http://zagranie.com 2017-12-15 21:56:23 2018-07-03 12:39:38

Nasza ocena

6.0

Czas rejestracji: 5 min
Czas wypłaty: do 24 h

Bonus 500 PLN od pierwszego depozytu

Etoto Zakłady Bukmacherskie wpisują się na listę legalnych bukmacherów w Polsce – to kluczowa informacja. Co poza tym wiedzą gracze? Pewnie niewiele, ponieważ o Etoto nie słyszy się tak często jak o pozostałych podmiotach znajdujących się na liście operatorów z polską licencją. Sprawdź, co kryje się pod hasłem Etoto i czy warto bliżej poznać się z tym bukmacherem.

 

 

 

Etoto i jego oferta bonusowa

Bonus na start to najczęściej wyszukiwana przez graczy promocja – nic w tym dziwnego, każdy lubi prezenty, a tym bardziej, jeśli dają dodatkowe możliwości, takie jak przetestowanie nowego bukmachera oraz własnych umiejętności typerskich. Co w tej kategorii proponuje Etoto? Do tej pory nowi gracze otrzymywali bonus od pierwszego depozytu w wysokości 500 PLN, co stanowiło całkiem dobrą okazję. Warto jednak zauważyć, że czas przeszły nie pojawił się tu przypadkowo – oferta była aktualna do 27 listopada 2017 roku. Oznacza to, że Etoto szykuje poważne zmiany w ofercie, których pozostaje niecierpliwie wyczekiwać.

Recenzja jest aktualizowana na bieżąco.

Wraz z nadejściem nowego, 2018 roku, zgodnie z obietnicami pojawiły się nowości w ofercie powitalnej Etoto:

Na gracza Etoto aktualnie czekają następujące bonusy:

  • Kasozwrot – to nic innego, jak nazwa zakładu bez ryzyka. Etoto oferuje zwrot 100% stawki z pierwszego zagranego, lecz przegranego zakładu. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, iż zwrócona kwota osiągnie maksymalnie 50 PLN.
  • Tysiak co tydzień – gratka dla fanów rywalizacji i… atrakcyjnych bonusów. Za postawienie kuponu z minimum jednym meczem piłki nożnej, którego minimalny całkowity kurs to 1.50, a zainwestowana stawka wynosi nie mniej niż 10 PLN, gracz otrzyma punkty, dzięki którym znajdzie się w klasyfikacji. Co tydzień, 20 osób, które znajdą się na górze tabeli, otrzyma bonusy. Co tygodniowe rozliczenie odbywa się w każdy piątek rano.
  • Weekendowe Koło Ratunkowe – promocja z prostymi zasadami. Jeśli gracz zdecyduje się zagrać trzy kupony w weekend (od piątku do niedzieli) na trzeci dostanie koło ratunkowe – jeśli kupon będzie zawierał błędne typy, klient dostanie zwrot w formie freebetu do 100 PLN.

 

Etoto – oferta sportowa

Zaskoczeniem nie powinien być fakt, że najwięcej zdarzeń znajduje się w zakładce piłka nożna. Do tego można znaleźć podział na Ekstraklasę, Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Fanów piłki nożnej ucieszy szeroka oferta sięgająca 4 ligi krajowej. Ułatwieniem w wyszukiwaniu ciekawych propozycji do obstawiania są zakładki TOP 6 oraz MECZ DNIA – znajdują się tam wybrane spotkania, na które ustalono wyjątkowo atrakcyjne kursy. Piłka nożna króluje w Etoto, ale co poza tym? Chętni do obstawiania innych sportów nie powinni być zawiedzeni ofertą na koszykówkę, sporty walki czy też hokej na lodzie. Poza tym można powiedzieć, że Etoto skupia się na podstawowych, wiodących dyscyplinach – na próżno szukać u niego tych nieco bardziej egzotycznych opcji do zagrania.

 

Zakłady na żywo

Zakłady live są popularną formą gry i coraz więcej operatorów decyduje się na umieszczenie ich w swojej ofercie. Niestety na tę listę nie wpisuje się bukmacher Etoto – jest to niewątpliwy minus tej polskiej firmy bukmacherskiej, który może znacząco wpłynąć na liczbę jej klientów.

 

Obstawianie w Etoto

Wszyscy, których zainteresował bukmacher Etoto, mogą skorzystać z dwóch form obstawiania. Pierwsza, można by powiedzieć tradycyjna, to oczywiście wnoszenie zakładów w punktach naziemnych tego legalnego operatora. Niestety – liczba lokali Etoto nie zachwyca, ograniczając tym samym możliwości jego klientów i zniechęcając potencjalnych graczy.

