http://zagranie.com 2017-06-14 00:22:23 2017-11-03 08:56:11

Najlepsze bonusy bukmacherskie: LISTOPAD 2017


fortuna baner

20 PLN free i 110 PLN bez ryzyka
400 PLN
lvbet baner

do 1000 PLN
+ 20 PLN freebet
totolotek baner

520 PLN na start
25 PLN Freebet
forbet baner

100% do 650 PLN + 50 PLN
+ 6% do wygranych

Typy żużel – Ekstraliga i Grand Prix

Na portalu znajdziesz między innymi analizy i typy na żużel. Skupiamy się głównie na polskiej lidze i rozgrywkach Grand Prix. Speedway Ekstraliga to najlepsze żużlowe rozgrywki na świecie. Sezon jest krótki, ponieważ rozpoczyna się w kwietniu, a mistrz Polski jest wyłaniany we wrześniu. W zaledwie pół roku mamy ogrom imprez żużlowych, więc jest co typować.

Typy żużel

Żużel jest jedną z najbardziej popularnych dyscyplin w naszym kraju. W efekcie możemy pochwalić się żużlową Ekstraligą, która jest najlepsza na świecie. Emocjonujące wyścigi cieszą setki tysięcy, a czasem nawet miliony kibiców w Polsce. Na stronie znajdziesz teksty publicystyczne oraz zapowiedzi zawodów w formie analizy prowadzące do najlepszych typów. Główne rozgrywki żużlowe, na których się skupiamy to Ekstraliga i Grand Prix.

Analizy i typy ukazują się na stronie w dniu zawodów, ponieważ dopiero wtedy bukmacherzy przedstawiają swoje oferty na żużel. Inną sprawą jest fakt, że często dowiadujemy się o ważnych czynnikach godziny przed meczem. W związku z tym przedstawiamy na portalu typy na dziś.

Żużel ma krótki, ale bardzo intensywny okres sezonu. Rzadko się zdarza, że przy tak dużym natłoku imprez, żaden zawodnik nie będzie miał słabszego okresu. Na typy żużlowe wpływ ma wiele czynników. Najważniejszym z nich jest forma, która z tygodnia na tydzień może ulegać znacznym zmianom. Wynika to z wielu przyczyn. W dzisiejszym sporcie motorowym coraz większą rolę odgrywa sprzęt. Zacierają się dwa najlepsze silniki i dany żużlowiec ma problem z wygrywaniem, dopóki nie zrobi serwisu. Typując Ekstraligę czy Grand Prix, trzeba mieć uwagę na takie wahania dyspozycji. Takie rzeczy także analizujemy na portalu, dzięki czemu dostarczamy dobre typy na żużel.

Jak pisał Damian Maniecki w jednym ze swoich tekstów:

“Fredrik Lindgren po kontuzji ewidentnie nie jeździ jak ten sam zawodnik, który wygrywał Grand Prix w Warszawie. Kryzys Szweda trwa, co pokazują wyniki z tego tygodnia. Jeszcze kilkadziesiąt dni temu można było po nim oczekiwać kompletów, jednak póki co, Lindgren ma problemy z dwucyfrową zdobyczą punktową. Wyniki Szweda z tego tygodnia:

Liga szwedzka – 8 punktów
Liga polska – 5 punktów
Grand Prix Danii – 8 punktów

Co prawda Szwed pojedzie dzisiaj na swoim torze w Rybniku, jednak to nie musi gwarantować zdobyczy powyżej 9 punktów. Jego średnia na domowym torze, to równe 2 punkty na bieg. Jednak jak już wspomniałem, w tym momencie to już nie ten sam Lindgren, który zdobywał GP w Warszawie. forBET wystawił kurs na poziomie 1,70, że Fredrik Lindgren zdobędzie mniej niż 10 punktów.”


Typy żużel – na co zwracać uwagę?

Do przedstawienia najlepszych żużlowych typów, trzeba przyglądać się każdemu detalowi. Na jazdę w danym dniu wpływ mają pogoda czy nawierzchnia toru. Nie każdy zawodnik lubi bardzo przyczepne nawierzchnie, ponieważ sprawiają mu problem z płynnym pokonywaniem łuków. Natłok imprez również ma wpływ na dyspozycję sportowców. Zdarza się, że żużlowiec w ciągu doby musi przebyć całą Europę. Jednego dnia jedzie zawody późnym wieczorem w Polsce, a już następnego startuje w Anglii. Dnia 30 czerwca i 1 lipca 2017 roku taką sytuację miał Vaclav Milik. Czech przyznał, że spał zaledwie dwie godziny. Mimo dobrej formy żużlowca, występ w Anglii mu kompletnie nie wyszedł.

