fbpx
http://zagranie.com 2017-09-07 10:37:04 2017-09-07 13:08:52
aktualizacja skarbu kibica premier league cover

Wszystko o Premier League na sezon 2017/18 – AKTUALIZACJA

***

Pierwsza wersja Skarbu Kibica Premier League została do Was wysłana 11.08.2017r. i przyniosła pozytywny odzew. Postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i uzupełnić Skarb Kibica o najnowsze transfery dokonane w okresie od 11.08 do 31.08.2017r.

Kolejne odświeżenie składów po zimowym okienku transferowym.

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco!

***

Wszystko o Premier League to kompendium wiedzy dla każdego fana piłki nożnej, a w szczególności ligi angielskiej. W darmowym eBooku można znaleźć statystyki, analizy i składy wszystkich drużyn w sezonie 17/18. Kibice, którzy obstawiają mecze także znajdą dla siebie wiele przydatnych informacji oraz typy długoterminowe i na pierwszą kolejkę.

Publikacja jest w pełni darmowa i ogólnodostępna. Wysyłamy ją do Ciebie drogą mailową, to jedyny warunek jaki musisz spełnić żeby otrzymać eBook o Premier League!

***

Jeśli pobierałeś pierwszą wersję Skarbu Kibica to sprawdź dokładnie swoją skrzynką odbiorczą (foldery spam, oferty itd.). Publikacja być może jest już na Twojej poczcie!

***

Koniecznie sprawdź folder SPAM jeśli pobierasz eBook po raz pierwszy!

Odbierz Skarb Kibica Premier League

Bonus powitalny LvBet

Spoko, nie będziemy spamować Twojej skrzynki pocztowej, chcemy Ci po prostu jakoś dostarczyć 50 stron informacji o najlepszej lidze w Europie!

Mamy własną ligę Fantasy Premier League z nagrodami o wartości 2.000 PLN!

Dołącz do ligi Fantasy i graj z Zagranie

Skarb Kibica został przygotowany przez redakcję serwisu Zagranie.