http://zagranie.com 2017-04-30 13:09:40 2017-11-10 19:03:13
Forbet - baner

Nasza ocena

7.6

Czas rejestracji: 5 min
Oczekiwanie na czat: 3 sek
Czas wypłaty: do 6 h

forBET bonus aż do 650 PLN, opinie, kod promocyjny– promocje listopad 2017 – legalny bukmacher

forBET bonus powitalny – wpisz kod promocyjny i odbierz bonus aż do 650 PLN! Skorzystaj z bonusu w forBET, przeczytaj opinie.

Zobacz jak odebrać bonus powitalny w 5 krokach!

forBET bonus na start – kod promocyjny

forBET zakłady bukmacherskie proponują standardowy bonus powitalny do ograniczonej kwoty. Dzięki kodowi bonusowemu, który udało nam się pozyskać, nasi gracze mogą cieszyć się bonusem od pierwszego depozytu aż do 650 PLN!

forBET  kod promocyjny – w tym miejscu wystarczy wpisać specjalny kod promocyjny „ZAGRANIE”, aby otrzymać podwójny depozyt do wysokości 650 PLN.

forBET bonus – kliknij, by się zarejestrować i odebrać promocję

Odebranie bonusu od forBET wymaga spełnienia określonych warunków. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny. Jednak dla osób, które chcą mieć pewność poprawnego skorzystania z kodu promocyjnego przygotowaliśmy wypunktowane czynności, które należy wykonać:

Jak odebrać bonus w forbet

Przejdźmy więc do omówienia 5 kroków, które trzeba wykonać, by skorzystać z promocji aż do 650 PLN:

 1. forBET rejestracja (przekierowanie do punktu rejestracja, który znajduje się niżej) – pierwszym krokiem jest oczywiście założenie konta w zakładach bukmacherskich online
 2. W trakcie procesu rejestracyjnego należy wpisać w odpowiednie pole kod „ZAGRANIE” – tylko wtedy użytkownik zostanie uprawniony do uzyskania bonusu.
 3. Konto zostanie zweryfikowane w ciągu 24H (najczęściej dzieje się w kilka godzin po rejestracji). forBET poinformuje gracza o aktywacji konta, po tej wiadomości należy złożyć depozyt minimalny 20 PLN. Maksymalna kwota, która wlicza się do bonusu do 650 PLN. Użytkownik otrzyma więc podwojenie kwoty od 20 aż do 650 PLN w zależności od wysokości wpłaty
 4. Koniecznym do uzyskania bonusu jest jednokrotny obrót wpłaconą kwotą. Należy to zrobić zakładając minimum dwa kupony, każdy po kursie minimalnym 1.70. Dla przykładu: przy wpłacie 650 PLN można zawrzeć jeden zakład za 450 PLN, a drugi za 300 PLN – oba na oddzielnych kuponach, po kursie minimalnym 1.70 na każdym.
 5. Po spełnieniu określonych warunków należy wysłać maila na adres bukmachera (promocje@iforbet.pl). Temat wiadomości musi brzmieć dokładnie „Bonus Powitalny”, a w treści maila trzeba wpisać swój login (nazwę użytkownika lub ID). Promocja pojawi się na koncie gracza w ciągu 24H od wysłania maila.

Zarejestruj się i odbierz bonus aż do 650 PLN forBET

 

forBET – graj bez podatku

Po przeanalizowaniu wszystkich ofert legalnych bukmacherów na polskim rynku, ta wydaje się najbardziej korzystna dla graczy. Każdy kto decyduje się grać na minimum trzy zdarzenia w jednym kuponie z pewnością będzie bardzo mile zaskoczony tym bonusem. Promocja „Gramy razem” to inicjatywa forBET’a, który proponuje graczom pokrycie podatku w przypadku spełnieniu określonych warunków i wygranej. Użytkownicy mogą więc cieszyć się obstawianiem bez pomniejszania stawki o 6%.