Przeczytaj wywiad z osobą ustalającą kursy na żużel. Jak wygląda cały proces? Kliknij tutaj

Typy żużlowe są obarczone dużym ryzykiem ze względu na wypadki losowe jak defekty czy kontuzje. Jednak odpowiednia wiedza pozwala na trafne przewidywania dyspozycji konkretnych zawodników. Na portalu przyglądamy się wielu czynnikom i przedstawiamy typy na Ekstraligę i Grand Prix. Jeżeli jesteś fanem czarnego sportu i lubisz zakłady bukmacherskie, to dobrze trafiłeś. Łączymy żużel i typowanie.

Na portalu analizujemy i typujemy również NBA, piłkę nożną czy sporty walki.

Żużel Ekstraliga

PGE Ekstraliga, to najlepsze żużlowe rozgrywki na całym świecie. Liga cały czas się rozwija o czym świadczy nowa umowa dotycząca praw telewizyjnych. Prawa do transmisji na lata 2019-2022 zostały sprzedane za ponad 60 milionów złotych. W obecnym sezonie telewizja pokazuje zazwyczaj dwa mecze kolejki, jednak już za dwa lata ma to się zmienić. Będzie możliwość śledzenia na żywo każdego spotkania żużlowej Ekstraligi. Z pewnością pomoże to wybierać i emocjonować się typami na żużel.

Żużel Ekstraliga – jakie są możliwe zakłady?

Bukmacherzy wystawiają tradycyjnie do wytypowania zwycięzców. Gracze praktycznie rzadko sięgają po te zdarzenia. W sporcie żużlowym ogromną rolę odgrywa atut własnego toru. W związku z tym, kursy na faworyta, który jest gospodarzem są niskie. Zakłady bukmacherskie do każdego meczu wystawiają handicap. Dzięki tej opcji, kursy na oba zespoły wyrównują się.

Najpopularniejsze typy żużlowe na Ekstraligę to punktacje konkretnych żużlowców. Zakłady bukmacherskie wystawiają na zawodników linie punktowe. Gracz musi obstawić, czy dany zawodnik zdobędzie więcej czy mniej oczek.

Typy żużel - kupon, Hancock powyżej 10,5 pkt.

Drugim popularnym zdarzeniem do typowania Ekstraligi jest wybór lepszego w parze. Bukmacher proponuje zestawionych ze sobą dwóch żużlowców. Zadaniem gracza jest wybór tego, który zdobędzie więcej punktów.

Typy żużel - kupon, Zagar lepszy od Buczkowskiego

PGE Ekstraliga składa się z 14 kolejek rundy zasadniczej oraz play-offów. Rozgrywki posezonowe to półfinałowe i finałowe dwumecze. W ostatecznym rozrachunku daje to 18 weekendów z żużlową Ekstraligą. Chciałoby się rzec – tylko. Pierwsza kolejka rozpoczyna się w kwietniu, a ostateczne rezultaty poznajemy z końcówką września. Żużel to typowo letni sport, ponieważ do rozgrywania zawodów wymagany jest brak opadów oraz dodatnia temperatura. Na portalu przygotowujemy analizy i typy do każdej rundy Speedway Ekstraligi.

forBET - Najlepsze kursy na żużlową Ekstraligę

Żużel Grand Prix

Grand Prix to cykl turniejów wyłaniający Indywidualnego Mistrza Świata. Trofeum, które jest marzeniem każdego żużlowca. Rywalizacja o najlepszego ridera globu odbywa się już od 1936 roku. Od 1995 roku rozgrywki nabrały nowy kształt – cyklu Grand Prix. Emocjonująca formuła wyłania najlepszego sportowca dyscypliny przez kilka turniejów w roku. W sezonie 2017 cykl liczy 12 zawodów. Grand Prix, to obok Ekstraligi najbardziej emocjonujące i przykuwające uwagę rozgrywki dla fanatyków żużla. Cykl pozwala również na zabawę przez typy.

W tym sezonie Grand Prix jest wyrównane. Każdy turniej przynosi kibicom wiele rozrywki. Ten fakt sprawia, że typy mają wysoką wartość ze względu na swoje przyzwoite kursy. Grand Prix oferuje więcej możliwości typowania od Ekstraligi. W tych turniejach najbardziej popularne do obstawiania są linie punktowe żużlowców oraz pary zawodników, tak jak w Ekstralidze. Ciekawą opcją w Grand Prix są typy na zwycięzcę danej rundy. Na te pozycje otrzymujemy zazwyczaj wysokie kursy. Trudno jest obstawić wygranego całego turnieju przy tak wyrównanej i dobrej stawce. Jednak odzwierciedla się to w mnożnikach. W związku z tym, warto jest próbować wybrać triumfatora danych zawodów. Przy okazji tegorocznej rundy Grand Prix w Warszawie, udało się nam wskazać triumfatora w osobie Fredrika Lindgrena. Kto zdecydował się na ten typ, ten nie pożałował, ponieważ kurs wynosił aż 8,50.