 

Masz daleko do lokalu? Pozostaje Ci obstawianie online, za pośrednictwem strony Etoto. Mogło to zabrzmieć jak gorsza opcja, ale zdecydowanie tak nie jest. Jeśli tylko nie zaliczasz się do grona przeciwników transakcji online i zwolenników papierowych kuponów, śmiało skorzystaj z wygodnego i szybkiego obstawiania online. Od decyzji o wejściu do gry do faktycznego wniesienia zakładu dzieli Cię kilka kroków:

1. Zarejestruj się u bukmachera – Etoto to legalny operator, który działa na podstawie przyznanej mu licencji Ministra Finansów w związku z czym kieruje swoją ofertę wyłącznie do osób zarejestrowanych, pełnoletnich i niemających problemów z uzależnieniem. Sam proces rejestracji jest bezpieczny, intuicyjny i nie zajmie Ci wiele czasu. Kliknij w poniższy baner i zarejestruj się w Etoto:

 

2. Sprawdź ofertę Etoto – po kliknięciu w zakładkę „Zakłady Sportowe” zostaniesz przekierowany do strony zawierającej aktualną ofertę, którą natomiast podzielono na dyscypliny sportowe. Panel znajdujący się po lewej stronie ekranu pozwala znaleźć odpowiedź na Twoje sprecyzowane potrzeby w kontekście zakładów bukmacherskich – możesz przefiltrować wszystkie zdarzenia lub wpisać konkretne zapytanie w pole wyszukiwarki.

 

3. Stwórz kupon – zapoznaj się ze statystykami i upewnij się, że Twoje typy są właściwe. Następnie dodaj wybrane zdarzenia do kuponu poprzez kliknięcie w znajdujący się przy nich kurs. Kolejnym krokiem jest podjęcie decyzji odnośnie rodzaju kuponu – zaznacz, czy chcesz, aby to był zakład prosty czy systemowy. Na sam koniec wpisz stawkę, którą przeznaczysz na zakład i kliknij „Zagraj”. Jeśli nie jesteś jeszcze posiadaczem konta na stronie Etoto, ale stworzyłeś swój kupon, możesz go wygenerować i udać się z nim do punktu naziemnego bukmachera.

 

 

Aplikacja mobilna

W dobie Internetu, smartfonów i ciągłego pośpiechu wydawałoby się, że dedykowana aplikacja mobilna to element oferty bukmacherskiej, którego nie powinno zabraknąć i żadnego operatora. Niestety – Etoto nie posiada takiego udogodnienia, co w konsekwencji może ograniczać klientów. Oczywiście brak aplikacji to nie koniec świata, jednak jest to znaczące ułatwienie pozwalające między innymi na szybkie sprawdzanie oferty i sprawne tworzenie oraz wnoszenie zakładów w dowolnym miejscu, do którego tylko dociera Internet. Miejmy nadzieję, że Etoto ma świadomość tej luki i niebawem na nią zareaguje.

 

Obsługa klienta

Etoto posiada dość rozbudowaną bazę FAQ – czyli najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami. Dział ten może być szczególnie przydatny dla nowych graczy, stawiających swoje pierwsze kroki w świecie bukmacherki. W przypadku personalnych, bardziej złożonych problemów istnieje opcja skontaktowania się z kompetentnymi pracownikami Etoto za pośrednictwem czatu, maila lub infolinii.

 

Płatności i wypłaty

Gracz może pozyskać informacje na temat płatności w zakładce „Doładuj”, widocznej po zalogowaniu do swojego konta. Doładowania dokonuje się za pośrednictwem usługi Przelewy24. Minimalna kwota, którą można zasilić konto jest równa 1 PLN. Pod dokonaniu transakcji, konto nie zostanie doładowane natychmiast – pieniądze dotrą w godzinach pracy banku, dlatego decydując się na płatność o nietypowej porze, należy mieć na uwadze opóźnienia. Wypłaty natomiast realizowane są codziennie, pomijając dni ustawowo wolne od pracy. W kwestii płatności i wypłat Etoto ponownie nie daje swoim graczom zbyt szerokiego wachlarza opcji – na rynku funkcjonują operatorzy, którzy posiadają o wiele bardziej rozwiniętą ofertę w tej kwestii.

 

Nowe Etoto na horyzoncie – zmiany w 2018

Nie da się ukryć, że oferta Etoto posiada pewne luki – zbyt małe urozmaicenie w dostępnych dyscyplinach sportowych, brak zakładów na żywo, brak aplikacji mobilnej, tylko jedna opcja dokonywania transakcji. Czy jest więc w ogóle sens zastanawiać się nad grą u tego bukmachera? Wszystkim sceptycznie nastawionym czytelnikom spieszymy z odpowiedzią, która brzmi: jak najbardziej. Etoto to bukmacher, któremu warto dać szansę – w 2018 szykuje poważne zmiany, mające być odpowiedzią na dotychczasowe braki. Pozostaje uważnie śledzić poczynania Etoto i czekać na nowe rozwiązania.

Szata graficzna: 8/10
Oferta zakładów: 5/10
Kursy: 5/10
Promocje: 6/10
Metody płatności: 6/10

Podsumowanie: 6/10

Legalny bukmacher - odznaka

wyłącznie licencjonowani bukmacherzy  ·  bezpieczeństwo i zaufanie  ·  szybkie wypłaty

LVBet logo

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

9.5

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

8.5

RECENZJA

milenium_nowe

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

7.8

RECENZJA

Forbet Zakłady Bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN


 Kod rejestracyjny: ZAGRANIE

Nasza ocena:

7.6

RECENZJA

Przygotowaliśmy dla Ciebie ranking najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce, regularnie aktualizowany przez naszych ekspertów. Dzięki niemu zyskasz możliwość szybkiego zapoznania się z ofertami godnych uwagi firm bukmacherskich, dokonasz trafnego wyboru i rozpoczniesz swoją przygodę z atrakcyjnym bonusem powitalnym!