Aby grać bez podatku należy spełnić bardzo prosty warunek, a mianowicie złożyć kupon z trzech zdarzeń, których łączny kurs będzie wynosił minimum 2.00. Przykład takiego kuponu:

kupon z bonusem od forbet

Warunki i zasady promocji:

 • Złóż kupon z minimum trzech zdarzeń
 • Kupon nie może mieć kursu całkowitego mniejszego niż 2.0
 • forBET powiększa wygraną o 6% za ako 2.0 i trzy zdarzenia na kuponie

 

forBET bonus – „Wakacyjny sprint” – NIEAKTUALNE 

Recenzja jest aktualizowana na bieżąco. Ostatnia aktualizacja z dnia 25.10.2017r.

Wakacyjny maraton, który przygotował forBET polega na cyklicznym zawieraniu zakładów w miesiącach od czerwca do sierpnia. Każdy gracz, który spełni warunki promocji bierze udział w cotygodniowym podziale nagród o wartości 10 000 PLN w bonusach. Łączna pula przeznaczona na ten konkursie wynosi aż 120 000 PLN. Promocja obejmuje 12 tygodni i rozpoczęła się 5 czerwca. Pierwszy cykl trwa od 5-11 czerwca, kolejne analogicznie – do 27 sierpnia 2017 roku.

Warunki i zasady promocji „Wakacyjny sprint”:

promocja wakacyjny sprint

Nowa promocja – CASHBACK

Recenzja jest aktualizowana na bieżąco. Ostatnia aktualizacja z dnia 25.10.2017r.

forBET zwraca część przegranych graczy. Promocja jest naliczana dwa razy w miesiącu. Najpierw w okresie od 1 do 14 dnia miesiąca, a następnie od 15 do 28 dnia miesiąca. Dodatkowy bonus znajduje się na koncie gracza 24h od zakończenia okresu rozliczeniowego.

Jak otrzymać cashback?

Suma stawek, które obstawiliśmy na zakłady wygrane i przegrane zostanie pomniejszona o wygrane i od tej kwoty dostaniemy cashback w wysokości 5% do kwoty 700 PLN. Przykład: zagraliśmy za łącznie 500 PLN, wygraliśmy 300 PLN. Czyli jesteśmy 200 PLN na minusie. Od tej kwoty dostaniemy cashback od forBET – w tym wypadku wyniesie on 10PLN. Maksymalny cashback jaki możemy dostać to 35PLN.

Ważne: bonus należy wykorzystać do 30 dni od jakiego otrzymania. Bonus jest przyznawany automatycznie.

 

Promocja „Ako friendly” – przeczytaj jeśli grasz akumulatory

„Znowu nie wszedł mi jeden mecz”, albo „znowu ostatnia pozycja” – wszyscy słyszeli te słowa wiele razy. forBET bukmacher ma jednak przygotowaną promocję dla graczy, których spotkała ta sytuacja. Przegranie kuponu jedną pozycją nie wiążę się z całkowitą utratą środków. Za akumulatory powyżej 5 pozycjo otrzymasz zwrot w postaci bonusu od 5 do 10 PLN.

Warunki i zasady promocji:

 • kupon musi składać się z minimum pięciu zdarzeń po kursie min. 1.12 każde
 • stawka akumulatora musi wynosić min. 10 PLN
 • przegrane kupony z 5-8 zdarzeń otrzymają zwrot w wysokości 10 PLN
 • kupony powyżej 8 zdarzeń – 10 PLN
 • kupon nie może być starszy niż 7 dni

 

Aby skorzystać z promocji i odebrać bonus należy wysłać maila podając w tytule „AKO CASHBACK”. W treści wiadomości trzeba wpisać numer kuponu. Środki pojawią się na koncie w ciągu 48H.

forBET opinie

forBET to stosunkowo młode zakłady bukmacherskie na polskim rynku. Bukmacher otrzymał licencję na udzielanie zakładów wzajemnych 4 maja 2016 roku. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. forBET to bukmacher internetowy, nie posiadający punktów stacjonarnych. Od początku działalności cechuje się transparentnością i wspieraniem polskiego sportu. Firma sponsoruje takie kluby jak:

 • Śląsk Wrocław
 • Stal Gorzów
 • Włókniarz Częstochowa
 • Stomil Olsztyn
 • GKS Tychy
 • Skra Bełchatów

Oprócz wymienionych klubów wspiera również kilka innych organizacji sportowych, co z pewnością jest godne zauważenia. Wystarczy przypomnieć sobie kogo sponsorowali nielegalni bukmacherzy w Polsce… Nikogo.