Jak pisaliśmy w analizie:

“Nadal niedoceniany jest Fredrick Lindgren. Szwed przez lata był przeciętnym żużlowcem. Jednak już  w zeszłym roku szokował fanów i przeciwników. Jego fenomenowi towarzyszy cały czas nazwisko Marcela Gerharda. Niemiecki tuner wprowadza do żużlowego świata silniki GTR. Dotychczas nikt inny nie zdecydował się na ten krok. Lindgren wręcz fruwa na swoich maszynach.Podium w pierwszej rundzie oraz wspaniałe występy w polskiej lidze nie są dziełem przypadku. Nie można go lekceważyć. Trzeba go już rozważać jako faworyta do wygrania całego turnieju. Warto zauważyć, że przed rokiem wypadł bardzo dobrze na Narodowym gromadząc 12 punktów. Dodatkowo w rundzie zasadniczej pojedzie dwukrotnie z trzeciego pola, które w zeszłym sezonie było najlepsze w Warszawie. Czy po raz kolejny wystawi dobrą recenzje swojemu niemieckiemu tunerowi? Wiele czynników na to wskazuje. Bukmacher forBet wystawia kurs na wygraną Szweda na poziomie 8.50.”

Poza tym, w ofercie znajdziemy takie propozycje jak na przykład wybór najlepszego zawodnika danej nacji. Speedway Grand Prix to wspaniałe zawody, które w tym roku dostarczają bardzo dużo wrażeń. Warto sobie dodać do śledzenia tego cyklu czynnik ekonomiczny. Łącząc typy i Grand Prix będziesz miał jeszcze więcej rozrywki, a być może i pieniędzy.

forBET - Najlepsze kursy na żużlowe Grand Prix

Rodzaje zakładów na żużel

Bukmacherzy nie pozwalają na wiele, jeżeli chodzi o typy na żużel. Często nie można ze sobą łączyć zdarzeń z tego samego spotkania. Granie kuponów kombi wyłącznie z żużla jest bardzo trudne. Wykluczenia pozwalają głównie na granie kuponów singel, jednak nie musi to oznaczać czegoś złego. Wręcz przeciwnie. Większość graczy lubi właśnie takie zakłady, szczególnie w przypadku żużla, ponieważ zmniejszają ryzyko wystąpienia czynników losowych. W związku z tym, warto szukać dobrych kursów. Bez wątpienia ciekawą opcją jest obstawianie zwycięzców rund Grand Prix, za co otrzymujemy bardzo przystępne mnożniki.

Wyłączne granie singli opłaca się bardziej w forBecie. Ten legalny bukmacher podnosi każdą wygraną o 6%. W praktyce oznacza to, że nie płacimy u nich podatku 12%, tylko dwa razy mniejszy. W przypadku połączenia fraz typy i żużel, forBet wydaje się również dobrym rozwiązaniem ze względu na swoją ofertę bukmacherską. Zdecydowanie jest w czołówce zakładów pod względem ilości propozycji na czarny sport.

forBET - ekskluzywna oferta z kodem 650

Darmowe typy na żużel

Proponowane typy są całkowicie darmowe. Zagranie to nie jest strona, gdzie znajdziesz płatne propozycje. Portal nigdy nie wprowadzi żadnej formuły opłaty. Spokojnie możesz czytać i korzystać z naszych typów na żużel. Darmowe propozycje są tworzone dla użytkowników portalu, aby mogli zgłębiać swoją wiedzę o Grand Prix i PGE Ekstralidze.

Ranking legalnych bukmacherów

Gdzie obstawiać żużel?

Żużel to jedna z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Wszyscy legalni bukmacherzy posiadają w swojej ofercie gorsze lub lepsze propozycje na speedway. Gracze powiedzą, że w przypadku tej dyscypliny warto być na STS, Fortunie albo forBET. Na początek poleciłbym tego ostatniego, najmłodszego z wymienionej trójki. Jak prędzej było wspomniane, podwyższają każdą wygraną o 6%. Posiadają także bardzo atrakcyjny bonus od depozytu, który warto wykorzystać. Aby otrzymać ekskluzywną ofertę pozwalającą na profit do 650PLN, wpisz przy rejestracji kod ZAGRANIE.

ForBET odbierz bonus

ŻUŻEL

Zobacz wszystkie newsy
Subskrybuj nasz newsletter
Chcesz jako pierwszy dowiadywać się o ekskluzywnych bonusach, dostępnych tylko dla kibiców Zagranie? Interesują Cię darmowe typy ekspertów? Wpisz swój adres e-mail w polu poniżej, kliknij przycisk „ZAPISZ” i bądź na bieżąco!