu najlepszej decyzji. Przed zawarciem zakładu ważne jest, by zapoznać się z ofertą jaką proponują ci bukmacherzy. Dlatego zapewniamy ci dostęp do wszystkich najważniejszych informacji przed obstawieniem pierwszego zakładu. Upewnimy się, abyś był poinformowany najlepiej jak się da zanim coś obstawisz. Damy ci największą możliwą szansę na zwycięstwo.