Na temat omawianych zakładów bukmacherskich online próżno szukać negatywnych opinii. Nie odnotowaliśmy również sygnałów od użytkowników o blokowaniu kont w przypadku wysokich wygranych. Warto podkreślić bardzo sprawnie działający czat na stronie bukmachera, na którym możemy na bieżąco rozwiewać wszelkie wątpliwości dotyczące zakładów.

forBET rejestracja

To bardzo prosty proces, który nie powinienem nikomu sprawić dużych problemów. W razie jakichkolwiek wątpliwości przygotowaliśmy od początku do końca wytłumaczone czynności do założenia konta:

Forbet rejestracja – odbierz bonus

 1. Pierwszy krok polega na uzupełnieniu podstawowych danych takich jak adres e-mail, nazwa użytkownika, czy nadanie swojego hasła do konta. Zgody, które widać na załączonym zrzucie ekranu są niezbędne do rejestracji. Warto również zaznaczyć pole związane z otrzymaniem bonusu, aby skorzystać z kodu promocyjnego.

2. Drugi krok to już uzupełnienie danych adresowych, imienia i nazwiska, czy numeru telefonu. Wszystkie pola muszą być uzupełnione, aby przejść dalej.

3. Ostatni krok jest zdecydowanie najważniejszy. W tym momencie bukmacher prosi nas o podanie daty urodzenia, danych z dowodu osobistego i przesłanie jego skanu. Zakłady bukmacherskie muszą otrzymać takie informacje, aby zweryfikować wiek użytkownika. Jak wiadomo obstawiać zakłady mogą tylko osoby powyżej 18 roku życia. Numer konta bankowego również jest niezbędny – bukmacher musi wiedzieć, gdzie dostarczać nam wygrane. W miejscu na kod promocyjny należy wpisać kod „ZAGRANIE”. Tylko w ten sposób otrzymamy bonus powitalny.

odbierz forBET bonus do 650 PLN – zarejestruj się

 

forBET oferta na zakłady sportowe

Jak w każdym bukmacherze online w Polsce głównym sportem, który ma najbardziej szeroką ofertę jest piłka nożna. forBET wystawia kursy na najważniejsze ligi europejskie, nie brakuje jednak egzotyki jak np. możliwość zagrania na 1 ligę na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Na polską ligę można obstawiać aż do jej drugiej klasy rozgrywkowej.

Warto zwrócić uwagę na dalece rozwiniętą ofertę czarnego sportu, a więc żużla. forBET inwestuje w ten sport, a co za tym idzie posiada również dobrą ofertę bukmacherską w kwestii zawodów żużlowych. Poza standardowymi opcjami jak obstawienie 1/x/2, handicapów czy ilości punktów zawodników, można obstawiać mecze z biegu na bieg. Granie na konkretnie wyścigi to świetne urozmaicenie dla fanów żużla.

Kursy na forBET również są korzystne. Wielokrotnie dokonywaliśmy zestawień kursów wystawianych przez forBET i inne zakłady, w których plasował się on zawsze w czołówce. Jeśli dodamy do tego powiększanie wygranych o 6% w przypadku zakładu akumulacyjnego to otrzymujemy prawdopodobnie najbardziej atrakcyjne wygrane na całym rynku legalnych bukmacherów w Polsce.

Zakłady na żywo w forBET

Bukmacher posiada oczywiście możliwość obstawiania zakładów na żywo. Największe emocje w tej formie grania są gwarantowane. Zakłady live można zawierać na piłkę nożną, koszykówkę, żużel, siatkówkę i tenis. forBET zapewnia dedykowany livescore, na którym można śledzić wyniki obstawionych meczów w formie wizualnej.

Promocje okolicznościowe

forBET nie omija największych wydarzeń w świecie sportu. Przed EURO U21 w Polsce bukmacher dokładał swoim użytkownikom 50 PLN za rejestrację w ramach turnieju. Na zawody takie jak Wimbledon, Liga Mistrzów czy Speedway Grand Prix należy być przygotowany i wyczekiwać okazje, które oferuje bukmacher.

Wygląd strony i obsługa klienta

Strona bukmachera jest bardzo przejrzysta i intuicyjna. Użytkownik, który dopiero zaczyna swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi odnajdzie się bez problemu. Obsługa klienta stoi na wysokim poziomie z uwagi na czat online, z którego mogą korzystać gracze. W razie jakichkolwiek niedogodności polecamy kontaktować się właśnie za pomocą tego narzędzia, ponieważ odpowiedzi można otrzymać nawet do kilku sekund. Wytłumaczenie na najczęściej zadawane pytania znajdują się w zakładce FAQ i regulaminy.

Metody płatności – wpłaty i wypłaty

Wpłaty i wypłat można dokonywać za pomocą dotpay, PayU i oczywiście kart kredytowych. Transakcje trwają maksymalnie do 24H. Czas wypłaty ogranicza się natomiast do kilku godzin.

Szata graficzna: 8/10
Oferta zakładów: 8/10
Kursy: 8/10
Promocje: 7/10
Metody płatności: 7/10

Podsumowanie: 7.6/10

Legalny bukmacher - odznaka

wyłącznie licencjonowani bukmacherzy  ·  bezpieczeństwo i zaufanie  ·  szybkie wypłaty

LVBet logo

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

9.5

RECENZJA

Jak wybrać legalnego bukmachera

Ustawa hazardowa 2017 spowodowała duże zmiany na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce. W obecnej sytuacji wszystkie wymienione w rankingu firmy bukmacherskie są legalne i posiadają licencję na przyjmowanie zakładów. Na podstawie obszernych analiz naszego zespołu, spośród dostępnych bukmacherów, wybraliśmy tych, którzy posiadają najlepszą ofertę. Grając w polecanych przez nas zakładach bukmacherskich online możesz być pewny, że grasz legalnie.

 

Wskazówki i porady dotyczące obstawiania

Najlepsze oferty legalnych bukmacherów w Polsce są bardzo rozległe i preferencyjne. Bukmacherzy dają ci możliwość obstawiania zakładów na twoje ulubione dyscypliny, takie jak: piłka nożna, tenis, siatkówka, żużel, sztuki walki czy NBA. Możesz dokonać zakładu zarówno przed zdarzeniem, jak i w trakcie jego trwania.  Zakłady live dzięki, którym podczas meczu przewidujesz wynik, są bardzo popularną formą gry. Zdarzenia możesz obstawiać w formie pojedynczej (single), podwójnej (double), potrójnej (trixie) oraz w bardzo złożonej, zwanej akumulatorami. W poradnikach na naszej stronie znajdziesz obszerne wskazówki i porady dotyczące możliwości obstawiania.

 

Wykorzystaj naszą stronę

Na zagranie.com znajdziesz porady dotyczące wyboru najlepszego bukmachera czy bonusu na start. Internetowi bukmacherzy wybrani przez nas są licencjonowani, posiadają przyjazne interfejsy i szeroką ofertę. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z obstawianiem to dobrze trafiłeś. Posiadamy poradniki dotyczące systemów bukmacherskich, słowniczki z najprostszymi zwrotami. Dzięki możliwości porównania bukmacherów z naszego rankingu, nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać najlepszą ofertę ze wszystkich!

 

Jak wygrywać online

Nikt nie może zagwarantować, że wygrasz, obstawiając mecze online. To co możemy ci dać, to pomoc przy podjęciu najlepszej decyzji. Przed zawarciem zakładu ważne jest, by zapoznać się z ofertą jaką proponują ci bukmacherzy. Dlatego zapewniamy ci dostęp do wszystkich najważniejszych informacji przed obstawieniem pierwszego zakładu. Upewnimy się, abyś był poinformowany najlepiej jak się da zanim coś obstawisz. Damy ci największą możliwą szansę na zwycięstwo.